Sincan Ferroli Servisi

Sincan Ferroli Servisi Ankara ilimizin metropol ilçelerinden Sincan ve çevresinde Ferroli kullanan herkese gece gündüz demeden teknik destek sağlıyor.

Sincan Ferroli Servisi
Sincan Ferroli Servisi

Bunu yaparken alanında uzman ekiplerinden yardım alıyor. Öyle ki eğitimli ve sertifikalı personelimiz gezici araçları ile sizlere hızla ulaşıyor ve arıza tespiti yaparak cihazınızı en doğru yöntemle onarıyor.

Ferroli marka kombi ve şofbenler ısı ve sıcak su ihtiyacının karşılanması adına oldukça yoğun kullanılan gayet verimli cihazlardır. Yıllık bakımları dahilinde bu cihazlardan tam kapsamlı verim alabilirsiniz.

Yıllık bakımları aksatılan cihazlar maalesef pek çok parça arızası ortaya çıkarabiliyor. Yıl içerisinde zor duruma düşmemek adına firmamızdan yıllık bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi ve şofben modelleri ile geniş bir kitle tarafından tercih edilen Ferroli markası Sincan sakinleri tarafından da tercih edilebiliyor. Ferroli marka cihazlarında sorun yaşayan kişiler ise Ferroli konusunda uzman, şehrin en köklü firması olarak servisimizi tercih ediyor.

Çünkü biz servis olarak hiçbir şekilde müşterilerimizi bekletmiyor ve hiçbir suretle mağdur etmiyoruz. Gerektiği takdirde orijinal Ferroli yedek parça temini ve montajı ile cihazları ilk günkü performansına kavuşturuyoruz. Sincan Ferroli Servisi Ankara için tek numarasından rahatlıkla ulaşılabilen bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Şofben Servisi

Şofbenler günün hemen her saati sıcak su elde etme adına kullanılan oldukça faydalı cihazlardır. Ancak gündelik olarak hiç beklenmeyen şekilde şofbenlerde bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Şofbenin suyu az ısıtması bu arızalardan bir tanesidir.

Muhtemelen cihazın içerisindeki ısıtıcılardan ikisi kopuk olabilir. Bu nedenle enerji devresini su üzerinden tamamlıyor olabilir ki bu da suyun az ısınmasına neden olmaktadır.

Elektronik devrelerve parçalar Sincan Ferroli Servisi uzman teknisyenlerimiz tarafından kontrolden geçecek ve bir tekleme, arıza söz konusu ise gerekli tedbirler hızla alınacaktır.

Kombi Servisi

Kombilerde ise bir takım arızalardan dolayı cihaz sıcak su vermeme durumu ile karşılaşabiliyoruz. Mesela Ferroli kombinizdeki plakalı eşanjörün üst kısmında bulunan sensör arızalandığı takdirde sıcak su verimi de düşecektir.

Verimli bir sıcak su almanız açısından bu kısmın düzgün çalışması önemlidir. Sincan Ferroli Servisi olarak yaptığımız yıllık bakımlarda eşanjör de dahil olmak üzere kombinizin tüm parçaları titizlikte kontrolden geçirilmektedir. Ekiplerimiz gerekirse yedek parça montajı sağlayarak cihazınızdaki problemi hızla çözmektedir.

Doğal gazla çalışan ve yanıcı özelliklere sahip olan kombiler, proje ile montajı gerçekleşmektedir. Projeler, makine mühendisleri tarafından çizilmektedir. Makine mühendisleri, projeyi çizerler ve bölgenin doğal gaz şirketi onaylar.

Ardından montaj gerçekleşir. Havalandırma delikleri, baca ve kombi montajı, özel proje ile yapılır ve sorumluluğu daha fazladır. Bu nedenle, arızalar, gaz kaçakları ve kombinin yer değişimi gibi durumlar, ciddi bir şekilde takip edilmelidir. Sincan Ferroli Servisi olarak kombi tamir ve yedek parça temini işleriniz için de hizmetinizdeyiz. 

İso 9001 belgeli firmamız günün her saatinde rahatlıkla ulaşılabilir durumdadır. Bizlere Sincan Ferroli Servisi Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz. Firmamız ayrıca online destek, telefonla destek gibi imkânlar da sunmaktadır.

Müşterilerimiz için gayet ekonomik bir şekilde bakım onarım işlemleri yapan firmamız kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile müşterilerine olanaklar tanımaktadır.

Sincan Ferroli Servisi size özel servis hizmetleri ile Kombi Klima ve Şofben gibi ısıtma ve soğutma işlevi gören cihazlarınıza garantili hizmet sunmaktadır.

Ortama uygun kombi şofben ve klima seçiminde, en iyi tercihi yapmalısınız. Firmamız, klima montajı ve servisi hizmetlerinde, mekânınız için en uygun ürünü seçmenizi önermektedir.

En uygun klima seçiminden sonra, eviniz için en uygun köşe seçimini, işin uzmanı servis elemanlarımız gerçekleştirmektedir. Klima montajında, her hangi bir proje plan istenmemektedir.

Sincan Ferroli Servisi tarafından verilen hizmetler sadece kombi ve klima tamir ve bakımı ile sınırlı değildir. Şofben gibi ani su ısıtıcılarınız için de özel olarak kurulan ve kaliteli hizmetler sunan ekiplerimizle yılın 365 günü sizlere destek olmaktayız.

Şofben gibi ürünler mutlaka çelik baca takılarak kullanılmalı, yılda en az bir defa bakımdan geçirilmeli, yeni satın alımlarda mutlaka projelendirip yetkili servis tarafından garantisi başlatılarak kullanıma geçilmelidir. 

Sincan Ferroli Servisi semt sakinleri ile her geçen gün ilişkilerini olumlu yönde geliştirmektedir. Eğitimli ve her türlü sınavdan başarı ile geçmiş olan servis elemanlarımız kombi klima ve şofben gibi ürünlerinize standart üstü tamir hizmeti sunmaktadır.

Servis hizmetinde güncel çalışma yöntemlerini takip eden Sincan ferroli servisi çalışanlarımız, kombi bakımında gaz kaçakları, su ısıtma özellikleri, su pompalama özellikleri ve gaz için özel baca çalışma sistemleri, özel olarak incelenmektedir.

Bu incelemeden sonra, gerekli bakımı yapmaktadırlar. Klima bakımında da, temizlik ve klimanın çalışma özellikleri, bütün özellikleri, tek tek elden geçer ve gerekli bakım işlemi gerçekleştirilir.

Sincan Ferroli Servisi ekonomik fiyatlı çalışmaları ile de dikkat çekmekte, tamiratlarını mümkün olduğu kadar minimum seviyede tamamlamak için gayret göstermektedir.

Mobil pos cihazlarımız ile de işlem ücretlerinizi nakit para vermeden de gerçeklştirebilirsiniz. Ferroli markasına güvenen ve ürünlerini severek kullanan Sincan bölgesi sakinlerinin ihtiyaç anında yanında olmak için gezici servisaraçlarımızı her an hazır tutmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!