Sincan Demirdöküm Servisi

Sincan Demirdöküm Servisi kombi, şofben ve klima çeşitleri ile insanların ihtiyaçlarını maksimumda karşılayan yılların firması Demirdöküm markasının Sincan kullanıcılarına günün 24 saati gerekli teknik desteği veren köklü bir firmadır.

Sincan Demirdöküm Servisi
Sincan Demirdöküm Servisi

Kombi Servisi

Kış aylarında ısınma ve sıcak su için kullandığımız kombiler, yine 7-24 sıcak su sağladığımız şofbenler ve sıcak yaz günlerinde insanları ferahlatan klimalar birbirinden farklı ebat ve özelliklerle Demirdöküm markası altında insanlara sunulmaktadır.

Bu konuda kendi müşteri kitlesini oluşturmuş olan Demirdöküm Sincan halkının ihtiyaçlarını da bu anlamda tam manası ile karşılamaktadır.

Yerinde arıza tespiti ve yerinde onarım ile Sincan Demirdöküm Servisi olarak sizleri hiç uğraştırmadan işlemlerimizi tamamlamaktayız. Kombiler kullanılırken bir takım ufak detaylar gözden kaçılabiliyor. Mesela gaz vanasının kapatılması belirli durumlar dahilinde olmalıdır.

Kombinizi uzun vadede kullanmayacaksanız gaz vanasını kapattıysanız öncelikle gaz vanası açılmalı sonra kombi çalıştırılmalıdır. Ani enerji yüklenmelerinde ise kombiniz zarar görebilir. Elektrik kesintileri cihazlara en çok zarar veren durumlardır.

Elektrik kesilmiş ise cihazınızı fişten çıkarın. Demirdöküm kombilerde yaşayacağınız her türlü sorunda Sincan Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şofben Servisi

Aralıksız sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız şofbenlerde ise en büyük sorun sıcak suyun sürekli bir şekilde gelmemesidir. Şofbenler bir takım nedenlerden dolayı sıcak su vermezler. Örneğin cihaz için son derece önemli olan bir parça kademe anahtarı bozulduğunda cihazınız arızaya düşecektir.

 Cihazınız arıza lambasını yakmış ise kesinlikle müdahalede bulunmamalısınız. Termosifon ve ısıtıcı arızaları söz konusu olabilir. Gerekli bakımlar Sincan Demirdöküm Servisi ekibimiz tarafından yapılacak ve en uygun yöntemle onarımı gerçekleştirilecektir.

Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde yoğun bir şekilde kullanılan klimalarda da bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Klimalarda kompresörün kalkış yapmaması ve bu nedenle termiğin atması sorunu da karşımıza çıkmaktadır. Klimanın rölesi kontrol edilmeli, rölede bir arıza tespit edilmiş ise orijinal yedek parçası ile değiştirilerek onarımı yapılmalıdır.

Klimalarda şebeke geriliminden kaynaklanan klima arızaları da karşımıza çıkabilmektedir. Klimalarda gerilim 180 volttan düşük ise cihaz çalışmayabilir. Böyle bir durumda gerilimin yükselmesi beklenmelidir.

Ayrıca dilerseniz gerilim regülatörü kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Gerilim regülatörünün nasıl kullanılacağına dair Sincan Demirdöküm Servisi teknisyenimiz sizlere gerekli bilgiyi verecektir.

Sincan sakinleri günün her saati bizlere rahatlıkla tek numaramızdan ulaşabilirler. İso 9001 belgeli firmamız cihazlarınızı dilerseniz donanımlı atölyesinde dilerseniz yerinde bakım onarım yaparak arızadan kurtarmaktadır.

Telefonla destek, online destek gibi seçenekler de sunmaktayız. Kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı seçeneklerimiz bulunmakta olup müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

Sincan Demirdöküm Servisi günümüzde her evde bulunan , ısınma ve serinleme ihtiyacımızı karşıladığımız Demirdöküm markalı kombi, klima, şofben gibi cihazların bakımını ve tamirini yapmak için kurulmuş, geçmişi başarılarla dolu olan ve Sincan halkı ile sürekli geliştirdiği iyi ilişkilere sahip, seçkin bir işletmedir.

Demirdöküm markası Türkiye’nin en önemli markalarından olup ısıtma & soğutma sistemleri üzerine üretiminde faaliyet göstermektedir. Ürettiği kombi klima ve şofben cihazlarının kalitesi sayesinde uzun yıllardan beri Türkiye piyasasındaki varlığını sürdürmeyi başarabilmiştir.

Kalitesi ve üstün performansı kadar farklı modelleri ile de müşterilerinin tercih sebebi olan Demirdöküm markası, yılları aşkın üretim tecrübesinin bir sonucu ve kazanımı olarak ortaya çıkarttığı servis ağı ile Türkiye genelinde en gelişmiş servis hizmetlerine sahip olan markalardan birisidir.

 Bu geniş ve yaygın servis ağının bir parçası olan Sincan Demirdöküm Servisi, Demirdöküm markasının kaliteli tasarım ve özgün modellerine en uygun bakım ve onarım hizmetlerini veren servis bayilerinden birisidir.

Uzman ve deneyimli personeli sayesinde verilen servis hizmetlerinin tüm detaylarını en ideal ve güvenilir şekilde veren Sincan Demirdöküm Servisi, Demirdöküm markasının kombilerinin bakım ve onarım hizmetlerinde bölgesinin ve alanının en iyi servislerindendir.   

Sincan Demirdöküm Servisi ile irtibata geçerek profesyonel servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İnternet sitesinden veya çağrı merkezinden servisi arayarak randevu alabilir ve kombi cihazlarınıza uygun hizmeti satın alabilirsiniz. 

Sincan Demirdöküm Servisi, kaliteli ve profesyonel servis hizmetlerini sunmak için telefonlarınızı beklemektedir.Bize dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilmeniz için 448 00 00 numaralı hattımızı sürekli aktif halde tutmaktayız.

Sincan Demirdöküm Servisi günün erken saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar aktif olarak çalışmaktadır. Amacımız sizlerin yaşadığı maduriyetleri gidermek ve servis ihtiyacınızı kısa sürelerde gidermektir.

Eksiksiz oluşturduğumuz yedek parça depomuzla ihtiyacınız olan yüm modellerin parçalarını anında temin edebilirsiniz. Organize çalışan mobil ekiplerimiz ile de Sincan bölgesinde yıldırım hızı ile çalışıyor ve çağrılarınızı dakikalar içinde karşılıyoruz.

Sincan Demirdöküm Servisi kombi klima ve şofben gibi ürünlerinizin tamir ve bakımını büyük orande yerinde yapmaktadır. Fakat bazı nedenlerden dolayı nadiren de olsa arıza yaşadığınız ürününüzü atölyemize götürmemiz gerekebilir.

Onayınız alındıktan sonra gerçekleştirilern bu işlem kısa sürede sonuçlandırılır ve tekrar size teslim edilerek kullanımınıza sunulur. Klima bakım montaj ve tamiri için de görev yapan seçkin ekiplerimiz bunaltıcı yaz sıcaklarını huzur içinde geçirmenizi sağlamaktadır.

Sincan Demirdöküm Servisi onarımlarını asla orjinal olmayan malzemelerle gerçekleştirmez. Ürünün yapısını bozmamak ve sağlıklı çalışmasını sağlamak için bu davranış şarttır.

Çıkma veya yan sanayi parçalar ile yapılacak olan tamiratlar ürünün kullanım ömrünü düşüreceği gibi telafisi olmayan kazalara da sebep olur. Güvenilir ve size özel hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen arayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!