Sincan Daikin Servisi

Sincan Daikin Servisi, Ankara Sincan ilçesinde faaliyetlerine başlamış bir servistir. Daikin markasının yaygın ve başarılı servis ağının etkin bir bayisi olarak sürdürdüğü servis hizmetlerini özel servis bayisi olarak yürütmektedir.

Sincan Daikin Servisi
Sincan Daikin Servisi

Daikin marka orijinal ürünlerinizin tüm bakım, tamir ve montaj hizmetlerini Sincan Daikin Servisinden talep edebilir ve kısa sürede alabilirsiniz.             

Sincan Daikin Servisi, uzman bir personel ile güler yüzlü servis hizmetini ilke edinmiştir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için etkin, güvenilir ve başarılı teknik servis hizmetlerinin yanı sıra müşteri ilişkileri ve ücret politikaları ile de müşterilerinin mutluluğunu temin etmeye çalışmakta ve servisten yüzlerinin gülerek ayrılmasını sağlamaktadır. 

Sincan Daikin Servisi  müşterilerinin servis ihtiyaçlarını karşılarken mümkün olduğu ve hizmet prensip ve ilkeleri ile uyumlu olduğu sürece müşteri taleplerini dikkate alarak gerektiğinde evde servis hizmeti de sağlamaktadır.

Özellikle montaj ve bakım hizmeti gereken ürünlere yapılan müdahaleler evde verilen servis hizmetleri kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Sincan Daikin Servisi’nin internet sitesine giriş yaparak etkin ve başarılı servis hizmetlerini satın alabilir ve diğer hizmet türlerini inceleyebilirsiniz. Servis telefonlarını arayarak randevu talep edebilir ve işleyiş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!