Sincan Bosch Servisi

Ankara Sincan da bulunmakta olan Sincan Bosch Servisi firmalarımız Bosch markalı beyaz eşya, klima, kombi ve şofben tamirlerini yapmaktadır.

7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız da bulunmakta olan teknik ekiplerimizde ki ustalarımızın gerekli tüm sertifikaya sahiptirler. Müşteri memnuniyetine önem veren Sincan Bosch Servisi firmamıza ulaşarak sormak istediğiniz tüm soruları sorabilir, Bosch markalı cihazınızda ki sorunlaı anlatabilir dlerseniz de firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Sincan Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Yapılan bazı araştırmalara göre beyaz eşyalarımızın yarı ömürleri son ermeden önce başarısız oluşu ve bozulduğu tespit edilmiştir. Bosch markalı bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları ve fırınların elektronik devreleri ve bazı parçaları aşınmıştır ve beyaz eşyalarımızın çalışma şekillerinde bozulmalar görülebilir. Sincan Bosch Servisi olarak beyaz eşyalarınızın tamirini teknik ekiplerimizle beyaz eşyalarınıza zarar vermeden tamir etmekteyiz.

Sincan Bosch Klima Arızaları

Özellikle de yaz ayların da hayatımızın vazgeçilmesi olan klimalarımızı doğru şekilde kullanıyor muyuz? Bakımını zamanın da yaptırıyor muyuz? Kullanım kılavuzun da ki talimatlara uyuyor muyuz?

Sizce de klimalarımızda bu sebeplerden ötürü arızalanmalar görülmüyor mu? Sincan Bosch Servisi olarak sizlere klimanızın çalışmama sebeplerini sıraladık.

  1. Klimanıza enerji gelmiyor olabilir, bu durumda fiş prize takılımı ve ya sigorta ve ana sigortayı kontrol etmeniz gereklidir.
  2. Çalıştırma anahtarın da arıza olabilir, anahtarı kontrol edilmeli arıza varsa değiştirilir.
  3. Fan motoru veya kompresör arızalı olabilir, fan motoru ve kompresörü kontrol edilerek arıza bulunur. Arızalı olan değişir.

Sincan Bosch Kombi Arıza Servisi

Sizlere Sincan Bosh Servisi olarak kombileriniz de sıklıkta görebileceğiniz sorunları sıralamaktayız;

  • Bosch Kombiniz çalışmıyorsa kombinizin fişini takılı olmayabilir, su basıncı düşük ya da yüksek olabilir, kombinin sigortası yada gaz vanası kapalı olabilir, reset atmanız gerebilir.
  • Bosch kombiniz su akıtıyorsa bunun sebebisu basıncı yüksekolabilir, tesisatla ilgili bir sorun olabilir, su doldurma vanası veya genleşme tankında arıza bulunabilir.
  • Bosch kombiniz yanarken patlama yapıyorsa bunun sebebisorununuzvoltajdan kaynaklı olabilir, ateşlenme parçalarında sorun bulunabilir, fan motoru arızalanma yapmış olabilir, bacanın gözü tıkanmış olabilir.
  • Bosch kombiniz çalışıyor ama musluktan sıcak sugelmiyorsa eğerbunun sebebiısınan su kalorifer sistemine karışıyor olabilir sıcak su sağlayan cihaz parçalarında sorun olabilir.
  • Bosch kombiniz çalışıyor ama ısıtmıyorsa ısı ayarı düşük bir dereceye ayarlanmış olabilir, petek ve boru hattı kirli olabilir, dönüş hattı filtresinde tıkanıklık olabilir, Radyatör giriş-çıkış vanaları kapalı olabilir, teknik bir arıza olabilir.

Sincan Bosh Şofben Arızaları

Sincan da bulunmakta olan Sincan Bosch Servisi firmalarımız Bosch markalı şofbenlerinizin bakımını ve arızasını firmalarımız tarafından en iyişekilde uygun fiyatlara yapılmaktadır. Dilerseniz sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz dilerseniz de şofbeninizde ki arıza için Sincan Bosch Servisi firmalarımızdan servis talebin de bulunabilirsiniz.

Geniş hizmet ağı ile Sincan Bosch Servisi sayesinde evlerde ve iş yerlerinde bulunan beyaz eşya kombi klima şofben ve diğer Bosch amblemli ürünleriniz en güvenilir şekilde tamir sürecinden geçecektir.

Bunun yanı sıra onarım, bakım, montaj gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Her türlü hizmetimiz müşteri memnuniyeti odaklı yapılmaktadır. Uzman kişiler tarafından sunulan Bosch Servisi hizmetimizde, kalite ve güven faktörü ön plandadır.

 Kombi ve şofben onarımlarınızda da uzman ve eğitimli personellerimizle yanıbaşınızdayız. Bosch kombi bakımı , şofben onarımı gidi ihtiyaçlarınızı servis merkezimiz aracılığı ile giderebilirsiniz.

Genelde servis hizmetlerinde zaman sorunu sıkça ortaya çıkıyor. Sincan Bosch Servisi tarafından ilgili personelimize servis hizmeti almak istediğinizi belirttikten sonra, talebiniz hemen gerçekleşir ve uzman ekip size yönlendirilir.

Hızlı, güvenilir tamir ve bakım süreci ile mağduriyetinizi anında çözümlüyoruz. Buzdolabıçamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların bozulması insanların hayatını zorlaştırır ve bazen ciddi masraflara yol açar.

Bunun için de, meydana gelen sorun anında çözümlenmeli ve Bosch markalı cihazların bakımı da diğer tüm markalarda olduğu gibi belli aralıklarda yapılmalıdır. Kullanılan parçalar markaya uyumlu ve orijinal parçalar olmalıdır. 

Sincan Bosch Servisi olarak tamiratlarımızda değişimini sağladığımız tüm parçaları orjinal Bosch ürünleri ile değiştiriyoruz. Bu şekilde ancak, cihazın performansı yükselebilir ve verimliliği en üst seviyeye taşınmış olur.

Sincan Bosch Servisi klima bakımı montajı ve tamiri konusunda da yetişmiş ve uzman personelleri ile hizmetinizdedir. Klima cihazınızın bakımı sırasında ise, iç parçalar, filtreler temizlenir, ileride oluşabilecek arızalar belirlenir ve bilgi verilir.

Böylelikle ciddi masraflara girmeden, çözümler bulunur. Gaz kontrolünüz mutlaka yapılır, böylelikle klima ünitenizin soğutma verimi artar ve kompresörde oluşabilecek olası hataların da önüne geçilir. Klima montajı ince işcilik ve deneyim ister.

Sincan Bosch Servisi montaj esnasından önce en uygun cepheyi ve en sağlıklı kullanım alanını belirler ve buna uygun olarak montajınızı yapar. Dış ünite ile iç ünite arasındaki borulamayı mümkün olduğu kadar kısa tutar ki bu gereksiz masraf yapmanızı ve en yüksek seviyede soğuk hava elde etme imkanınızı arttırır.

Sincan Bosch Servisi olarak çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı kurutma makinesi ve diğer küçük eşyalarınızı Boschmarkasına yakışır şekilde tamir etmektedir. Soğutmayan buzdolabı, iyi yıkamayan bulaşık makinası, su kaçıran çamaşır makinası hayatımızı olumsuz yönde etkiler ve moralimizi bozar.

İşte tam o anda gerek duyduğunuz servis ihtiyacınızı Sincan bölgesinin ek aktif ve verimli servisi olan Sincan Bosch Servisi isimli firmamız karşılayacak ve sizlere tamiratın en kalitelisini sunacaktır.

Sincan Bosch Servisi ile 0312 448 00 00 numaralı hattan iletişime geçersiniz. Hafta sonları, bayramlar, özel günler, yılbaşı tatilleri ve diğer tatil zamanları fark etmeksizin size yardımcı olacak bir Bosch Servisi vardır.

Sadece Sincan bölgesine değil Ankara ilinin her noktasına mobil araçlarımızla kaliteli , güvenilir ve ekonomik hizmet götürmekteyiz. Şu an olmasa bile ilerleyen zamanlarda ihtiyacınız olacağını düşünerek lütfen telefon numaramızı kaydediniz.