Sincan Beko Servisi

Yaşanılan dönemde teknolojik alanlar artık her alanda kullanılmaktadır. Bu ürünler çeşitli kolaylıkları bakımından oldukça tercih edilmektedir. Fakat bu ürünleri kullanmak ne kadar avantajlı olsa da bakımı gereklidir. Beko marka ürünleriniz Sincan Beko Servisi tarafından kontrol edilmektedir ve montajı yapılmaktadır.

Malzemeler ilk alındığı zaman 2 yıl garanti başlangıcı yapılmalıdır. Sincan Beko Servisi ürünlerinizi aldıktan sonra mutlaka bir Beko yetkili servisi ile irtibata geçerek ürün garanti başlangıcı yptırmanızı önermektedir.

Ayrıca ürünlerin ilk başlangıç dili üretim yapıldığı ülkenin dili olmaktadır. Bu ürünlerin dili de bizler aracılığı ile düzeltilmektedir. Ayrıca Beko marka ürünler son derece tasarrufludur. Fakat herhangi bir bozulma veya kırılma durumunda Sincan Beko Servisi ismi ile faaliyet gösteren teknik servisimiz aranmalıdır ve orjinal parçalar biz tarafından takılmalıdır.

Aksi takdirde ürünler bozulabilir hatta bir daha kullanılmaz hale gelebilir. Ürünü aldıktan sonra kitapçıkları okumak muhakkak gereklidir. Verilen koordinatlara ve kurallara mutlaka uyulmalıdır. Buna ek olarak ürünler ilk alındığı zaman çeşitli kurallara göre montaj işlemi yapılmalıdır.

Bu konuda Sincan Beko servisi miz profesyonel çalışanları ve 24 saat iletişim hattı ile hizmete hazır konumdadır. Tek yapılması gereken yazılmış olan telefon numaralarından ihtiyaç durumunda aramaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!