Sincan Baymak Servisi

Sincan Baymak Servisi müşteri memnuniyeti sağlamak ve satın aldığınız ürünleri daha uzun yıllar verimli şekilde kullanabilmeniz için hizmet vermekte olup, sizler için profesyonel bir ekip ile hizmet ulaştırmaktayız.

Sincan Baymak Servisi
Sincan Baymak Servisi

Teknik servis ekibimiz ürünlerin arıza oluşması durumlarında ürünlerin genel ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları ve edindikleri tecrübeler ile kısa sürede sorunun kaynağını tespit edebilmektedirler.

Ayrıca bakım yapılması gereken durumlarda Sincan Baymak servisi ekibimiz kısa süren bir işlem sonrası ürünlerinizin bakımını yerinde yapmaktadır. Hem zamanınızı almadan hem de ürünlerin performansının yükselmesini sağlayan bu bakım hizmeti ile ürünlerin birçok olası arızaları da engellenmektedir. Bu yüzden Sincan Baymak Servisi ekiplerine düzenli olarak bakım yaptırmak ürünlerin performansını arttırmaktadır.

Servisimiz için seçilen tüm personelimiz sizlere verecekleri hizmetten emin olduğumuz ve tecrübesiyle sizlere kısa sürede çözüm üretebilecek deneyime sahibi personellerden oluşmaktadır.

Her türlü arızanın sebebini kolaylıkla tespit edebilmekte ve sizlere kolaylıkla yardımcı olabilmektelerdir. Sincan Baymak Servisi yetişmiş ve kendisini işine adamış personelleri ile çalışmakta olduğu için bakım onarım ve tamiratlarında yüksek başarıyı elde etmiştir. 

Sincan Baymak Servisi satış sonrası verdiği hizmetin kalitesini arttırmak ve çözüm odaklı çalışmak için gereken özeni göstermektedir.

Tüm bu hizmeti sağlamayı hedefleyerek yolumuza devam ederken bizlerden her türlü desteği talep edebilirsiniz.

Bizlere her an ulaşabileceğiniz telefon numaramız 448 00 00 dır. Mevsim ve hava şartları ne olursa olsun mutlaka size hizmet edecek bir ekibimiz olacaktır. Kesintisiz ve hızlı servis ulaştırabilmek için mutlaka bir nöbetci ekibimiz hazır bulunmaktadır.

Sincan Baymak Servisi teknik donanıma sahip atölyesi ve adeta bir servis merkezi formunda dizayn edilmiş mobil araçları ile sizlere güvenilir , ekonomik ve hızlı bir tamirat olanağı sağlamaktadır.

Günümüzde kombi klima ve şofben girmeyen ev yoktur ve bu ürünler kesinlikle hayatımızın bir parçası olmuştur. Baymak markasını tercih eden siz değerli müşterilerimiz, yoğun talep gören ürünlerimizi severek kullanmakta ve yüksek satış grafiği yakalanmasına vesile olmaktasınız. Biz de bu bilinçle her Baymak Servisi noktasında en iyi hizmeti gerçekleştirmek için savaş vermekteyiz.

Klima Servisi

Klima bakımı montajı ve tamiri konusunda özel kurulan ekipleri ile hizmet veren Sincan Baymak Servisi yoğun sıcak günlerin yaşandığı bunaltıcı yaz dönemlerinde arıza yapan, çalışmayan, montaj veya nakil istediğiniz, ya da bakım ve temizlik istediğiniz Baymak klima cihazlarınıza seri şekilde hizmet vermekte ve sizlerin mağduriyetini en kısa zaman diliminde noktalamaktadır.

Sıcak günleri rahat ve bahar serinliğinde geçirmenizin ilk şartı bakımdır. Filitreleri temizlenen, kimyasal bakımı yapılan, gazı kontrol edilen ve hiçbir eksiği bulunmayan klimanız saat gibi çalışacak, sizi memnun edecektir. Baymak klimalar düşük enerji sarfiyatı ile de göz doldurmakta ve tercih sebebi olmaktadır.

Şofben Servisi

Sincan Baymak Servisi olarak şofben ile ilgili tüm baş ağrıtıcı sorunlarınızda da yanınızdayız. Kombi cihazlarına nispeten emniyet seviyesi ve donanımı biraz daha düşük olan şofbenlerin tamiratlarının ve bakımlarının dikkatli yapılması gerekmektedir. Bacalı olarak tabir ettiğimiz eski tip şofbenlerin mutlaka çalik baca ile kullanılması gerekmektedir. Yılda 2 sefer de gözden geçirilerek eksikleri tamamlanmalı ve bakımı yapılmalıdır. 

Şofbenlerde de tercihinizin elektrikli ya da hermetik modellerden yana olması yararınıza olacaktır.  Elektrikli şofbenlerin topraklama hattı düzgün bir şekilde yapıldığı takdirde sizlere hiçbir sorun çıkarmayacaktık. Topraklama hattının düzgün olmaması kaçak problemini ortaya çıkaracağından bu konu üzerinde teknisyenlerimiz önemle durmaktadır.

Hermetik şofbenlerde tek sorun diyebileceğimiz şey cihaz ile kullanılan yer arasındaki mesafe uzak ise su ısıtma durumu biraz geç olabilir. Suyu az açtığınızda sıcak su verimi artacaktır. Ancak dilerseniz regülatör kullanarak da bu sorundan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Regülatör kullanımı hakkında Sincan Baymak Servisi teknik ekibimiz sizleri bilgilendirecektir.

Sincan Baymak Servisi Ankara ilimizin metropol ilçelerinden Sincan sakinlerinin her türlü teknik bakım talebine gece gündüz demeden cevap veren şehrin en köklü Baymak teknik bakım onarım servisidir. Baymak marka kombi, şofben, klima, kazanlar birbirinden farklı çeşitlerde hemen her platforma uygun olarak tasarlanmaktadır.

Dilerseniz evlerde dilerseniz işletmelerde bu tip cihazları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Önemli olan cihazınızın yıllık bakımlarının aksatılmadan yapılması ve bir parça arızasında hızlı bir şekilde müdahale edilmesidir.

Ankara ilinde büyük bir kullanım oranı bulunan Baymak cihazların her türlü detaylı teknik problemine uzman müdahalesi ile yanıt veriyoruz. Ekibimiz Baymak cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış olup hepsi sertifikalıdır.

İso 9001 belgeli firmamız 25 yıllık bir tecrübenin ürünüdür. Gezici servis araçlarımız ile sizlere hiçbir suretle vakit kaybı yaşatmıyor ve cihazlarınıza anında müdahalede bulunuyoruz.

Donanımlı atölyemizde ise ihtiyaç duyduğunuz tüm orijinal yedek parçalarımız bulunmaktadır. Sincan sakinleri herhangi bir problem yaşadıklarında Sincan Baymak Servisi tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombiler pek çok arıza ile canımızı sıkabilirler. Ancak doğru bir müdahale ile bu tip sorunların üstesinden gelmek mümkündür. Kombiler atık gazın dışarı tahliyesi şeklinde çalıştıklarından gazın dışarı doğru bir şekilde atılması son derece önemlidir. Baca sistemi iyi bir şekilde oluşturulmaz ise bu sistem oldukça tehlikeli olabilmektedir.

Gaz zehirlenmeleri bu bağlamda çok fazla duyulmaktadır. Hermetik kombiler ise dışarıdan aldığı hava sayesinde yanma sağlar. Bu sebeple müşterilerimize mutlaka hermetik kombi tavsiye etmekteyiz. Kombiniz ile ilgili yaşayacağınız sorunlarda teknik bilgi almak için Sincan Baymak Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kazan Servisi

Kazan sistemi kurulurken brülör uyumuna mutlaka dikkat edilmelidir. İleride ortaya çıkması muhtemel sorunların önüne geçmek açısından es geçilmemelidir. Kazanın ısıl kapasitesi, kazan tipi, kazan duman yolları gibi özellikleri kurulacağı ortama ve brülör tipine uyum açısından önemlidir. Baymak marka kazan sistemlerini sizler için kuran Sincan Baymak Servisi uzman personelimiz bu konuda sizlere profesyonel destek sağlayacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!