Sincan Ariston Servisi

Kombiler, doğalgazla çalışarak ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçları mızıkarşılayan cihazlardır. Elbette bu faydalarından yararlanabilmek için bakımlarının da zamanında yaptırılması gereklidir. Son derece geniş bir hizmet ağına sahip profesyonel ve hızlı Sincan Ariston Servisi uzmanları kombi kullanımıyla ilgili kullanıcıların bazı detaylara dikkat etmesi gerektiğini ve kullanılan kombinin garanti dışı kalmaması için mutlaka profesyonellerden destek alınması gerektiğini vurgulamaktadır. Kombilerden iyi performans alınabilmesi için tavsiye edilen bazı öneriler:

 – Kombi kullanımı ile ilgili alan seçimi doğru yapılmalıdır.

 – Cihaz montajı gerektiği gibi standartlara uygun şekilde yapılmalıdır.

 – Eğer ki bacalı bir kombi kullanılıyorsa baca çekiş gücünün iyi olması gereklidir. Bu kontrol adımından kurtulmak için genellikle yoğuşmalı kombi önerilir. Yoğuşmalı kombiler yüksek performanslı ve tasarruf edilmesini sağlayan cihazlardır

 – Kombinin güç aldığı elektrik düzeneği için regülatör kullanılması gereklidir.

 – Doğalgaz tesisatı ve peteklerin doğru bir şekilde montajı yapılmalıdır.

 – Kombi çalışması gerektiği şeklinden farklı bir durumda çalışıyorsa ya da ekranında arıza kodu gösteriyorsa öncelikle telefonla teknik destek alınmalı, yeterli olmuyorsa servis çağrılmalıdır.

Sincan Ariston Servisi sizlere şofben ürünleriniz için de etkili ve kaliteli hizmet ulaştırmaktadır. Arıza, bakım,yedek parça gibi ihtiyaçlarınızı tamamlamak için Sincan Ariston Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Şofbenler yapıları gereği kombi cihazlarına göre emniyet ve güvenlik tertibatı bakımından daha alt düzeydedir.

O sebeple çalışmasında aksaklık gördüğünüz anda hemen gaz vananızı kapatıp, cihazı off konumuna getirerek sevis çağırmalısınız. Bacalı şofbenler de asla kullanılmamalı, yerini hermetik cihazlara bırakmalıdır. Doğalgaz kullanımı şakaya ve ihale gelmez, en ufak hata insan canına mal olabilir. Bu sebeple kullanım kurallarını bilmemiz ve buna harfiyen uymamız gerekir.

Sincan Ariston Servisi aynı zamanda beyaz eşya ürünlerinizin tamiri bakımı onarımı ve montajı konusunda hızlı ve etkili çözümler ürüetme konusunda son derece başarılıdır. Müdahale ettiği çamaşır makinası, bulaşık makinası buzdolabi gibi eşyalarınızı ilk günkü sağlamlığına kavuşturan Sincan Ariston Servisi çalışanı teknisyenlerimiz, işindeki başarısını her tamiratında ispatlamıştır.

Bulaşıkların kirli çıkması, çamaşırların iyi yıkanmaması veya ıstediğimiz soğukluğa ulaşmayaıp yiyeceklerimizin bozulmasına neden olan buzdolabi gibi cihazlar hayat akışımızı olumsuz yönde etkiler ve bizi üzer. Bu durumdan hemen kurtulmanın yolu Sincan Ariston Servisi ile temas kurmak ve ekip çağırmaktır. Ariston ürünlerinizin usta ellerde revizyonu ve tamiri için 448 00 00 numaralı hattımızı aramanız yeterlidir.