Sincan Arçelik Servisi

Sincan Arçelik Servisi ilgi ile kullandığınız, Türkiye başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde yüksek satış grafiği yakalayan, sağlamlığı ve kolay kullanımı ile tercih sebebi olan kombi, klima şofben beyaz eşya ve televizyon ürünlerinin köklü kuruluşudur.

Arçelik markasının Sincan bölgesinde başarı ile çalışan servis merkezidir. Sincan bölgesi bulunduğu konum itibari ile önemli bir merkezdir ve nüfus yoğunluğuna sahiptir.

Sincan Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından Arçelik ürünlerinizin, Sincan servisi olarak size hizmet vermek için hazırız. Eğitimli ve sertifikalı personelimiz, orijinal Arçelik yedek parçalarımız ile beyaz eşyalarınız için en iyi çözümleri veriyoruz.                                            

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, buzdolabı ve diğer tüm Arçelik ürünleriniz için bakım, onarım ve arıza tespit hizmetlerimiz ile ev eşyalarınızın kullanım ömürlerini uzatıyoruz ve sizlere en uygun kullanım yolları hakkında bilgiler veriyoruz.

Biliyoruz ki bir ürünün satışı kadar satış sonrası desteği de müşteri memnuniyeti için önemlidir. Sincan Arçelik Servisi olarak Arçelik’in yıllardan beri süregelen ürün teknolojisi ve ekibimizin deneyimleri ile Sincan bölgesinin tüm Arçelik ürünleri için destek, onarım ve bakım hizmetlerini sağlamaktayız.

Zira orijinal parça kullanılmaması ya da yetersiz personel bilgisi ürünlerinize geri dönüşü olmayan zararlar verebilir ve kullanım ömürlerini düşürebilir.

Sincan Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın kompresörlerinden çamaşır makinenizin tamburuna yahut televizyonunuzun led ekran panelinden aklınıza gelebilecek her Arçelik ürünü için destek vermeye hazırız. 

Arçelik servisi olarak ürünlerinizin bakımı, arıza tespiti, montajı veya onarımı için ilk olarak bizi aramayı unutmayın. 

Sincan Arçelik Servisi tüketici dostu çalışmaları ve bütcenizi üzmeyen fiyatları ile yılın 365 günü aralıksız olarak en iyi en kaliteli hizmeti sunmak için mesai vermektedir.

Sincan Arçelik Servisi elektronik ürünlerinizi yani plazma veya led televizyon, ünitelerinizi de tam donanımlı atölyelerinde son teknoloji test cihazları ile gerekli ölçümleri ve denemeleri yaparak sizlere teslim etmektedir.

Sincan Televizyon Servisi

Tüplü televizyonlarınızı dahi onartmak için biz arayabilirsiniz. Arçelik Televizyon Servisi olarak Sincan bölgesinin tamamında ve hatta Ankara ilinin her noktasına sizi sevindiren hizmeti götürmekteyiz. 

Sincan Arçelik Servisi ev ve ofislerinizde yaz aylarının iklimlendiricisi olarak kullandığınız ve hatta kış aylarında bile dönem dönem ısınma ihtiyacınızı gidermek için çalıştırdığınız klima cihazlarınıza da en hızlı servis desteğini ulaştırmaktadır.

Sincan Arçelik Klima Servisi

Arıza tespiti ve giderilmesi başta olmak üzere nakil, iç veya dış ünite yer değişimi, demontaj, gaz basımı, montaj ve diğer işlemleriniz için özel olarak kurulmuş ve sadece klima üzerine hizmet veren ekiplerimiz ile sizlerin yanındayız. Yeterince soğutmayan klima cihazlarınızın filitreleri tıkanmış, gazı eksilmiş olabilir.

Bunun için her yıl, özellikle ilkbahar aylarında Arçelik Servis merkezimizi arayarak bakım için ekip çağırınız. Sağlıklı ve huzurlu kullanımın da garantisi olan bakımlar cihaz performansını yükseltecek, uzun yıllar sorunsuz ve arızasız çalışmasını da sağlayacaktır.

Arçelik markasının güvenilirliğine inanan ve bu sebeple ürünlerini tercih eden siz değerli Sincan halkına Sincan Arçelik Servisi ismi ile yıllardır servis hizmeti veriyoruz ve ilerleyen günlerde de vermeye devam edeceğiz. 

Kombi klima şofben televizyon bulaşık makinası çamaşır makinası kurutma makinası ve buzdolabı ile ilgili olarak tüm şikayetlerinizi hemen 0312 448 00 00 numaralı hattımızı arayarak iletiniz.

Genelde aynı gün ve en yakın zaman diliminde yanınızda olmayı başaran Sincan Arçelik Servisi ekipleri kalıcı ve ekonomik müdahalelerde bulunarak sizleri mutlu edecek işlemler gerçekleştirecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!