Sincan Alarko Servisi

Sincan Alarko Servisi olarak, Alarko kombi Şofben ve Klimalar için firmamız sizlere gün boyunca mobil araç ağı ile yerinde hizmet vermektedir.

Sincan Alarko Servisi
Sincan Alarko Servisi

Sincan Alarko Kombi Servisi

Sincan Alarko Kombi Servisi sadece teknik destek kısmında değil hangi kombiyi alacağınız konusunda da önerileriyle yanınızda. Eğer iş ya da yaşam sahalarında kullanmak adına bir kombi almanız gerekiyor ise Alarko yoğuşmalı modellerinin ideal olabileceğini söylemeliyiz.

Eğer iş ya da yaşam sahalarında kullanmak adına bir kombi almanız gerekiyor ise Alarko yoğuşmalı modellerinin ideal olabileceğini söylemeliyiz.

Üstelik kombinin etkin kullanımı için ne gibi hususlara dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Hangi koşullarda garanti kapsamı altında olduğunu da hatırlamalısınız.

Bir kombi için projenin hazırlanması ve firma tarafından onaylatılmış olması gerektiğini de göz ardı etmemelisiniz.Sincan Alarko Servisi tamir hizmetlerinin yanı sıra yeni satın alımlarınız için de sizleri uygun modellere yönlendirmekte ve hatta gerek duyulursa keşif çalışması da yaparak en uygun modeli seçebilmenize yardımcı olmaktadır.

Sincan Alarko Klima Servisi

Aynı zamanda markanın bir diğer ürün segmenti olan klima içinde Sincan Alarko servisi olarak her daim sizin yanınızdayız. Eğer klima temin etmek istiyorsanız enerji tasarrufu edeceğiniz ve orjinal gaz kullanacağınız modeline yönelmelisiniz. Bu ürün ile ilgili taşıma ve montaj işlemlerinin de titizlikle yapılması gerekmektedir.

En iyi verim en uygun yerin tespit edilmesi ve doğru montaj ile elde edilir. Bu bilnçle Sincan Alarko Servisi klima keşif birimleri ile de sizlerin yenındadır. Üstelik yıllık bakım ve tamir işleri için de özel olarak görev verdiğimiz ekiplerimiz en zor anlarınızda hemen yanınızda olabilecek şekilde konumlandırılmıştır.

Sincan Alarko Servisi bünyesinde çalışan tüm personellerimiz belgeli ve eğitim sertifikalıdır. Çalışanlarımız ile herhangi bir soru işareti kalmadan en iyisini sunmak önceliğimizdir.

Yine dikkat etmenizin yararınıza olacağı hususlardan ortama uygun cihaz seçimi ile ilgili de acele etmeden karar vermeniz gerekmektedir. Bu, her zaman seneler boyunca memnun kalacağınız ürün anlamına da gelmektedir.

Sincan Alarko Servisi personelleri eksiksiz olarak, tam donanımlı çalışan mobil araçları ile arızalarınızı yerinde gidermekte, adeta küçük bir atölyeye benzeyen bu araçlar vasıtası ile de zaman kaybı yaşamadan, maduriyetiniz uzamadan kısa sürede sorununuzu gidermektedir.

Günün herhangi bir saatinde arıza ile karşılaşmanız durumunda hemen 0312 448 00 00 numaralı operasyon merkezi numaramızı arayarak randevu isteyebilirsiniz.

Sizi karşılayacak olan personellerimiz sorununuzu dinleyerek , size yardımcı olabilecek ekibimizi adresinize yönlendirecektir. Sincan Alarko Servisi rakipsizliğini her konuda ispatlamış, bu sayede bölgenin en çok aranan firması olma ünvanını almıştır.

Sincan Alarko Servisi yıllardır olduğu gibi Sincan sakinlerine Alarko cihazları konusunda garantili hizmet vermeye devam ediyor. Alanında uzman teknisyenleri ile Ankara ilimizin metropol ilçelerinden birisi olan Sincan bölgesinde bilinçli müdahale ile kesin sonuç işlemler sunuyoruz. İso 9001 belgeli firmamız 24 saat boyunca sizlere yardımcı olmaktadır.

Günümüzde servisin gecikmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Çünkü özellikle şofben, kombi, klima ve kazan gibi günlük ihtiyaçları maksimumda sağladığımız cihazlar beklemeye gelemez. Durum böyle olunca Sincan ilçemizdeki müşterilerimizi hiçbir suretle bekletmeden hızla işlemlerimizi yapıyor ve onları asla mağdur etmiyoruz.

Pek çok marka altında kombi, şofben, klima ve kazan bulunmaktadır. Alarko ise yıllardır kendisini bu cihazlara adamış bir marka olarak farkını daima göstermiştir. Ankara ilimizde 25 yılı aşkın bir süredir bu tür cihazların her türlü bakımını yapmakla beraber orijinal yedek parça takviyesi ile onarımını başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Müşterilerimizin bizden aldığı hizmet Alarko cihazlar konusunda sertifikalı ekiplerimizden aldığı hizmettir. Bu anlamda Sincan Alarko Servisi olarak kullanıcılara profesyonel destek sağlamaktayız.

Alarko markasının en kullanışlı cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Günün her saati sıcak su ihtiyacının karşılandığı şofbenler şayet ortaya bir arıza durumu çıkmış ise bunu LED ekranlarında kod şeklinde göstermekte ve kullanıcıyı bilgilendirmektedir.

Arıza koduna göre cihazınıza gereken müdahalede bulunabilirsiniz. Ancak anlayamadığınız bir konu olduğunda kesinlikle müdahalede bulunmadan Sincan Alarko Servisi ekiplerimizden yardım almanızı öneriyoruz.

Şofbenler gaz ile çalışan cihazlar olduğundan gaz yolu ile ilgili bir takım arızalar kendisini gösterebilmektedir. Mesela şofbenlerde sık rastladığımız arızalardan bir tanesi prosestat açık devre arızasıdır.

Ana kart ve fan gibi önemli parçaların kontrolden geçmesi gerekecektir. Bu konuda Sincan Alarko Servisi uzman teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağlayacak ve bir arıza durumunda gerekli müdahalede bulunacaktır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının karşılandığı bir diğer Alarko cihazı da kombilerdir. Kombilerde su sızdırma durumu genellikle basınç ile alakalıdır. Kombiye gereğinden fazla su basılmış ise tanktan su sızdırabilir. Fazla suyu tahliye edemeyen cihazdan akıntı görülebilir.

Doldurma vanası kontrol edilmeli ve fazla su tahliye edilmelidir. Bu konuda Sincan Alarko Servisi operasyon merkezimizden göndereceğimiz uzman teknisyenimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Alarko kazanları gerekli rutin bakımları yapılması gereken cihazlardandır. Özellikle uzun süre bakım yapılmayan kazanlarda zaman içerisinde kir tutma, tıkanma görülebilir. Yanlış meme seçimi, duman boru ve gaz yolu tıkanıklığı gibi durumlar cihazdan verim alamamanıza neden olacaktır.

Alarko kazanlarınızın temizliği ve bakımı Sincan Alarko Servisi ekiplerimiz tarafından günün dilediğiniz an tek telefon ile yapılmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!