Sakarya York Servisi

Sakarya York Servisi, Klimalarınız hayatınızı daha güzel hale getiren teknolojik cihazlardır. Klimaların ucuzlaması ve ekonomik bir fiyata inmesi klima taleplerini büyük ölçüde arttırmıştır. Bu durum olduğu için doğru orantılı olarak klima servislerine de olan ihtiyaç artmaktadır.

Klima servisimiz profesyonel ekibiyle ve eğitimli çalışanları ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti verip sizin ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Klima servisimiz size onarım, montaj, bakım ve parça değişimi gibi tüm işlemleri ve tüm hizmetleri size vermektedir.

Sakarya York Servisi Uzman Bakım ve Üstün Servis Ağı

Klimanızın periyodik bakımları oldukça önem taşımaktadır. Kısaca özetleyecek olursak bakımını yaptırdığınız takdirde ileride oluşabilecek sorunlardan klimanızı korumuş olursunuz. Çünkü klimanızın bakımı gerçekleşmez ise en ufak örnek olarak filtrenizde toz kir birikir ve klimanızın ısıtma ve soğutma performansını önemli bir biçimde etkiler.

Klimanızda oluşan arızaları çözmekle yükümlü olun yetkili servisimizin teknikerleri bu alanda eğitimlerini tamamlamış bide üstüne yıllarca çalıştıkları için tecrübelenmiştir. Teknikerlerimiz sizin sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır. Montaj işlemlerine gelecek olursak bu konuda size şunu söylemek isterim. Montaj işi çok önemlidir ve doğru yapılmaz ise iç ve dış ünitelerde veya iyi sabitlenmemiş iyi bağlantıları yapılmamış ise ileride çok ciddi problemlere yol açmaktadır.

Bunlar çok gürültülü çalışması, performans düşüklüğü veya bozulması gibi birçok probleme yol açmaktadır. Montaj işinde bir diğer dikkat ettiğimiz bir hususta evinize veya iş yerinizde klimanızın monte edileceği bölgeye en az hasarı verecek şekilde yapıp görüntü açısından hiçbir sıkıntı vermemekteyiz. Bize kurumsal hattımızdan ulaşabilirsiniz ve ardından aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Sakarya York  Klima Arızaları

Klima Çalışmıyor veya Sigorta Attırıyor

  • Klima çalıştırma anahtarı arızalı olabilmektedir. Bu durumda anahtar kontrol edilip arıza tespit edilir ise yenisi ile değiştirilir.
  • Klima eğer uzaktan kumandalı ise kumandanın içerisinde bulunan alıcı ve verici arızalı olabilir. Bu durumda alıcı ve verici kontrol edildikten sonra eğer sorun tespit edilir ise uzaktan kumandanın alıcı ve vericisi yenisi ile değiştirilir.
  • Klimanın fan motoru veya kompresörü arızalı olma durumu vardır. Bu durumda fan motorunu ve kompresörü ayrı ayrı kontroller gerçekleştirip arıza tespit edilmeye çalışıyor. Hangisinde arıza var ise yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Klimaya elektrik gitmiyor ise klimanın şebekeye bağlandığı prize ve bağlantılarına yönelik gerekli kontroller sağlatılıp ve gerilim kontrolü yapıp arıza giderilir.
  • Besleme kablosu kısa devre yapma durumu vardır. Bu durumda besleme kablosu kontrol edilip kısa devre varsa kablo yenisi ile değiştirilerek arıza gideririz.
  • Ekovat sargılarında bir sıkıntı olabilmektedir. Ekovat kontrol edilir ve kompresörün ekovatların da kısa devre tespit edilir ise yenisi ile değiştirilir ve sisteme tekrar gaz verilir. Arıza gidermiş oluruz.
  • Fan motorunun sargılarında kısa devre olma gibi bir durumla karşı karşıya olabiliriz. Bu durumla karşılaşmış isek arızalı veya gövdeye kaçak varsa fan motoru yenisi ile değiştirilip arızayı gidermiş oluruz.
  • Akım taşıyan kablolar bağlantı yerlerinden çıkmış veya yanlış bağlanılmış veya arızalı olabilmektedir. Akımı taşıyan kablolara gerekli kontroller uygulandıktan sonra arıza var ise kablolar yenisi ile değiştirilir, yanlış bağlantı veya temassızlık gibi problemler var ise teknikerlerimiz düzelterek arızayı gidermiş oluruz.

Aklınıza gelebilecek bunun gibi sayamadığımız yüzlerce probleminizde Sakarya York Servisi sadece bir telefon uzağınızdadır.

York Beyaz Eşya Servis

Beyaz eşyalar yiyeceklerimizi kıyafetlerimizi ve mutfakta kullandığımız araç gereçleri temizlemede saklamada işe yarayan hayatımızı kolaylaştıran eşyalara denir. Beyaz eşyalarımızın bozulduğunu düşünmek bile istemeyiz çünkü çok can sıkıcı bir durumdur ve gündelik hayatımızı veya o günümüzü mahvedebilmektedir.

Bu durumlarda siz her zaman arayıp sorunsuz bir biçimde hızlı ve güvenilir bir hizmet almak isterseniz Sakarya York Servisi daima hizmetinizdedir. Uzman ve eğitimli kadrosuyla siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verip sizlere her türlü bakım, onarım ve montaj hizmetini sorunsuz ve hızlı bir biçimde vermektedir. Onarım işlemlerini gerçekleştiren teknikerlerimiz işini çok iyi yapmasının sebebi bu alanda aldığı eğitim ve seneler içerisinde kazandığı tecrübeden kaynaklanmaktadır.

Klasik bu servis hizmetleri dışında siz müşterilerimize parça getirimi, parça değişimi hatta ve hatta orijinal yedek parça temini gibi konularda da hizmet vermekteyiz. Alanında eğitim almış çağrı merkezi elemanlarımız sizinle konuşurken sizi bekletmeden veya hiç boşa zaman kaybettirmeden sorununuzu analiz edip en kısa sürede çözüme kavuşturup ardından aynı gün içerisinde ekiplerimizi yollayıp sorununuzu en kısa sürede çözmektedir. Yıllardır edindiğimiz referans ve kendimizi kanıtlamış olmanın verdiği rahatlık ile siz müşterilerimize sadece bir telefon uzaklıktayız.

York Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarımız hayatımızda büyük bir yer kaplamaktadır. Hepimizin bildiği üzere elektronik cihazlar çok çabuk bozulmaktadır. Bunun sebebi elimizde olan sebeplerde olabilir elimizde olmayan sebeplerde (kaza vs. gibi) olabilir. Böyle sorunlarla sık sık karşılaştığınız için bir alo dediğinizde sizin sorununuzu çözecek bir yetkili servis çağırmak istersiniz.

York elektronik eşya servisi yıllardır sizin güveninizi kazanmış olup size en iyi hizmeti profesyonel ve eğitimli kadrosuyla vermektedir. Her türlü bakım, onarım, montaj ve parça değişimini sağlayan servisimiz bütün hizmetleri vermektedir. Kurumsal hattımızdan bize ulaştığınızda size aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. İyi ve ekonomik bir hizmet almak sizin de hakkınızdır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!