Sakarya Viessmann Servisi

Sakarya Viessmann Servisi, Sakarya sakinlerine 25 yıldır aralıksız sunduğu garantili hizmetler ile farkını daima göstermiştir. Bir serviste önemli olan kalıcı çözüm sunmaktır. Bunu sağlayamayan bir servis güvenilirliğini de kaybetmeye mahkûmdur. Tecrübelerimize dayanarak bizler müşterilerimize kesin sonuç odaklı hizmet vererek hiçbir şekilde mağduriyete yer vermiyoruz.

Sakarya şehrimizin en köklü servisi olarak Viessmann marka kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri cihazlarınıza profesyonel dokunuşu sağlıyoruz. Personelimiz Viessmann cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış deneyimli ekiplerden oluşmaktadır. Sakarya ilinin her bir bölgesine yayılmış ekiplerimiz tek bir çağrınızla hizmetinizdedir.

Hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacının karşılandığı kombiler bazı durumlarda ateşleme yapmazlar. Böyle durumlarda öncelikle cihazınıza gaz gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Eğer kombinize gaz geliyor ve o konuda bir sorun yok ise kombiyi resetlemelisiniz.

Kombi markası ve modeline göre resetleme işlemi farklılık gösterebilir. Resetleme yaptınız ancak hala ateşleme sorunu yaşıyorsanız vakit kaybetmeden Sakarya Viessmann Servisi teknisyenlerimizden destek isteyiniz.

Viessmann şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise bunun bazı nedenleri olabilir. Mesela ısıtıcılardan birisine enerji gitmiyor olabilir. Su basıncı ile çalışan sviclerde bir arıza oluşmuş olabilir ya da kademe anahtarı arızalanmıştır. Isıtıcıların kireç kaplaması ile birlikte de su yeterli verimde ısıtılamaz. Sorunun nereden kaynaklandığı ise Sakarya Viessmann Servisi personelimizin yapacağı kontrollerden sonra belli olacaktır.

Klimanızın termostatı arızalanır ise klima ne soğutma ne de ısıtma işlemi yapabilir. Eğer Viessmann klimanızın termostatı arızalı ise onarımı yapılmalı ya da değiştirilmelidir. Eğer kompresör termiği arızalanmış ise yine klimadan hiçbir verim alınamayacaktır.

Kompresörle beraber kompresör rölesi de kontrol edilmelidir. Akım sağlanamıyorsa röle mutlaka değiştirilmelidir. Sakarya Viessmann Servisi olarak klimanızın kompresör rölesini profesyonel bir şekilde değiştiriyor ve bir daha aynı arızanın ortaya çıkmayacağından emin oluyoruz.

Kazan sistemlerinde ise çok farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Örneğin Viessmann kazana yakıt geliyor ancak ateşleme olmuyor ise meme kirlenmiş olabilir, memenin açısı yanlış seçilmiş olabilir ya da hava ayarı çok yüksek olabilir, kontrol edilmelidir. Ayrıca kazanınızın elektrot ayarı yanlış ise düzeltilmelidir. Bu gibi uzmanlık gerektiren işlemleri Sakarya Viessmann Servisi ekiplerimiz sizler için yapmaktadır.

Sakarya ilinde garantili bakım ve onarım işlemleri için servisimiz tek numaramızdan bizleri günün her saati arayabilirsiniz. Servisimiz nöbetçi sistemi ile çalıştığından gece boyunca bizlere ulaşmanız mümkündür. Gezici servis araçlarımız faal olarak hizmettedir ve her semt ve mahalleye erişmektedir. Viessmann cihazlarınız profesyonel ekibimiz ile daima güvencede.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!