Sakarya Vestel Servisi

Sakarya Vestel Servisi, Sakarya’nın Vestel marka ürünler konusunda en geniş kapsamlı hizmet veren servisidir. Ülkemizde beyaz eşya denilince akla gelen ilk markalardan birisi Vestel’dir. Çamaşır makinelerinden buzdolaplarına, kurutma makinelerinden televizyona pek çok ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Vestel’in Sakarya ilinde tam donanımlı servisi ise Sakarya Vestel Servisidir ve işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir. 25 yıllık bir deneyimi elinde bulunduran firmamız Vestel ürünlerinin hepsine hâkim teknisyenleri ile işlemlerini yürütmektedir.

Sakarya Vestel Servisi olarak Sakarya nın her ilçe ve semtinde aralıksız hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca Vestel cihazlarınızın yıllık bakımlarını da yine teknisyenlerimiz başarılı bir şekilde yapmaktadır.

Vestel beyaz eşyalardan en çok kullanılan cihazlardan birisi buzdolaplarıdır. Buzdolapları bazı belirli durumlarda sorun çıkartabilirler. Buzdolabının üst kısmının soğutup alt kısmının soğutmaması durumu kompresör yanması dediğimiz olaya bağlıdır. Kompresör yanmasının ortaya çıkmaması için cihazınızın üst bölmesini çok fazla gıda ile doldurmamalısınız.

Buzluk kısmı ağzına kadar doldurulduğunda soğuk tam olarak etrafı sarmaz ve gıdaları etkilemez. Alt tarafa iletim sağlanamaz. Soğuk alt kısma geçmez ise buzdolabının arka kısmında buz kütlesi oluşur. Ardından fan motoru yanar ve cihaz kullanılmaz hale gelir. Bu nedenle dolabınız çok dolu ise ve soğuğun yeteri kadar iletilmediğini fark ettiğinizde cihazınızın fişini çekin ve bekleyin.

Ardından gıdaları çıkarın ve ortamı rahatlatın. Şayet sorun devam ederse mutlaka Sakarya Vestel Servisi teknisyenlerimizden profesyonel yardım talebinde bulunun. En hızlı şekilde sizlere yetişip buzdolabınız için gerekli müdahaleleri gerçekleştirmekteyiz.

Mutfakta kullandığımız bir diğer cihazımız da fırınlardır. Fırın arızalanmaları genellikle enerji kaybı ile başlar. Yani elektriksel bir sorun oluşmuş olabilir. Güç kaynağını kontrol edip sigortalara baktıktan sonra rezistans ve termostat kontrol edilmelidir.

Bu kısımlarda bir arıza çıkmış ise fırınınız çalışmayacaktır. Fırınınızı iyi bir şekilde temizlemeniz de çalışması açısından önemlidir. Ocaktaki gaz çıkış gözeneklerini güzel bir şekilde silip temizlemelisiniz. Gözenekleri temizledikten sonra bir süre gazı açmayın ve ocağı kullanmayın. Sakarya Vestel Servisi olarak Vestel marka fırınlarınızda ortaya çıkabilecek her türlü sorunun üstesinden gelmekteyiz.

Sakarya Vestel Servisi teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile Sakarya’nın her bölgesinde, ilçesinde ve semtinde hizmetlerini sürdürmektedir. Vestel marka hangi cihazını kullanıyor olursanız olun gerekli rutin bakımlar,  onarım ve orijinal yedek parça temini gibi her türlü işlemde sizlere yardımcı olmaktayız.

Teknisyenlerimiz cihazlarınıza bakım yaptıktan sonra bir sene boyunca servisimiz garantisi altında olmaktadır.Bu anlamda müşteri memnuniyeti bizim için daima önceliklidir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!