Sakarya Vaillant Servisi

Sakarya Vaillant Servisi, şofben ve kombilerde oldukça kaliteli cihazlar sunan Vaillant’ın Sakarya’daki en geniş kapsamlı hizmetini sunan firmasıdır. Kombi ve şofbenler hiç beklemediğimiz anlarda arıza ortaya çıkarabilirler. Bu tip arızaları engellemek adına mutlaka yıllık bakımların aksatılmadan yaptırılması gerekir. Yıllık bakımı yapılan kombi ve şofbenlerde arızalar bir o kadar az ortaya çıkmaktadır.

Özellikle kışın yoğun bir şekilde kullanılan kombiler ve 24 saat aralıksız bizlere sıcak su sağlayan şofbenlerin tam performans sağlaması açısından bu bakımlar önemlidir. Sizlere yıllık bakım kapsamında tüm gerekli işlemleri garantili bir şekilde yapmaktayız.

Şofbenlerde eğer su ısınma durumu verimli olmuyorsa termosifon suyu az ısıtıyor demektir. Termosifon içerisindeki rezistansın düzgün bir şekilde çalışması sıcak su alma adına önemlidir. Rezistans zamanla sudaki kireç nedeniyle arızalanabilmektedir.

Bu gibi durumların önlenmesi adına firmamız sizlere gerekli tüm bakım ve onarım hizmetini sağlayacaktır. Sakarya Vaillant Servisi teknisyenlerimizden Vaillant şofbenlerinize dair gerekli bilgi ve teknik desteği alabilirsiniz.

Kışın yoğun bir şekilde kullanılan kombiler bazı durumlarda basınç artışı gösterebilirler. Vaillant marka kombinizde basınç artışı var ise altında yatan sebebe bakmak gerekir. Ana eşanjörde delik meydana gelmiş ise Vaillant kombinizin basıncı sürekli olarak aratabilir.

Böyle bir delik nedeniyle su sızdırma dolayısıyla basınç artışı gözlemlenir. Kombinizin genleşme tankındaki azotun azalması ile yine basınç artışı ile karşılaşabilirsiniz. Kombide bulunan sıcak boiler’da delik ise yine basınç artışına neden olmaktadır. Vaillant kombinizde bu ve benzer bir durumla karşılaştığınızda Sakarya Vaillant Servisi ekiplerimizden destek isteyebilirisiniz.

Vaillant markası her ne kadar kombi ve şofben konusunda başarılı cihazlar ortaya çıkarsala r da gaz ya da elektrikle ilgili sorunlarda sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Gerekli bakım ve onarım işlemleri için Sakarya Vaillant Servisi teknisyenlerimizden destek istemelisiniz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır müşterilerine garantili hizmet veren firmamız sadece bir numara mesafededir. Vaillant kombi ve şofbenlerinizde geçici değil, kalıcı ve garantili çözüm istiyorsanız bizi mutlaka arayın.

Gezici servis araçlarımız olmakla beraber Sakarya’nın her bir bölgesine yayılmış ekiplerimiz bulunmaktadır. Tüm ilçelerden ve semtlerden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz.

Sakarya Vaillant Servisi kapıda nakit ya da kartla ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Firmamız hafta sonu da dahil her gün hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Bu anlamda bizlere ister telefon numaramızdan isterseniz online web sitemizden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!