Sakarya Siemens Servisi

Sakarya Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya servisi uzman kadromuz ile birlikte tamamen işinde profesyonel personellerimiz ile Sakarya Siemens Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Kurumsal olarak bize ulaşabileceğiniz servis ağımızla hiç beklemeksizin anında cevap vererek siz kıymetli müşterilerimizin her zaman memnun olmanızı ön planda tutmaktayız. İşimizde hızlı, güvenilir ve tamamen cebinizi düşünüyoruz.

Ve müşterinin bir beyaz eşya servisinden ne bekliyor iseniz beklentilerinizin tamamını hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamaktayız. Arıza oluşmadan gerekli bakımlarını yapıp ileride çıkabilecek sorunlara karşı önlem almak dolayısıyla da bize, yani Sakarya Siemens Servisi ekiplerine ulaşabilirsiniz. Uzun yıllardır müşterilerimizin beğenisi kazanarak birçok referansımızda bulunmaktadır.

Beyaz eşyalarınızın her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Montaj işlemlerini yapan çalışanlarımız evinize duvarlarınıza hasar vermeden işini titizlikle yapmaktadır.

Klasik beyaz eşya servislerinin aksine parça değişimi parça getirtme ve hatta Siemens marka beyaz eşyalarının orijinal yedek parçalarını getirtme gibi birçok size imkân sunmaktayız. Siemens beyaz eşya servisi yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sadece size bir telefon uzaklığında olan Sakarya Siemens Servisi isimli işletmemiz, aynı gün içerisinde size hizmet vermektedir.

Kurutma Makinesi

Çamaşırları yıkadıktan sonra kurutmak için kullandığımız kurutma makinelerinde bazı durumlarda kazan dönmeyebiliyor. Eğer kurutma makinesi kazan dönmüyor ise kontrol edilmesi gereken noktalar; sürücü kemeri, silindir rulosu, silindir aksı dingili, tambur rulmanıdır.

Kazan dönmüyorsa Sakarya Siemens Servisi teknisyenlerimiz bu kısımları kontrol ederek sorunun kaynağını bulrak onarımını yapacaktır.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerinde de pek çok farklı arıza kaydı alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi ise Bulaşık makinesi su almıyor sorunudur. Bulaşık makinesi su almıyor ise su bağlantısı, su giriş ventili, su seviye şalteri kontrol edilmelidir.

Bu aksamlardan bir tanesi bile çalışmaz ise su almama sorunu ile karşılaşılabilir. Sakarya Siemens Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımı sağlayacaklardır.

Çamaşır makinelerinde ise sesli çalışma sorunu karşımıza çıkabiliyor. Siemens marka çamaşır makineniz sesli çalışıyor ise öncelikle cihazın ayaklarını kontrol edin, bir eşitsizlik durumunda cihazınız sallanabilmektedir. Bu da sese sebebiyet verebilmektedir.

Dengesiz çamaşır yüklemesi de çamaşır makinenizin ses yapmasına neden olabilir, bu konuda gerekli bilgiyi edinmeniz tavsiye edilir. Sakarya Siemens Servisi olarak Siemens marka cihazlarınızda bu ve benzeri her konuda bizlere danışabilirsiniz.

Sakarya Siemens Klima Servisi

Sakarya Siemens Klima Servisi, beyaz eşyaklimatelevizyon gibi cihazları ile evlerde ve işyerlerinde sıklıkla tercih edilen Siemens markası cihazlarına bakım ve onarım yapan en kapsamlı servislerden bir tanesidir.

Yıllardır Sakarya ilinde Siemens marka cihazlara gerekli bakımları yapan servisimiz çalışanları Siemens cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir.

Bahar ve yaz aylarının en sık kullanılan cihazları Siemens klimalardır. Ev dekorasyonuna uygun Siemens klimalar bazı durumlarda elektrik ve gaz kaçağı gibi durumlarla performans zayıflaması gösterebiliyorlar.

Klimalar uzaktan kumandası ile programlanan cihazlardır. Program hataları ile ilgili pek çok arıza kaydı alıyoruz. Her klima modelinin kendisine göre programı vardır. Uygun programı seçmek için cihazın kılavuzundan faydalanmalısınız.

Siemens Klima servisi haftanın 7 günü size en iyi hizmeti vermektedir. İşinde uzman, eğitimli ve deneyimli Sakarya Siemens Servisi çalışanı deneyimli personellerimiz klimanıza bakım, onarım ve montaj gibi bütün ihtiyaçlarınızı profesyonel ve hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Bildiğimiz üzere klimalar teknolojik ve son zamanlarda fiyatının da uygunlaşması sebebiyle çoğu insanımızın kullandığı cihazlardandır. Klimalar teknolojik ama bir o kadarda hassas cihazlardır. Kurulumunu (montajını) yanlış yapmak ileride ciddi sıkıntılara yol açabilmektedir.

Siemens Klima servisi yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en kaliteli hizmeti vermektedir. Diğer servislerin yaptığı klasikleşmiş olan bakım, onarım ve montaj işlemlerinin yanı sıra bizim servisimiz parça değişimi parça getirtme gibi imkanları da sağlamaktadır.

Klimanız Siemens marka bir klima ise size orijinal yedek parça getirtme gibi birçok olanakta sağlamaktayız. Bize kurumsal hattımızdan ulaşabilir. Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizin sorununuzu en kısa ve pratik şekilde çözüme kavuşturup aynı gün içerisinde evinize bir ekip yollayıp gerekli işlemi yaptırtmaktadır.

Siemens klima servisi olarak tecrübelerimiz oldukça üst düzeydir. İşini titizlikle yapan teknikerlerimiz her türlü işlemi titizlikle yapmaktadır. Montaj işlemlerinde evinize duvarlarına zarar vermeden mümkün olduğunca az tesisat borusu kullanarak sağlam bir montaj işlemi teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirmektedir.

Estetik açısından evinizin görüntüsünü hiç bozmamaktadır. Güvenilir, hızlı, kaliteli ve ekonomik bir hizmet istiyorsanız Sakarya Siemens klima servisi imdadınıza yetişiyoruz. Size sadece bir telefon kadar yakınız. İyi bir hizmet almak sizin de hakkınız.

Siemens Klima Arızaları

Klima Çalışmıyor

  • Klimanız uzaktan kumandalı ise kumandada bir problem olma şansı vardır. Alıcı ve vericisi arızalı olabilir. Kumandanın alıcı ve vericisine gerekli kontroller yapıldıktan sonra arıza gidermiş oluruz.
  • Klimanın bir diğer çalışmama sebebi ise klimaya elektrik gitmemesidir. Sakarya Siemens Servisi tarafından sigorta kontrol edilir. Klima şebekesinin bağlı olduğu priz kontrol edilir ve arıza gideririz.
  • Başka sebeplerden dolayı çalışmıyor ise profesyonel ekibimiz bütün detaylarıyla inceleyip sorunu bulup en kısa sürede arızayı giderir.
  • İlk olarak klimanın hangi modda çalıştığına bakılır. Bazen yanlış modda çalışırken klimanızın beklentilerinizi karşılamadığını ve arızalandığını düşünmektesiniz. Klima doğru moda alınır ve arıza çözülür.
  • Klimanın hava filtresi Sakarya Siemens Servisi tarfından kontrol edilmelidir. Klimanın periyodik bakımı yapılmadıysa zamanla filtrenin içerisinde biriken toz kir klimanın ısıtma ve soğutma performansını ciddi miktarda etkiler. Filtreye gerekli kontroller sağlanıp temizlenir sorun ciddi ise yenisi ile değiştirilip arızayı çözeriz.
  • Klimada gaz kaçağı olması olasıdır, bu durumda klimada gaz kaçağının olduğu yer Sakarya Siemens Servisi tarafından tespit edilip bu sızıntı oraya kaynak yaparak kapatılır.
  • Klimanın sisteminde tıkanıklık olabilir. Gerekli kontroller sağlanır. Ardından klima vakumlanarak temizlenir ve eski performansına döner.

Klima Çok sesli çalışıyor

  • Klima sürekli yüksek seste çalışıyor ise büyük ihtimal ile iç veya dış ünitesinde bir problem olabilir. Sakarya Siemens Servisi çalışanı uzman ekiplerimiz detaylı bir şekilde inceler ve arızayı giderir.
  • Klimanın doğru şekilde montajı yapılmamıştır. Vidalar yeterince sıkılmamıştır. Gerekli kontroller sağlanıp ekibimiz tarafından klimanız sıkı bir şekilde montajı yapılır ve arızayı gideririz.

Siemens klima servisimizin uzman personelleriyle bu ve bunun gibi bütün arıza işlemlerinizi tespit edip hızlı ve güvenilir gerçekleştirmekteyiz.

Siemens Elektronik Eşya Servisi

Günümüzde elektronik eşya servisleri diğer servisler arasında en çok aranılan ve en çok problem olan eşya servisleridir. Elektronik eşyaların hızla yaygınlaşmasıyla servislere çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Elektronik eşyaların hassas olması sebebiyle Siemens elektronik eşya servisi sizin imdadınıza yetişmektedir.

Sakarya Siemens Servisi elektronik eşyaların ne kadar hassas olduğunu bilmektedir. Uzman ve eğitimli teknikerlerimiz işini titizlikle yapmaktadır. Her türlü montaj, bakım ve onarım işini güvenilir bir biçimde bize emanet edebilirsiniz. Birçok servisin aksine biz parça getirtme parça değiştirme gibi sorunlarınızı da çözmekteyiz.

Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizin sorununuzu belirlemede ve çözmede uzman oldukları için hemen sonuca ulaştırmaktadır ve aynı gün içerisinde sizin kapınızı çalarak sorununuzu çözmektedir.

Montaj yaparken çok titiz olan Sakarya Siemens Servisi büntesinde görevli çalışanlarımız evinize duvarlarınıza ve elektronik cihazınıza en ufak hasar vermeden montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Elektronik cihazlarınız konusunda en iyi hizmeti almak sizin hakkınız. Siemens elektronik eşya servisi iyi bir hizmet almak için sadece bir telefon uzağınızdadır.

Televizyon

Siemens’in en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi televizyonlardır. Plazma, LED, LCD çeşitleri ile Siemens’in televizyon çeşitleri her platforma ve ihtiyaca yönelik üretilmektedir. Televizyonlara yıllık bakım yapan Sakarya Siemens Servisi isimli firmamız ayrıca herhangi bir arıza anında hızlı ve garantili bir şekilde müdahale etmektedir.

Siemens televizyonlarında da görülebilen pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Televizyonu kapattıktan sonra bir daha açılmadı gibi bir şikâyet alabiliyoruz. Bu gibi bir durumda öncelikle elektrik bağlantılarının kontrol edilmesi gerekir.

Prizde bir sorun olabilir, mümkünse başka bir priz bağlantısı ile deneyin. Aç kapa anahtarının açık olduğundan emin olun. Kablolarda bir sorun olabilir, kontrol edilmesi gerekir. Tecrübeli ve birikimli kadromuzla televizyonunuzdaki sorununuzu en kısa sürede saptamaktayız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!