Sakarya Regal Servisi

Sakarya Regal Servisi, yılların yenilikçi markası Regal’in tüm cihazları için gece gündüz demeden profesyonel bakım ve tamir hizmeti sunan deneyimli firmasıdır.

Hayatımızı kolaylaştıran pek çok cihaza imzasını atan markalardan birisi olan Regal’in ürünleri ev ve işyerlerimize sık bir şekilde girmektedir.

Sakarya ilinin en köklü Regal servisi olarak kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş firmamız müşterilerini asla mağdur etmemekte, her ilçe ve semte teknik desteğini götürmüştür.

Regal marka beyaz eşyalar son teknoloji cihazlar olup birbirinden farklı özellikleri ile büyük fayda sağlamaktadır.  Regal’in banyolarda en büyük ihtiyaçlardan birisini giderdiği cihazlardan birisi çamaşır makineleridir.

Çamaşır makineleri konusunda aldığımız şikâyetlerden birisi çamaşır makinesi sarsıntılı çalışıyor durumudur. Eğer çamaşır makineniz sarsıntılı çalışıyor ise altında yatan nedene bakmak gerekecektir.

Çamaşır makinesinin sarsıntılı çalışma nedenlerinden birisi taşıyıcı ayakların dengesinin bozuk olmasıdır. Eğer böyle bir durum yok ise amortisörler arızalı ya da bağlantı cıvataları gevşemiş demektir, kontrol edilmelidir. Şayet gerekirse amortisör değiştirilmelidir.

Makinenizin askı yayları yerinden çıkmış ise yerine takılmalıdır. Sakarya Regal Servisi teknisyenlerimiz çamaşır makinenizdeki bu sorunun kaynağını hızlı bir şekilde bularak gerekli önlemi almaktadır.

Bir diğer yoğun kullanılan Regal beyaz eşyalardan bulaşık makinesinde de bir takım arızalarla karşılaşıyoruz. Bunlardan en bilindiği ise bulaşık makinesi su boşaltmıyor şikâyetidir. Eğer bulaşık makineniz su boşaltmıyor ise filtrelerin çıkarılıp temizlenmesi gerekir.

Eğer tıkanma varsa diye hortum kontrol edilmelidir. Bununla beraber pompa motoru kontrol edilmelidir. Drenaj sepeti temizlenmeli, lavabo bağlantısı tıkanıklığı var ise giderilmelidir.

Sakarya Regal Servisi teknisyenlerimiz tüm bu işlemleri sizin için yapacaktır. Ayrıca Regal buzdolabı ya da kurutma makinenizde ortaya çıkabilecek arızalar içinde servisimiz her türlü desteği sağlamaktadır.

Klimalarda ise gürültülü çalışma şikâyeti bize en sık gelen şikâyetler arasındadır. Eğer Regal klimanızın dış ünitesi çok gürültülü çalışıyor ise montaj konsollarının sabitleme vidaları iyi sıkılmamış olabilir, kontrol edilmelidir.

Fan kanat balansının ayarında bir sorun olmadığı teyit edilmeli, lastik takozların yırtılarak özelliğini kaybetmediğinden emin olunmalıdır. Ayrıca fan motor yatakları da bozulmalara karşı kontrol edilmelidir.

Regal şofbeninizde pilot alev alıyor ancak alev harlamıyor ise diyafram contasında bir deforme söz konusu olabilir, değişimi gerçekleştirilmelidir.

Regal televizyonlarınızda yukarıdan aşağıya dik çizgiler görüyorsanız bufer kartlarda bir sorun olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Regal marka tüm cihazlarınız için gerekli bakım ve onarım hizmeti garantili ve ekonomik olarak Sakarya Regal Servisi firmamız tarafından verilmektedir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!