Sakarya Protherm Servisi

Sakarya Protherm Servisi, Protherm cihazların bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan Sakarya’nın en köklü servisidir. Protherm’in birbirinden kaliteli cihazları bulunmaktadır. Kombi, şofben ve kazan sistemleri ile insanların hayatlarını kolaylaştıran Protherm markası bu konuda oldukça başarılıdır.

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılandığı bu cihazlar yıllık bakımlar dahilinde gayet performanslı bir şekilde çalışmaktadır. Ancak hiç beklenmeyen bazı anlarda bu tip cihazlarda bir takım aksaklıklar görülebilir. Bu gibi durumlarda Protherm cihazlar konusunda uzman olan Sakarya Protherm Servisi çalışanı ekibimizle dilediğiniz an irtibata geçerek garantili hizmet alabilirsiniz.

Kombilerde bizlere gelen pek çok tipik arıza kaydı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kombi su basıncı sürekli düşüyor sorunudur. Kombinizde su basıncı sürekli düşüyor ise yani 1 barın altında seyrediyorsa su basılmalı ve basınç normal seviyesine getirilmelidir.

Doldurma musluğunu su basma işlemi için kullanabilirsiniz. Ancak kombinizin su basıncında sürekli bir düşüş gözlemliyorsanız bu durum normal değildir ve servisinizden yardım almalısınız. Bu konuda Sakarya Protherm Servisi teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Protherm şofbenler oldukça kullanışlı cihazlardır. Şofbenlerde de bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Şofbenler konusunda en çok karşımıza çıkan arızalar ya da şikâyetler; rezistans yanması, elektrik kaçırma, elektrik girişindeki klemensin yanması, emniyet sviclerinin erimesi termostat bağlantı klemenslerinin erimesi sayılabilir.

Ayrıca bağlantı kablolarının yanması sorunu ile de sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Protherm marka şofbeninizde bu ve bunlar gibi sorunlar karşısında Sakarya Protherm Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Kazan sistemleri ise Protherm’in bir diğer sık kullanılan cihazlarıdır. Kazan sistemlerine dair de pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse brülör yakıt pompası sesli çalışıyor şikâyeti bizlere gelebiliyor. Bunun nedenler arasında pompa emme hattından hava girmesi olabilir.

Ayrıca pompa basıncı yüksek ise ve yakıt pompaya yeterli derecede ısıtılmış şekilde gelmiyor ise cihazınızdan yine ses çıkabilmektedir. Bu gibi durumlardan hangisinin sesi etkilediği ancak yapılacak kontroller ile belli olacağından ekiplerimiz gerekli müdahaleleri yapacaktır.

Sakarya Protherm Servisi uzman kadromuz Protherm cihazlar konusunda donanımlı ve eğitimlidir. Bu sebeple sizlere profesyonel bir hizmet sunacaklardır. Sakarya için tek numaramızdan bizlere günün 24 saati ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile hizmet verdiğimizden sizleri hiçbir şekilde bekletmiyoruz.

Ayrıca gerekli olduğu takdirde Protherm’in orijinal yedek parçalarının montajını yaparak cihazlarınızı ilk günkü performansında sizlere teslim ediyoruz. Sakarya’da Protherm kombi, şofben ve kazan sistemleri konusunda garantili ve ekonomik hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!