Sakarya Profilo Servisi

Sakarya Profilo Servisi, Sakarya’da Profilo marka cihazlar konusunda sizlere profesyonel hizmet sunan İso 9001 belgeli köklü bir firmadır. Profilo marka beyaz eşyalar yıllardır hem evlerimizde hem de işletmelerimizde sıklıkla tercih ettiğimiz cihazlardır.

Bunun nedeni Profilo’nun güven veren bir marka olmasının yanı sıra uzun vadede herhangi bir sorun çıkarmamasıdır. Ancak nihayetinde kullandığınız elektronik bir cihazdır ve hiç beklemediğiniz bir anda bir sorun ortaya çıkarabilirler.

O zaman ise Profilo konusunda uzman bir servis ile çalışmanız gerekecektir. Sakarya Profilo Servisi 25 yıllık beyaz eşya servisi tecrübesi ile Profilo’nun tüm beyaz eşya cihazlarına hâkim personeli ile hizmet vermektedir. Diğer servislerden farkımız öncelikle Sakarya’nın tüm ilçelerinde aynı kalitede, garantili hizmet vermemiz bir diğer ise donanımlı servis araçları ile sizlerin hiçbir şekilde vaktini çalmamamızdır.

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde servis beklemek büyük çile haline dönüşebiliyor. Sakarya Profilo Servisi olarak her zaman olduğu gibi önce müşteri memnuniyeti diyor ve her alanda hizmet veren gezici servis araçlarımızı anında yolluyoruz.

Profilo özellikle buzdolapları ve derin dondurucuları ile sağlam performans gösteren bir markadır. Derin dondurucularda ortaya çıkabilecek problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Eğer derin dondurucunuz iyi bir şekilde soğutmuyor ise en önemli parçası olan kompresöründe bir tekleme ya da arıza ile karşılaşılmış olabilir.

Kompresör bakımını yapan Sakarya Profilo Servisi çalışanı teknisyenlerimiz şayet onarımı mümkün değilse orijinal Profilo yedek parçası ile dondurucunuzun yeniden aktif hale gelmesine yardımcı oluyor. Derin dondurucuların bir başka düşmanı sıvı sızdırmasıdır.

Sıvı sızdırmaları hem buzdolaplarını hem de derin dondurucuları iptal edeceğinden mutlaka böyle bir sorunda önlem alınmalıdır. Derin dondurucuda bir sıvı sızması görüyor iseniz cihazınızı fişten çekerek bizi arayın. Aksi halde derin dondurucunuz çok daha büyük problemler çıkarabilir.

Çamaşır makinelerinde sıklıkla karşımıza çıkan bir sorun ise makinenin su almama problemidir. Çamaşır makineniz su alma işlemini yapmıyor ise musluk kapalı olabilir ya da filtresi tıkanmış olabilir. Çamaşır makinenizin su almama nedenlerinden birisi de kapağın tam olarak oturtulmamış olmasıdır.

Makinenizin kapağının tam olarak kapatıldığından emin olmalısınız. Ön panelde bulunan ışıklar yanmıyor ise prizlerinizde bir akım sorunu olabilir, kontrol edilmelidir. Profilo marka çamaşır makinenizde ortaya çıkabilecek her türlü sorunda bizlere günün dilediğiniz saatinde ulaşabilirsiniz. Sakarya Profilo Servisi olarak Sakarya’nın her yerine garantili ve ekonomik çözümler götürmekteyiz. Profilo markasının Sakarya bölgesindeki en geniş hizmet ağına sahip servisi olarak 24 saat çağrılarınıza cevap vermekteyiz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!