Sakarya Lambert Servisi

Sakarya Lambert Servisi özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombileriniz için her tür bakımı sağlayan, gerekirse yedek parça değişimini yaparak cihazınız için tedbir alan şehrin en köklü ve deneyimli firmasıdır. Kombilerin ne zaman arıza çıkaracağı bilinmez. Çünkü bakımları dahilinde her ne kadar uzun müddet sizlere sorun çıkarmasa da gaz ya da elektrikle alakalı pek çok problem görülebilir. Böyle durumlarda ise hızlı ve sonuç odaklı hizmet almanız gerekir.

Sakarya merkez ve ilçelerde yıllardır Lambert marka kombiler konusunda uzman ekibi ile teknik destek sağlayan firmamız sadece tek bir telefon ile sizlere yardımcı olmaktadır. Kombinizin genel bakımları dahil parça kontrol ve temizlik işlemlerine kadar her türlü detayla sizler için ilgilenmekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız sertifikalı ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Sakarya Lambert Servisi tek numaramızdan müşterilerimiz bizlere gece gündüz demeden rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Kombiler konusunda gün içerisinde pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse Lambert marka kombiniz ateşleme yapmıyor ise öncelikle gaz ile alakalı bir sorunun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Evinize gaz akışı sağlanıyor mu bakmalısınız.

Bunun için ocak gözünüzü yakmanız yeterli olacaktır. Eğer gaz ile ilgili bir sorun göremediyseniz kombinizi baştan başlatabilirsiniz. Fakat netice alamaz iseniz herhangi bilinçsiz bir müdahaleden kaçınarak Sakarya Lambert Servisi çağrı merkezimizi arayarak destek talep etmelisiniz.

Kombiler konusunda karşımıza çıkan durumlardan bir tanesi ana kart arızalarıdır. Kombilerin ana kartı cihazın beyni gibidir. Lambert marka kombinizde ana kart arızasının ortaya çıkması genellikle elektrikle alakalıdır. Ani voltaj düşüklüğü ya da yüksek gerilim ile cihazınızın kartı yanabilmektedir. Elektrik kesintileri ile bu durum karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır.

Bunun yanında elbette ana kartların belirli bir ömrü vardır. Ömrü tamamlanan kartlar nedeniyle cihazlar arızaya düşebilirler. Her ne sebeple olursa olsun klimanızın kartı değişecek ise mutlaka orijinal olmalıdır. Sakarya Lambert Servisi ekibimiz her daim orijinal Lambert yedek parçaları kullanmaktadır.

Kombinizin düzgün çalışabilmesi için kalorifer hattı temizliğinin aksatılmadan yapılması gerekir. Tıkanıklıklarda cihazınız ısı sağlamak adına çok daha fazla enerji harcayacaktır. Bu çok fazla enerji harcamasına karşın peteklerde istediğiniz verim olmayacaktır. Yani hem fazla enerji harcayacak hem de ısı sağlamayacaktır.

Bu durum maliyet anlamında sizi kötü etkileyecektir. Lambert marka kombinizden tam performans almak istiyorsanız mutlaka bakımlarını Sakarya Lambert Servisi uzmanlarımıza yaptırın. Sakarya il ve ilçelerde semt ve mahalle fark etmeksizin yılın 365 günü aktif olarak hizmet vermekteyiz. Sakarya için tek numaramız olmakla beraber bu numaradan arıza kaydı oluşturduğunuz takdirde gezici araçlarımız ile bulunduğunuz yere vakit kaybetmeden gelmekteyiz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!