Sakarya İndesit Servisi

Sakarya İndesit Servisi, Sakarya sakinlerinin yılladır olduğu gibi her türlü İndesit marka beyaz eşya arıza, montaj ve bakım ihtiyacını karşılayan şehrin en geniş hizmet ağına sahip servistir. Avrupa ve Asya’da dağıtım ağı ile birlikte evlere en fazla giren markalardan birisi olan İndesit birbirinden farklı cihazları ile fark yaratmaktadır.

İndesit marka beyaz eşyalar kaliteli olmaları bir yana uzun vadede ihtiyacınızı gören cihazlardır. Fakat her ne kadar uzun vadede işinizi görecek olsa da diğer elektronik cihazlar gibi İndesit marka cihazlarınızın da bakıma ihtiyacı vardır. Böyle bir durumda ise Sakarya İndesit Servisi her daim yanınızda olacaktır.

Örnek vermek gerekirse çamaşır makinesi, zamanla kireç bağlayabilir ve bu cihazınızın ömründen yemeye başlar. Buzdolabınız zaman içerisinde soğutma işleminde aksaklıklar çıkarabilir ki bu da gıdalarınızın çürümesine yol açar. Bu gibi daha pek çok örnek verilebilir. Sakarya İndesit Servisi hizmetlerimizden yararlanarak cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Sakarya İndesit Servisi olarak kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır olduğu gibi işlemlerimize devam ediyoruz. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. İndesit’in beyaz eşya konusunda ne denli iddialı olduğunuzu biliyoruz. Bu anlamda İndesit markasına yaraşır bir şekilde Sakarya’nın her yerine bakım ve onarım hizmetini bizzat götürüyoruz.

İndesit’in bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte en çok kullanılmaya başlanan cihazlarından birisi de klimalardır. Klimalar soğuk ya da duruma göre sıcak hava ihtiyacımızı karşılamaktadır. Klima tercihinde bulunurken cihazın doğru platformda doğru yere kurulmasına dikkat etmelisiniz. Klimalar düzenli yıllık bakımı yapıldığı takdirde sizi zor sokmayacak kullanışlı cihazlardır.

Sakarya İndesit servisi olarak klimalar konusunda bakım yapılmadığı takdirde aldığımız şikâyetlerden bir tanesi klimanın koku yaymasına dairdir. Klimalar bulundukları ortamdaki sinmiş kokuları zaman içerisinde çekerler. Çektikleri bu koku klimaya da siner ve hava sirkülasyonu sonucunda koku size geri döner. Sizler sanki klima koku yapıyor gibi algılarsınız. Ancak sorun ortamdaki sinmiş kötü kokulardan kaynaklıdır.

Toz parçaları, mobilya, halı, kağıt gibi nesneler cihazınızda kötü kokuya sebep olabilir. Klimanızı kötü kokulardan arındırmak için özellikle filtrelere gerekli bakımın yapılmasına özen göstermelisiniz. İndesit marka klimanıza yıllık bakımı sizler için yapan ekiplerimiz ayrıca filtre temizliğini de sizler için yapmaktadır.

Klimanızın tam performans çalışması için özellikle bahar aylarından önce mutlaka uzman bir servise göstermeniz gerekir. Sakarya İndesit Servisi olarak klimanıza gereken tüm bakımı eksiksiz bir şekilde yapmaktayız. Sakarya için tek numaramızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!