Sakarya Ferroli Servisi

Sakarya Ferroli servisi başarılı çalışmaları ile her zaman göz doldurmuş, kaliteli işlemleri ile de Sakarya halkının gönlünü almıştır. Kombi cihazlarınız için bakım tamir yedek parça temini gibi işler için başka hiç bir yere müracaat etmenize gerek yoktur.

Ferroli markasına güvenen müşterilerimiz, cihazlarımızın kalitesi ve dayanıklılığı hakkında hiç yanılmamışlardır. Sakarya Ferroli Servisi kurmuş olduğu kaliteli servis ağı ile de ön plana çıkmaktadır. Servis hizmetlerinde çıtayı her zaman yukarıya taşıyarak rakiplerine fark aran işletmemiz bu konuda rakipsizliini her zaman ortaya koymuştur.

Severek kullandığınız kombi cihazınızda oluşabilecek arızalar için her sene periyodik bakım yapmtırmanzı şiddetle önermekteyiz. Bu konuda merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır. Parça temini, teknik destek gibi konularda da Ferroli markasına yakışır hizmetler yapan Sakarya ferroli servisi günün her anı görev başındadır.

Ferroli, tıpkı Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen ve hemen her alanda kullanılan cihazlar üretmektedir. Özellikle teknolojik yapısı ve kullanım kolaylığı ile büyük fark yaratmaktadır.

Ancak her ne olursa olsun neticede elektrikle ve gazla çalışan cihazlardan bahsettiğimiz için düzenli bakımlarının mutlaka yapılması gerekir. Cihazlarınıza düzenli bakımı ise Ferroli ürünlerinden anlayan, konusunda uzman bir servise yaptırmalısınız.

Sakarya Ferroli Kombi Servisi

Sakarya Ferroli Servisi 25 yıldır Sakarya’nın kombi ve şofbenlerini onaran, orijinal yedek parça montajını yapmaktadır. Firmamız Sakarya Ferroli Servisi sadece tek bir telefon ile derhal kapınıza gelmektedir. Müşteri memnuniyetini daima birinci sırada tutan firmamız kurumsal hizmet anlayışını benimsemiştir. Sadece merkez değil, Sakarya’nın tüm ilçe ve semtlerine en hızlı, garantili ve ekonomik servisi götürmekteyiz.

Kombi ve şofbenler hiç beklenmediği anda bir arıza ortaya çıkabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek adına yıllık bakımları sizlere ısrarla öneriyoruz. Kombiler için gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz.

Bunlardan birisi kombiden garip seslerin gelmesi şikâyetidir.  Kombinizden bir takım sesler geliyorsa ilk önce aklımıza gelecek olan kombi filtresinin toz ve kirle dolduğudur.

Gaz kokusu duyduğunuzda kombi cihazınızı anında kapatmanızı ve kullanmamanızı önermekteyiz. Ayrıca derhal Alo 187 aranarak bilgi verilmeli ve oradan ilgililerin gelmesi beklenmelidir. Unutmayın; en küçük bir hata patlamalara veya zehirlenmelere yol açabilir. Bu yüzden tedbirli olmakta fayda vardır.

Sakarya Ferroli Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

Kombi fanı fazla kirlenmeden dolayı sesli çalışacaktır. Bacalı kombilerde ise kömür yataklarının aşınması ile bir takım sesler ortaya çıkabilir. Ne tür bir ses çıktığı ve nereden kaynaklandığı teknisyenlerimizin yapacağı kontrollerden sonra ortaya çıkacaktır.

Şofbenlerde de gün içerisinde çok farklı şikâyetler alabiliyoruz. Örneğin şofben bir süre çalışıyor ama sonra aniden duruyor ise altındaki sebebe bakmak gerekir. Bu durumda muhtemelen diyaframda bir yırtık söz konusu olabilir.

Ayrıca temokulp arızası, baca sensörü arızası gibi sorunlar da ortaya çıkmış olabilir. Teknisyenlerimiz bu arızanın ana kaynağını bulmak için gerekli kontrolleri sağlayacaklardır. Şofbenden yetersiz sıcak su gelmesi bir diğer şikâyettir. Bunun için öncelikle şofbenin dedentörü incelenmelidir. Dedentör arızalanmış olabilir. Eğer arızalı ise yenisi ile değiştirilecektir.

Ferroli orijinal yedek parça kullandığımız için cihazınızda hiçbir uyum sorunu çıkmayacaktır. Bu gibi sayılacak daha pek çok arızada firmamızı gece gündüz demeden arayabilirsiniz. İşlemlerimizi garantili yaptığımızdan cihaz onarımı sonrasında bir sene boyunca servisimizin garantisi kapsamında oluyorsunuz. Ayrıca gezici servis araçlarımız şehrin her yanında hizmet verdiğinden herhangi bir şekilde beklemek zorunda da kalmıyorsunuz. Hızlı, ekonomik ve garantili Ferroli servisi için bizi arayın.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!