Sakarya Eca Servisi

Sakarya Eca Servisi, Sakarya’da Eca kombi ve şofbenlerin gerekli bakımlarını yaparak müşterilerine ekonomik ve garantili çözümler sunan bir firmadır. Ülkemizde yıllardır büyük bir memnuniyet ile kullanılan Eca kombi ve şofbenler gerekli bakımları uzmanlar tarafından yapıldığı takdirde yıl içerisinde yüksek performans gösterirler.

Yıllık bakımları yapılmayan cihazlar pek çok sorunu da beraberinde getirebilirler. Firmamız uzmanları Eca marka kombi ve şofben modelleri konusunda eğitimlidirler. Bu anlamda her biri cihazlara hâkim personelimiz ev ya da işyerlerinize yetişerek cihazlarınızdaki sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Sakarya Eca Servisi olarak kombilerde aldığımız şikâyetler genellikle rutindir. Eca marka kombiler her ne kadar dayanıklı olsalar da bir takım sorunları hiç beklenmedik anda çıkarabilirler. Kombiler konusunda en çok aldığımız şikâyetlerden birisi kombi ses yapıyor ve kombi sıcak su vermiyor olmaktadır. Bu tarz arızaların belirli pek çok sebebi bulunmaktadır. Doğru bir teşhis ve doğru yöntemle onarım ile Eca marka kombilerinizdeki bu sorunlar tamamen ortadan kalkıyor.

Kombiniz eğer ses yapıyor ise fan motorları kontrol edilmelidir. Kombinizin devir daim motorlarında bir arıza kendisini belli etmiş olabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Ayrıca haznedeki suda hava birikmesi nedeniyle de ses sorunu ortaya çıkabilmektedir. Musluk ile kalorifer tesisatını ayıran üç yollu vanada da arıza çıkmış ve bu nedenle ses oluşmuş olabilir, kontrol edilmeli ve gerekli müdahaleler yapılmalıdır.

Eca marka kombiniz sıcak su vermiyor ise bunun da altında yatan sebeplere bakmak gerekir. Isınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor olabilir ya da sıcak su hattına başka bir yerden su karışıyor olabilir. Kombinizin sıcak su sağlayan aksamlarında bir arıza, tekleme oluşmuş olabilir, onarılmalıdır.

Sakarya Eca Servisi ekiplerimiz gerekli tüm kontrolleri sağlayarak cihazınızdaki problemi bulacak ve en doğru yöntemle onaracaklardır.

Eca marka şofbenler günün her saati aralıksız sıcak su sağlarlar. Ancak bazı durumlarda şofbenlerde de bir takım arızalar ortaya çıkabilir. Şofbende giriş suyu sıcaklık sensörü arızası dediğimiz bir arıza mevcuttur. Su giriş sıcaklık NTC sorunu da dediğimiz bu arıza tipi sensör ya da bağlantılarda bir arıza çıkmış ise kendisini göstermektedir. Sakarya Eca Servisi teknisyenlerimiz şofbeninize gerekli bakımı yapacaklardır.

Sakarya’da yıllardır Eca marka kombi ve şofben cihazların bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan firmamız güzel yüzlü personeli, dakik ve çözüm odaklı işlemleri ile her türlü yardımcı olmaktadır. Eca marka kombi ve şofbenlerinizde yaşayacağınız her tür sorunda bizleri arayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!