Sakarya Demirdöküm Servisi

Sakarya Demirdöküm Servisi, yıllardır evlerimizden eksik olmayan, kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri ile bizlerin en büyük ihtiyaçlarını gideren Demirdöküm’ün Sakarya’daki en geniş kapsamlı servisidir. Demirdöküm yıllardır kalitesinden taviz vermeyen ve teknolojik yeniliklere ayak uydurarak insanlara en iyi cihazları sunan bir marka olarak bilinmektedir.

Sakarya’da Demirdöküm cihazlara dair alabileceğiniz en kapsamlı servis hizmeti ise firmamızda bulunmaktadır. Yerinde bakım, onarım ve orijinal yedek parça temini ile cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmaktayız.

Kış aylarında ısınma için kullanılan ve ayrıca sıcak su temin etmede hiçbir sorun yaşatmayan Demirdöküm kombilerinizin yıllık bakımlarını yapmayı unutmamalısınız. Kombiler elektronik devrelerden oluştuğu ve ayrıca gazla çalıştığı için ne zaman nasıl bir arıza ile karşılaşabileceğinizi tahmin edemezsiniz. Karşılaşacağınız en ufak sorunda dahi Sakarya Demirdöküm Servisi teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.

Kombiler konusunda pek çok şikâyet alabiliyoruz. Bu şikâyetler elektrik ya da parça bazlı şikâyetler olabildiği gibi kullanıcı hatalarından dolayı da ortaya çıkabilen sorunlar olabiliyor. Kombilerde sık bir şekilde karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi kombi su kaçağı olmaktadır. Demirdöküm kombiniz su kaçırıyor ise bunun pek çok nedeni olabilir.

Kombinin standart su seviyesi 1,5 bar olmalıdır. Eğer fazla su eklenmiş ise su akıtması mümkündür. Ayrıca cihazın tesisat bağlantıları zaman içerisinde aşınabilir ve bu kısımlardan sı sızması mümkün olabilir. Hava tahliye kanalı arızalanmış olabilir mutlaka kontrol edilmelidir. Su doldurma vanası dediğimiz vana arızalanmış olabilir. Böyle bir durumda radyatörün hava alma yerinden su basıncını düşürmeye çalışmalısınız. Ancak olumlu bir gelişme kaydedilmez ise Sakarya Demirdöküm Servisi teknisyenlerimizle mutlaka iletişime geçip yardım alınız.

Sıcak yaz günlerinin aralıksız kullanılan cihazlarından bir tanesi de Demirdöküm klimalardır. Birbirinden farklı modelde Demirdöküm klimalar büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Klimalarınızın bakım ve temizlik işlemlerini kesinlikle aksatmamalısınız. Klimalar konusunda aldığımız bir arıza kaydı klimanın sesli çalışması üzerinedir. Klima iç ünite arızası oluştuğunda klima sesli çalışmaya başlayabilir. Ayrıca kapakları oturmamış ise yine farklı sesler algılayabilirsiniz, kapakları kontrol etmelisiniz. Klima iç ünite temizliği de ihmal edilmemelidir.

Demirdöküm klimanızdaki ses dış üniteden kaynaklı ise kompresörden geliyor olabilir. Dış ünite sacları iyi oturmamış ya da fanın rulman yatakları sorun çıkarmış olabilir, kontrol edilmelidir. Demirdöküm şofben ve Demirdöküm kaza sistemleri konusunda da farklı arıza kayıtları alıyor ve gerekli onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her model Demirdöküm cihazlarınız için Sakarya Demirdöküm Servisi ekiplerimizden teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!