Sakarya Buderus Servisi

Sakarya Buderus Servisi, Sakarya’nın Buderus marka cihazlar konusunda kusursuz hizmet alabileceğiniz güvenilir ve garantili bir firmadır. Yıllardır Buderus marka komi, şofben ve kazan sistemleri konusunda uzmanlığını göstermekte olan firmamız Sakarya ilimizin her ilçe ve semtine hizmet götürmekte ve müşterilerine her türlü teknik konuda destek vermektedir.

Müşteri memnuniyeti bizim için esas olandır. Bu sebeple müşterilerimizin tüm taleplerine cevap veriyor ve hızlı işlemlerimiz ile memnuniyet yaratıyoruz. Sakarya gibi büyük şehirlerde pratiklik son derece önemlidir. Günlük yaşantıda kimsenin saatlerce servis bekleme lüksü bulunmamaktadır. Bunun farkında olan Sakarya Buderus Servisi isimli firmamız gezici servis araçları ile her yere anında yetişmektedir.

Buderus marka kombiler ısı ve sıcak su ihtiyacını aktif bir şekilde karşılayan gayet kullanışlı cihazlardır. Ancak bazı durumlarda kombiler de arıza çıkarabilmektedirler. Müşterilerimizden bize gelen arıza kayıtlarından bir tanesi kombim çok ses çıkarıyor şikâyetidir. Kombilerin ses çıkarması pek çok nedene bağlı olarak gelişebilir. Önemli olan sesin kaynağının hızla bulunması ve önlem alınmasıdır.

Kombilerde dese neden olan etkenleri saymaz gerekirse birincisi fan motoru arızalanmış olabilir. Hermetik ve yoğuşmalı kombilerde atık gaz sisteminde esas görevi yapan son derece önemli parçadır. Kombinin bakımsız kalması nedeni ile fan motoru genellikle arızalanabiliyor. Fan sökülerek temizlenecek ve sorun çözülecektir.

Kombinin ses çıkarmasının bir başka nedeni de pompa arızasıdır. Cihazın devir daim yapabilmesi için pompa son derece önemlidir. Pompa arızası Sakarya Buderus Servisi ekiplerimiz tarafından onarılacak ya da duruma göre değişim yapılacaktır. Gaz armatörü ya da gaz valfinden kaynaklı sorunlar neticesinde de kombiniz ses yapabilir. Kombi bacası yerinden çıkmış ya da kombi kapağı yerine oturtulmamış ise cihaz ses yapabilir, kontrol edilmelidir.

Şofbenler konusunda aldığımız bir takım arıza kayıtları bulunuyor. Bunlardan bir tanesi şofbenin sigorta attırması ile ilgilidir. Buderus marka şofbeniniz sigorta attırıyor ise akım taşıyan kablolarda bir kısa devre sorunu ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca rezistansta da kısa devre sorunu olabilir, kontrol edilmelidir. Buderus şofbenlerinizin kontrolü Sakarya Buderus Servisi uzman ekipleri tarafından yapılacaktır.

Merkezi sistem kazanlar oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak bazı durumlarda kazanlar bir takım arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Mesela kazan fazla kurum yapıyor şikâyeti çıkarsa bunun altında yatan neden yakıt miktarının fazla olabileceğidir.

Ayrıca meme eskimiş ya da kirlenmiş ise gerekli bakım yapılmalıdır. Yanmak için gereken oksijenin az olması da bu durumu tetikleyebilir. Sakarya Buderus Servisi ekiplerimiz gerekli bakımı yaptıktan sonra arızayı gidermeye yönelik müdahalelerde bulunacaklardır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!