Sakarya Beko Servisi

Sakarya Beko Servisi, bir dünya markası olan Beko’nun Sakarya’da tüm ürünlerine gerekli bakım ve onarımını yapan uzman servisidir.

Beko markası ürettiği cihazlar ile fark yaratmış, ülkemizde en çok kullanılan markalardan birisi olmuştur. Beyaz eşyalar gündelik yaşamımızda en sık kullandığımız cihazlardır.

Öyle ki sadece evlerde değil, okullarda, otellerde, toplantı salonlarında, sinemalarda, alışveriş merkezleri ve daha aklınıza gelebilecek pek çok alanda beyaz eşyalar kullanılmaktadır.

Sakarya Beko Beyaz Eşya Servisi

Beko ise beyaz eşya denilince ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisi olarak öne çıkmaktadır. Bu denli yoğun bir müşteri profili bulunan Beko’nun Sakarya’da en geniş kapsamlı servisi ise firmamızdır. 25 yıllık deneyimimiz ve uzman teknisyenlerimiz ile Beko marka cihazlarınıza her türlü bakım ve onarımı gerçekleştirmekteyiz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko’nun en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri pek çok model ve çeşitte alıcılarla buluşmakta ve günlük yaşamın ağırlığını hafifletmektedir.

Çamaşır makinelerinden tam performans alınmak isteniyorsa mutlaka bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Çamaşır makinelerinin deterjan çekmeceleri kimi zaman kirli kalabiliyor. Buda çamaşır makinenize zarar verebiliyor.

Çamaşır makinenizin deterjan çekmecesini düzenli aralıklarla temizleme özen gösterin. Deterjan çekmecesinin arka kısmında sifon bulunmaktadır. Bu sifonun da temizlenmesi gerekir. Deterjan çekmecesini çıkararak sifona ulaşabilirsiniz. Çamaşır makinenize ne kadar iyi bakarsanız cihazınız o kadar uzun vadede sağlam bir şekilde çalışacaktır.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Bir diğer sık kullanılan beyaz eşya bulaşık makinesidir. Bulaşık makinesi aniden çalışmayı durdurmuş ise öncelikle elektrikle alakalı bir sorunun olup olmadığına bakılmalıdır. Onun dışında giriş musluğundan suyun gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Bulaşık makinenizde bulunan süzgeçler kirlendiği takdirde cihazınızdan performans alamayacaksınız. O sebeple süzgeçlerin temizliğine de gerekli özeni göstermenizi öneririz. Bulaşık makinesi pervanesi ve iç haznesinin temizliği de ihmal edilmemelidir.

Bulaşıkların iyi temizlenmesi için mutlaka cihazınıza uygun bir parlatıcı almalısınız. Bulaşık makinenizde ortaya çıkabilecek her türlü sorun için Sakarya Beko Servisi olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Beko konusunda yıllardır başarılı çalışmalar yapan firmamız personelleri Beko cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerdir.

Sakarya Beko Servisi Sakarya için tek numarasından rahatlıkla ulaşılabilir. Ayrıca dilerseniz web sitemizden de bizlere ulaşabilir anında hızlı servis alabilirsiniz. Sakarya’da Beko konusunda uzman ekibimiz ile sizlere anında yetişiyoruz. Sakarya’nın tüm ilçe ve semtlerine sınırsız hizmet sağlıyoruz. Ayrıca cihazlarınıza gerektiği takdirde orijinal Beko yedek parçası temin ediyor cihazlarınızın ilk günkü performansta çalışmasına yardımcı oluyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!