Sakarya Baymak Servisi

Sakarya Baymak Servisi kombi, şofben, klima ve kazan sistemlerinde yaptığı sonuç odaklı çalışmalar ile rüştünü ispat etmiş firmalardan bir tanesidir. Sakarya şehrinde ise en geniş kapsamlı hizmet ağına sahip servisidir.

Baymak marka cihazlara her tür bakım, onarım ve parça desteği sağlayan firmamız kolay ulaşılabilirliği ile fark yaratmaktadır. İso 9001 belgeli firmamızda teknisyenlerimizin hepsi Baymak cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış donanımlı kişilerdir.

Klimalar özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılırken pek çok model ile alıcılarla buluşuyor. Klimanın kapatılmasından sonra bir daha açılmadığına dair şikâyetler alabiliyoruz. Klimalar otomatik cihazlar olarak bilinirler. Kapatılmasının ardından kendisini 3 dakika gibi bir süre koruma moduna alır.

Bu koruma modu hemen her klimada görülebilen bir özellik olduğundan endişe etmenize gerek yoktur. Ancak Baymak klimanıza dair sormak istediğiniz bir soru olursa Sakarya Baymak Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Kombiler, Baymak markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesidir. Peteklerin yeterince ısınmama sorunu kombiler konusunda aldığımız şikâyetlerden bir tanesidir. Öncelikle kombi basıncı kontrol edilmelidir.

Kombi basıncı belirli bir seviye altına düştüğü takdirde ısınma yapmayacaktır. Su takviye vanasını çevrilmeli ve 1,5 bara düşürülmelidir. Ardından kombi resetlenmeli yani yeniden başlatılmalıdır.

Kombide basınç azaldığı halde hala petekler ısınmıyor ise kombi termostat arızası ortaya çıkmış olabilir. Kombi termostat derecesini uygun bir şekilde yükselterek peteklerde istediğiniz verimi alabilirsiniz. Bu konuda gerekli teknik desteği Sakarya Baymak Servisi ekiplerimizden alabilirsiniz.

Kombiler gibi Baymak şofbenler de 24 saat sıcak su sağlarlar. Ancak şofben kurulu sırasında elektrik toprak hattının mutlaka yapılması gerekir.  Topraklama hattı kurulumu kesinlikle uzman kişiler yapılmalıdır.

Topraklama hattı uzman kişiler tarafından yapılmadığı takdirde yangın gibi ciddi felaketler ortaya çıkabilir. Sakarya Baymak Servisi ekiplerimiz topraklama hattı konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Baymak markasının merkezi ısıtmada kullanılan kazan sistemlerinde de bir takım arızalar alabiliyoruz. Kazanda suyun ısınması için brülörün ateşlenmesi gerekir. Brülör ateşleme arızası kazanlarda en sık karşılaştığımız arıza türlerinden birisidir.

Brülör ateşlenmiyor ise elektrik akımının olup olmadığı, gaz hattındaki vanaların açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca kazan panosu ve brülör panosu üzerindeki anahtarların açık olup olmadığına da bakmalısınız. Sakarya Baymak Servisi ekiplerimizden bu konuda ister telefonla ister yerinde bakım desteği alabilirsiniz.

Sakarya il ve ilçelerinden bizlere günün 24 saati ulaşabilir ve Baymak cihazlarınız konusunda yardım alabilirsiniz. Sakarya Baymak Servisi olarak sizlere aralıksız hizmet sunmaktayız.

Hem ekonomik hem de profesyonel destek sağlayan Sakarya şehrimizin en köklü firması daima sizin yanınızdadır. Kapıda kart ya da nakit ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!