Sakarya Arçelik Servisi

Sakarya Arçelik Servisi ile doğru yöntem ile cihazlarınızda garantili sonuç. Arçelik beyaz eşya, klima ve şofbenlerinizde yaşayacağınız teknik sorunlarda mutlaka uzmanına danışmalısınız. Her markanın kendisine has aksamları ve teknik şeması bulunmaktadır.

Bu teknik şemasına hâkim teknisyenlerle Arçelik ürünlerinizin tamiri çok daha kısa zamanda gerçekleşecektir. Günümüzde en büyük servis sorunlarından bir tanesi ürünler konusunda yeteri kadar bilgi sahibi olmayan kişilerdir.

Unutmayın, yanlış müdahale sorununu çözmek bir yana çok daha büyük masraflar ortaya çıkarırlar. Bu sebeple her zaman dediğimiz gibi prensibimiz bilinçli müdahale ile kesin sonuçtur.

Arçelik markalarını tercih eden müşterilerimiz yıllık bakımlarını bizden yaptırarak hem işi uzmanına teslim etmiş oluyor hem de ileride çıkabilecek potansiyel arızaların da önüne geçmiş oluyor. Size çok basit gibi gözüken bir arıza aslında oldukça büyük bir problemin habercisi olabilir. O nedenle cihazınızın rutin bakımlarını ihmal etmeyin.

Sakarya Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Buzdolapları yeteri kadar soğutmuyor, karlanma ya da akıntı yapıyor ise endişe etmenize gerek yok. Bizden hemen telefonla destek alabilirsiniz. Beyaz Eşya Servisi birimimiz sizinle yakından ilgilenecek. Buzdolabının soğutma temeli olan kompresörler bozulduğunda soğutma işlemini yerine getiremezler.

Bu nedenle kompresöre müdahale edilmesi gerekir. Buzdolabınızdan değişik sesler geliyor ise bu problem kompresör ya da fandan kaynaklanabilir. Kompresör arızaları günümüzde en sık karşılaştığımız buzdolabı problemidir. Aslında kompresör arızaları ortalama 8-10 sene içerisinde kendisini göstermektedir.

Eğer buzdolabınızdaki kompresör tamir edilemeyecek kadar büyük bir sorunla karşı karşıya ise değiştirilmesi gerekecektir. Yedek parça kompresörün orijinal olması son derece önemlidir.

Bu konuda oldukça hassas olan servisimiz size ambalajından orijinal kompresörü çıkaracaktır. Ürün etiketi ve bandrolünü de görebileceğiniz orijinal yede parça kompresör buzdolabınıza takılacak ve buzdolabınız kusursuz bir şekilde soğutmaya başlayacaktır.

Unutmayın, yan sanayi yedek parçalar cihazlarınızın ömrünü kısaltmaktadır. Bu sebeple Sakarya Arçelik Servisi olarak bizler bu konu üzerinde hassasiyetle durmaktayız.

Buzdolabı kompresörünüzün daha uzun işlev görmesi için siz de bir takım tedbirler alabilirsiniz. Kondansatörde toz birikmesini engellemek adına buzdolabı fırçası ile temizlik yapabilirsiniz.

Sert kıllardan oluşan buzdolabı kondansatör fırçası kondansatöre rahat ulaşabileceğiniz şekilde tasarlandığından toz birikmelerini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Elbette bu temizlik işlerini yapmadan önce buzdolabınızın fişini çekmeyi unutmamalısınız! Buzdolabı arka kapağını kaldırarak kondansatör bobinine ulaşabilirsiniz.

Kondansatör bobininde birikmiş olan tozları da temizlemeniz faydalı olacaktır. Bu sayede buzdolabınızın ömrü uzayacaktır. Ancak bu temizleme öncesinde Sakarya Arçelik Servisi olarak bizleri arayarak detayları öğrenmeyi unutmayınız. Canlı destek hattımıza günün her saatinde ulaşabilir, telefonla destek alabilir ya da onarım-bakım talebinde bulunabilirsiniz.

Sakarya Arçelik Servisi yetkili firma olarak yıllardır beyaz eşya kombi ve klima bakım onarım ve montaj hizmetlerini vermekteyiz. Yıllardır Türkiye genelinde kalitesini kanıtlayabilmiş firmamız hizmetlerine hızla devam etmektedir.

Yeni teknoloji ile çıkan ürünler için Sakarya Arçelik Servisi olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olarak gerekli görüldüğü zaman siz değerli müşterilerimize Arçelik markalı cihazların kullanımı ve arızaları ile ilgili tüm bilgileri vererek profesyonelliğini göstermektedir.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet verebilmek için deneyimli ve konusuna hakim olan ekibimizle bölge ayırt etmeden Sakarya ilinde teknik bakım hizmeti vermekteyiz.

Marka ne olursa olsun beyaz eşyaların uzun kullanımı sonucu belirli periyodik aralıklarla bakım bakıma ihtiyaç duydukları gibi arıza yaparak onarımda gerekebilir. Müşterilerimiz bu süreçte sağlıklı bir teknik arayışı içerisine girmektedir.

Sakarya Arçelik Klima Servisi

Sakarya Arçelik servisi olarak Arçelik markalı beyaz eşya kombi ve klimalar için ideal servis çözümleri sunmaktayız. Bünyemizde çalışan tüm teknik elemanlarımız iyi eğitim almış kaliteli ve sertifikalı ve müşteri değeri bilen uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetimiz her zaman önceliğimizdir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!