Sakarya Alarko Servisi

Sakarya Alarko Servisi, Sakarya’da Alarko marka şofben, klima ve kombi konusunda sizlere haftanın 7 günü 24 saati hizmet veren kapsamlı bir servistir. 25 yıllık deneyimi ile Alarko’nun tüm cihazlarına hâkim bir personeli bulunmaktadır.

Sakarya Alarko Servisi

Kombi ve klimalarınıza düzenli bakım istediğinizde Alarko konusunda uzman bir servis ile anlaşmanız gerekir. Bizler Sakarya’da yıllardır Alarko kullanıcılarına gerekli destek hizmetini sağlıyoruz. Kombi, klima ve şofbenlere yıllık bakım yapılmadığı takdirde cihazlarda yıl içerisinde arızalar ortaya çıkabilir.

Sakarya Alarko Servisi kombi, klima ve şofben konusunda yıllardır Sakaryalıların tercihi olmuştur.

Bunun nedeni elbette 25 yıllık köklü bir geçmiş, güler yüzlü personel, kurumsal hizmet anlayışı ile garantili onarımdır.

Kış aylarında ihtiyaç duyduğunuz kombiler ve yaz aylarında olmazsa olmazınız klimalarınız için her türlü gerekli rutin bakım sizler için yapılmaktadır.

Sakarya gibi büyük bir şehirde her yere yetişmek profesyonelliğin bir gereğidir. Bu nedenle bizler servis ağımızı Sakarya’nın tüm ilçe ve semtlerine yaymış bulunuyoruz.

Böylece ister Çankaya’da oturun ister Sincan ya da Etimesgut, en hızlı şekilde gelerek cihazlarınıza yerinde bakım yapıyoruz.

Kombi ve klima ürünlerinde ortaya çıkan sorunlar her ne kadar benzese de bir takım detaylarla birbirinden ayrılabilir.

Sakarya Alarko Kombi Servisi

O nedenle arızayı tam manada tanımlayabilmemiz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Mesela kombiniz devreye girmiyor, ne yaptıysanız çalışmıyor ise bunun pek çok nedeni olabilir.

Kombiler su, elektrik ve doğalgaz ile birlikte çalışan karmaşık yapıdaki cihazlardır. Alarko kombi cihazına gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Bunun için öncelikle ocak kontrolü sağlayabilirsiniz. Ayrıca gaz vanasının da açık olmasına dikkat etmek gerekiyor. Kombide bulunan su miktarını mutlaka kontrol edin. Suyun 1,5 bar olması gerekir.

Baktığınızda 1,5 bar olacak şekilde su görmüyorsanız su ilavesi yapmalısınız. Kombiye belirli bir voltaj gelmelidir. Bunun oranı ise 220 volttur. Kombi şayet sigorta veya voltaj düzenleyiciye bağlı ise bağlantılarını kontrol etmeli, açık olduğundan emin olmalısınız.

Eğer kombiniz hiçbir suretle devreye girmiyorsa dış hava prosestatı, fan motoru ya da kombi ana kartında sorun var demektir. Bunun için Sakarya Alarko Servisi uzman teknisyenlerimizden destek talep edebilirsiniz.

Kombiniz çalışıyor ancak geç devreye giriyor ise bunun nedenleri fan motorunda kir birikmesi, fan motoru üzerinde bulunan kelebek tapada sorun olması, elektronik kartın bozulması ya da dış hava sensöründeki bozukluk olarak sayılabilir.

Bu tarz sorunlarda kombi geç devreye girecektir. Kombinize yapacağımız bakım ile bu sorunlardan anında kurtulmanız mümkündür.

Termosifonlarınızdan ses geliyor ise bunun ana nedeni kazan içerisinde bulunan ısıtıcı rezistansın kireçlenmiş olmasıdır.

Sesi engellemek için termosifon girişinde bulunan ve su basıncını düzenleyen basınç regülatörünü kullanmak faydalı olacaktır. Kullanılacak basınç regülatörü termosifonun ses çıkarmasını engelleyecektir.

Kombi ve şofbenlerinizde bu saydığımız pek gibi pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda telefonla bize ulaşarak sorularınızı yöneltebilir ve anında arıza onarım desteği alabilirsiniz. Sakarya için tek numaradan hemen Sakarya Alarko Servisine ulaşın.

Teknik servis hizmeti sunan ekiplerimiz, kombi, beyaz eşya ve klima gibi önemli cihazlar için, sağlıklı teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Bir teknik servis hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan ekiplerimiz, Sakarya Alarko servisi hizmeti sunulmaktadır.Kombi bakımının mevsimi, kış aylarından öncedir. Yaz aylarından önce klima bakımı yapılmalıdır.

Zamanında yapılan bütün cihaz bakımlarla, Alarko cihazlar oldukça kullanışlı hale gelmektedir. Kış aylarında kombiler, yaz aylarında klimalar daha verimli kullanılmamaktadır.

Kombi bakımında, öncelikle, ısıtan kısımın testi, petek testi, baca fanı ve kullanım suyu testi gibi birçok testle başlar. Bu testler sonunda, müşteri onayı ile bakım ve onarım gerçekleşir.

Sakarya Alarko Klima Servisi

Sakarya Alarko Servisi tarafından yapılan klima bakımında ise filtre, toz ve polen temizliği önceliklidir. Bu temizlik işlemlerini bitmesiyle, diğer aksamlar tek tek incelenir ve gerekli yedek parçalar belirlenir.

Bakım ve onarım işlemlerinde, en etkili çözümlerle hareket eden teknik servisimiz, sertifikalı ve tecrübelidir.

Bir teknik serviste aradığınız bütün özelliklere sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda iş teslim

Sakarya Alarko Servisi etkili çalışma yaparak yaparak, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Tecrübe ve birikimle en iyi teknik hizmeti bulabilirsiniz.

Bu cihazlar günlük ihtiyaçları maksimumda giderdiği için herhangi bir aksamada büyük zorluklar çıkaracaktır. Bu sebeple yıllık bakımlarını aksatmamanız gerekir. Yaptığımız çalışmalar bu tip cihazlarda erken bakımın sorunları büyük ortanda ortadan kaldırdığını ortaya koymuştur. Bu sebeple Alarko konusunda uzman teknisyenlerimizden dilediğiniz an destek alabilirsiniz.

Özellikle bahar ve yaz ayları geldiğinde klimalar oldukça sık kullanılmaya başlanır. Klimalar normalde düzenli çalışan cihazlar olmasına rağmen elektriksel ya da parça bazlı bir takım arızaları hiç beklenmeyen bir anda ortaya çıkarabilirler.

Sakarya Alarko Servisimizden Yararlı Bilgiler

Klimanın fan ve kompresörü çalıştığı takdirde sizlere serin hava verecektir. Eğer fan çalışıyor ama kompresör çalışmıyorsa cihazınızdan verim alamazsınız. Bu tip bir hasarın nedeni iç ünite kartının arızalanması olabilir.  İç ve dış üniteyi bağlayan bir takım kablolar arızalandığında ve temas gerçekleşmediğinde yine bu tarz bir arıza ile karşılaşılabilir.

Kompresör motorunun çalışma kondansatörü kontrol edilmeli ve herhangi bir arıza varsa onarılmalıdır. Kompresör motor sargılarında bir sorun oluşmuş ise yine bu arıza ile karşılaşabilirsiniz. Teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra cihazdaki sorunun kaynağını bularak onarımı gerçekleştireceklerdir. Klimalar kadar yoğun bir şekilde kullanılan diğer bir cihazda şofbenlerdir.

Şofbenlerde en sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesi verimli sıcak su vermemesidir. Isıtıcılardan bir tanesine enerji gitmiyor ise sıcak su da sağlanmayacaktır. Elektrik devreleri kontrol edilip bir arıza var ise onarılmalıdır.

Şofbenin kademe arızasının da test edilmesi ve çalışmıyorsa onarılmalıdır. Şofbenlerde yeterli derecede sıcak su sağlanamamasının bir diğer nedeni ise fıskiyelerin deliklerini çok geniş olmasıdır. Tüm bu saydığımız nedenler şofbeninizden verim alamamanıza neden olabilir.

Sakarya Alarko Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sizler için sağlayacaktır. Sakarya’da Alarko marka cihazlar konusunda yaptığımız başarılı çalışmalar sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sakarya Alarko Servisi Sakarya’nın her yerinden, tüm ilçe ve semtlerinden bir telefonla ulaşılabilir durumdadır. Siz de Alarko cihaz kullanıyor ve bu konuda Sakarya’da deneyimli, köklü bir firma arıyorsanız dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.!..

Sakarya Alarko Servisi, ev ve işletmelerin en büyük ihtiyaçlarından ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını gideren kaliteli cihazları ile tercih sebebi olan Alarko’nun Sakarya ilimizdeki en geniş hizmet ağına sahip servisidir. Alarko markası ürettiği cihazlarla Sakarya halkının en büyük ihtiyaçlarını gidermekte bunu yaparken de ekonomi yönünden kimseyi dar boğaza sokmamaktadır.

Bu denli kaliteli bir markanın Sakarya merkez ve ilçelerinde her daim teknik destek alabileceği bir de servis bulunmaktadır. Yıllardır Alarko marka cihazlar konusunda yaptığımız çalışmalar ile müşterilerimize en iyiyi sunmayı amaç edindik. Bu bağlamda gece gündüz demeden onları için çalıştık ve çalışmaya devam etmekteyiz.

Özellikle kış aylarında en yoğun kullanılan cihazlar kombilerdir. Farklı kapasitede cihazlar olsalar da genel anlamda işlevsellikleri sıcak su ve ısınma üzerinedir. Bu sebeple yıllık bakımları aksatılmadığı sürece bu görevlerini layığı ile yapmaktadırlar.

Kombiler konusunda oldukça kaliteli cihazlar üreten Alarko’nun bu anlamda büyük kolaylıklar tanıdı kesindir. Alarko cihazlara hâkim uzmanlarımız ise sizlere yılın 365 günü servis hizmetini sağlamaktadır.

Kombilerde aldığımız şikâyetlerden bir tanesi dış gövdenin çok ısınması sorunudur. Kombide aşırı ısınmanın nedeni genellikle termostat ile alakalıdır. Termostat kontrolü ve arıza onarımı Sakarya Alarko Servisi tarafından sizin için garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Alarko kombilerinizde bu gibi sorunlar yaşadığınızda zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi öneririz.Alarko klimalar diğer çok fazla tercih edilen cihazlardan bir tanesidir. Yaz sıcaklarında ferahlatan klimalar bazı durumlarda çalışmayabiliyor.

Eğer Alarko klimanızdan hiçbir suretle geri dönüş alamıyorsanız iç ünite göstergesinin yanıp yanmadığına bakmalısınız. Gerekirse kumandasından açma kapama işlemini yapın. İç ünitede Timer göstergesi yanıyor mu ona bakın, şayet yanıyorsa ise başlama süresi için biraz sabredin. Sonrasında Timer’ı iptal edebilirsiniz. Ancak sorun çözülmez ise Sakarya Alarko Servisi ekibimizden destek isteyebilirsiniz.

Alarko şofbenler günün her saati sıcak su ihtiyacını karşılayan oldukça kullanışlı cihazlardır. Şofbenler konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi şofbenim suyu yeteri kadar ısıtmıyor sorunudur. Şofbeniniz suyu yeterince ısıtmıyor ise elektrik devrelerinin kontrol edilmesi gerekir. Bu devreler uzman kişiler tarafından kontrol edilmesi gerektiğinden vakit kaybetmeden Sakarya Alarko Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşın.

Merkezi sistem kazanlar büyük binalar ve işletmeler için oldukça kullanışlıdır. Kazanlar konusunda da bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Kazan yakıtı tam yakmadan atıyorsa kazan yakıt besleme süresini azaltmayı deneyiniz. İki saat kadar sonra yeniden gözlemleyin ancak sorun devam ederse mutlaka bizimle irtibata geçin. Sakarya Alarko Servisi günün 24 saati tek telefonla yanınızda.

Sakarya Alarko Klima Servisi, Alarko marka klima sahibi Sakaryalıların herhangi bir nedenden ortaya çıkabilecek arızalarını garantili bir şekilde onaran, geniş hizmet ağı ile kalite standartlarına uygun olarak hesaplı hizmet veren bir servistir. Klima modelleri ile evlerde ve işyerlerinde sıklıkla rastladığımız Alarko klimalar tıpkı diğer öncü markalar gibi tam kapasitede, uzun vadede çalışmakta ve kullanıcılarını memnun etmektedir.

Ancak klimalar bakım isteyen cihazlardır. Uzun vadede bakımsız kalan klimalarda pek çok teknik sorun kendisini gösterebilir. Bu gibi sorunlarla yüzleşmemek için klimanızın düzenli temizliğine önem göstermeniz önerilir.

Kullanıma bağlı olarak oluşan kirlenmeler, tahribatlar cihazın ömrünü kısaltmakla beraber verim alamamanıza neden olur. Cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basınç kısmında mevsime göre ayar yapılması da ayrıca önemlidir. Bu gibi ufak detaylar klimanızı uzun vadede kullanmanıza yardımcıdır. Alarko klimalarınızın düzenli bakımını Sakarya Alarko Klima Servisi olarak bizler sizin için yapıyoruz. Bilinçli müdahale ve kesim sonuç prensibi ile garantili klima bakımı yapan servisimiz alanında uzman ve sertifikalı personelleri ile çalışmaktadır.

Klimanıza dair ne varsa; montaj, bakım, klima yer değişimi, orijinal yedek parça temini, sökme-takma işlemleri, teknik destek, kısacası aklınıza gelebilecek her türlü teknik desteği Sakarya Alarko Klima Servisi sizlere sağlamaktadır. Örneğin klima montajı verim alabilmeniz için önemlidir. Ev ya da işyerinizin fiziki durumuna göre doğru yere takılması son derece önemlidir. Evin ya da işyerinin yanlış yerine monte edilecek klimalardan istediğiniz verimi almanız mümkün olmaz.

Ayrıca bu daha fazla enerji harcama ve daha fazla masraf anlamına gelecektir. Servisimiz, kullandığınız Alarko klimanızın BTU değerine göre ortamda en verimli olacağı yere göre monte edilmesinde yardımcı olmaktadır.

Ayrıca montaj sonrası klima servis ve bakımını sizler için aralıksız yapıyoruz. V otamat, Voltaj ve akım değerlerinin kontrolü, drenaj tavasında ve hattında temizliklerin yapılması, tüm bağlantılarının tam ve eksiksiz yapıldığına dair gerekli kontroller, basınçlı su ile Kondenser ve Evaparatörün temizliği, iç kısımdaki fanların temizlenmesi, eksik görüldüğü takdirde gaz ilavesi gibi daha pek çok teknik bakım ve kontrolü sizler için sağlıyoruz.

TSE standartlı servis olarak Sakarya’da Alarko marka klima kullanıcıların gece gündüz demeden yardımına koşan ve bu alanda en iyi servis ödülünü de alan servisimiz ayrıca en hesaplı servis işlemini yaparak kesin sonuç sağlamaktadır.

Kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olup bir yıllık garanti ile klima arızalarınızda kalıcı çözümler sunuyoruz.

Küresel ısınmadan dolayı ülkemizde yaz ayları normalinden daha da sıcak geçmektedir. Yılın ara mevsimleri olan sonbahar ve İlkbahar mevsimlerinin rahat rahat yaşamadan kış mevsimi ya da yaz mevsimi geliyor.

Bu anlamda da klimalara da ihtiyaçlar bir hayli artıyor. Sakarya Alarko klima servisi olarak Alarko marka klima olmak üzere birçok marka klimaların bakım, onarım ve montaj işlerinde elimizden gelen hizmetin daha fazlasını yapmaktayız.

Klimalarınızdan iyi performans almak istiyorsanız düzenli olarak yıllık bakımı yaptırılması çok önemlidir. Yıllık bakımı yapılmayan klimalarda filtrelerin kirlenmesi, fazla elektrik tüketimine neden olduğu için klimaların ömrünü de tüketecektir.

Sakarya Alarko klima servisi olarak alanında uzman ve tecrübeli teknik servis ekibimizle 7/24 saat boyunca klimalarla ilgili gelen tüm şikâyetleri değerlendirerek gereken çözümleri sağlamaktayız.

  • Sakarya alarko Klima Servisi
  • Alarko Klima Bakım Servisi
  • Alarko Klima Montaj Servisi
  • Alarko Klima Tamir Servisi

Klimaların bakım onarım ve montaj işlemlerinde, servis ağı ve teknik ekibinin de kaliteli olması çok önemlidir. Sakarya Alarko Klima Servisi bünyesindeki Teknik ekibimizde kaliteden ödün vermeden bu konuyu başarmış bulunmanın gururu içinde Sakarya ilinin tüm il ve ilçelerinde klima bakım onarım ve montaj hizmetini vermektedir. Müşterilerimizden verdiğimiz hizmetler il ilgili memnuniyet ve güven kaliteli hizmet verdiğimizi en iyi şekilde kanıtlamaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!