Pursaklar Profilo Servisi

Pursaklar Profilo servisi; Ankara’ın Pursaklar ilçesindeki kullanıcılarımız için 7-24 hizmet vermektedir. Profilo markalı ürünler için sertifikalı eğitim ve belediye onayını alan bu servis hizmeti sayesinde hiç mağdur olmadan kolaylıkla evinizdeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi fiyat ve hizmet garantisi ile sizlere yardımcı olan güler yüzlü Pursaklar Profilo servisi ekibimiz ile çağrı merkezi ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Her evde bulunan Profilo buzdolabı no-frost bölümü kapasitesinden daha fazla yiyecek ile doldurulmamalıdır. No-frost bölümünün fazla yiyecek ile doldurulması buzdolabının çalışma verimini düşüreceği gibi yiyeceklerin de tazeliğini bozabilir.

Aynı zamanda buzdolaplarında no-frost kısmının bozulması durumunda Pursaklar Profilo servisi ekibi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla onarım ve parça değişimi işlemi gerçekleştirilebilir.

Profilo buzdolabı kullanımı sırasında rafların zarar görmesi ya da çok eskimesi durumunda kolaylıkla raf yaptırabilir ya da aynı rafları tekrar satın alabilirsiniz. Pursaklar Profilo servisi sayesinde en hesaplı rafları kolaylıkla tekrardan buzdolabınıza taktırabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinin kullanımı sırasında kesinlikle topraklama hattı bulunmalıdır. Topraklama hattı kaçak elektrik akımının engellenmesini sağlamaktadır. Pursaklar Profilo servisi sayesinde düşük voltaj olan bölgelerde regülatör kullanılarak kaçak akım ve makinenin ana kartı korunabilir.

Ancak sigortanın atması gibi bir durum fark edildiğinde derhal makinenin çalışması durdurulmalı ve Pursaklar Profilo servisi ile iletişime geçilmelidir. Regülatör ve topraklama hattının kontrolünü de sağlayan Pursaklar Profilo servisi sayesinde makinenizin zarar görmeden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan televizyonların zaman içinde eskiyerek bozulması kaçınılmazdır. Televizyonunuzun içindeki parçaların bozulması ya da yıpranması durumunda orijinal parça stoğu bulunan Pursaklar Profilo servisi parça değişimi hizmeti de vermektedir.

Aynı zamanda Profilo markalı televizyonunuzda parça değişim işleminden sonraki 1 yıl içinde tekrar arıza durumu yaşanırsa Pursaklar Profilo servisi ekibi herhangi bir ücret almadan tekrar televizyonunuzu tamir edecektir.

Klima cihazları ; bulunduğu ortama göre seçilmesi gereken cihazlardır. Büyük odalarda yğksek kapasiteli klimalar, küçük odalarda da daha düşük kapasiteli klimaların kullanılması çok daha verimli ve tasarruflu bir tercih olacaktır.

Aynı zamanda klimanızda çalışırken ses gelmesi iç ünitenin toz ile dolduğu anlamına gelmektedir. İç ünitenin toz ya da kir ile dolması hem sağlık hem de klima cihazınızın verimli çalışmasını en çok etkileyen faktöreler arasında yer almaktadır. Bu sebeple elle müdahale etmeden Pursaklar Profilo servisi ile iletişime geçerek klimanızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Hijyen ve su tasarrufu sağlayan Profilo bulaşık makinesi aşırı sıcak su ile yıkama yapılması hem makinedeki bulaşıkların yıpranmasına hem de kapaktaki slikonların zamanla yıpranıp erimesine yol açmaktadır.

Bulaşık makinesinin kapağının kapanmaması gibi durumlarda kendi edindiğiniz silikon kapağa monte edilmemeli ve Pursaklar Profilo servisi ile iletişime geçilmelidir. Profilo bulaşık makinelerinde uzman servis ekibimiz ile kapağınızın silikon problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!