Pursaklar İndesit Servisi

Pursaklar indesit servisi Ankara’nın pursaklar semtinde hizmet veren müşterilerinin yardımına koşan, canla başla çabalayan bir teknik servistir. İndesit markası beyaz eşya cihazları hemen her evde kullanılmaktadır. Bu beyaz eşya cihazlarının tamir bakım ve kurulumları firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarınız ile ilgili her türlü sorununuzda çağrı merkezimizi arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Destek talebinizi olan Pursaklar indesit servisi hızlı bir şekilde adresinize gezici servisi yönlendirerek, sorununuza çözüm üretecektir.

Ekonomik anlamda da müşterilerini düşünen Pursaklar indesit servisi, yapılacak olan tüm işlemlerde yer yer indirim kampanyaları yaparak müşterilerini kampanyalar hakkında da bilgi verilmektedir. Yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile de bölge halkından ve sektör temsilcilerinden takdir toplayan firmamız, hız kesmeden yatırımlarına ve çalışmalarına devam etmektedir.

TSE Kalite belgesi ve ISO9001 belgesi bulunan firmamız, çalışanlarına da her türlü eğitim ve teknolojik gelişme eğitimleri de vermektedir. Çalışma konusunda hijyene dikkat eden servisimiz, asla galoş giymeden müşterilerinin ev ve iş yerlerine girmemektedir.

Yılın her günü ve günün her saati hizmet veren firmamız müşterilerini mağdur etmemekte ve vardiyalı olarak çalışmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği konularına da çok dikkat eden firmamız bu konuda zaman zaman başarılı denetlemelerde geçirmektedir.

Teknolojiyi sürekli olarak takip eden firmamız, hem gezici servislerinde hem de atölyelerinde son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Sürekli olarak da yeni çıkan teknolojik cihazlar ile de güncellenmektedir.

Pursaklar indesit servisi olarak indesit marka beyaz eşya cihazları konusunda uzman olan çalışanlarımız teknisyenlerden, mühendislerden ve uzmanlardan oluşmaktadır. Personel alımı da liyakat usulü şeklinde ve konusunda uzman olan personellerin alımı ile gerçekleştirilmektedir.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarının bakımını A’dan Z’ye gerçekleştiren firmamız hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Kurumsallığı kendisine ilke edinmiş olan firmamızın başarılarının en önemli sebebi müşteri memnuniyetidir. Pursaklar indesit servisi olarak örnek bir servis olamaya çalışıyor ve müşterilerimizi kaybetmeden portföyümüzü arttırmayı hedefliyoruz.

Buzdolabı cihazınızı asla güneş gören yere koymayınız. Çünkü sıcak ortam zamanla cihazınızın arızalanmasına sebep olabilir. Ayrıca buzdolabınızı taşırken asla yan yatırmayınız. Mutfaklarda ise fırın ve buzdolabınız yan yanan olmamalıdır. Çünkü biri sıcak diğeri soğuk olan iki ürün birbirlerini olumsuz etkileyebilirler.

Pursaklar indesit servisi olarak onarımı ve tamiri yapılan parçalar 1 yıl içerisinde aynı yerden aynı sorunu verirse firmamız garantisi altında yeniden tamir edilmekte veya yenisi ile değiştirilmektedir.

Ayrıca çamaşır makinelerine asla kapasitesinin üzerine çamaşır konulmamalıdır. Bu durum çamaşırlarınızın temiz yıkanmamasına ve zamanla arıza durumu ortaya çıkarmasına neden olacaktır.

Beyaz eşya cihazlarınızı fişe taktığınızda sigorta atıyor ise elektrik tesisatınızda kısa devre var demektir. Bu durum diğer cihazlarınıza da zarar verebilir. Pursaklar İndesit Servisi bu konuda sizlere yol gösterici olarak aramanızı beklemektedir.