Pursaklar İmmergas Servisi

Pursaklar İmmergas servisi sayesinde sizler de kolaylıkla kullandığını kombilerin bakımını ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Sizler için Ankara’da bulunan bu servise haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

Klima bakımına çok benzese de kombilerin bakımı mekaniği açısından farklılıklar göstermektedir. Pursaklar İmmergas servisi tarafından 2 yılda bir rutin olarak yaptıracağınız bakım sayesinde kombinizin kullanım süresini uzatabilir ve hatta 25 yıla kadar kullanabilirsiniz.

Yaz aylarının ya da kış aylarının başlangıcında bakımınızı yaptırarak hazırlıklı bir şekilde tüm mevsim boyunca kombinizin sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kombinizin en doğru ve en güvenli bakımını Pursaklar İmmergas servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Pursaklar İmmergas servisi; kombinizin bakımını yapmadan önce sizden bilgi alaran en doğru bakım ya da tamir işlemini sizler için sunacaktır. Aynı zamanda sizlere bakım işleminden önce masraf bilgisi veren bu servis sayesinde ne için ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kombilerin genel olarak su ve ısı kullanarak çalışması sebebiyle zamanla parçalarda aşınma, oksitlenme ve kirlenme meydana gelmektedir. Bu gibi durumlarda Pursaklar İmmergas servisi ile ileişime geçerek kombinizin temizlenmesini, parçalarının değişimini ve bakımını sağlayabilirsiniz.

Pursaklar İmmergas servisi ile iletişime geçip kombi bakımı istemeniz durumunda profesyonel olarak çalışan ekip sadece bakıma değil, parçaların kullanılabilirlik durumuna kadar her şeyin kontrolünü sağlamaktadır. Böylelikle güvenle kombinizi kullanabilirsiniz.

Kombi kurulumu ya da bakımı sırasında eğer şofben kullanılıyorsa elektrik toprak hattının durumu da oldukça önemlidir. Profesyonel bir şekilde çalışan Pursaklar İmmergas servisi ekibi bu gibi durumları da dikkatli bir şekilde kontrol ederek elektrik hattınızın da güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır.

Aynı zamanda kombilerinizde elektrik regülatörünün kullanımı kombinizin ömrü açısından oldukça önemlidir. Elektrik regülatörü kullanımı sayesinde kombinizden geçebilecek kaçak akımın kontrolü sağlanır, ana kart arızalarının da önüne geçilmektedir.

Kombinizin bulunduğu yeri ısıtması ya da suyu ısıtması binanın mantolaması ile iç içedir. Binadaki mantolamanın kalitesi ve yapıldığı tarih kombinizin performansını etkileyen faktörler arasındadır. Aynı zamanda kombinizin verimli çalışmasını sadece rutin olarak yaptırdığınız bakımlar değil, uygun model seçimi ve uygun mekan seçimi ile de doğrudan alakalıdır.

Pursaklar İmmergas servisi ile kombiniz için olabilecek en uygun yere kolaylıkla karar verebilirsiniz. Ayrıca kombinizi sıkışık bir vaziyette bir dolap içinde bırakmak da acil durumlarda kullanımını zorlaştırmaktadır. Bu sebeple mutfak dolapları yapılırken kombinin tüm çevresi kapatılmamalıdır.

Elektrik ile çalışan kombilerin kontrolü sırasında tüm kablolar olası bir elektrik kaçağı ya da arıza durumu için tek tek kontrol edilmelidir. Pursaklar İmmergas servisi tarafından kolaylıkla kabloların kontrolünü ve bakımı yaptırabilirsiniz.

Kombi içerisindeki filtreleri de çıkarıp temizleyen Pursaklar İmmergas servisi sayesinde hiçbir işlem yapmadan kombinizin temizliğini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda ne kadar tavsiye etmesek de eski tip yani bacalı kombilerinizin temizliği içinPursaklar İmmergas servisi ile iletişime geçebilir ve yardım alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!