Pursaklar Hotpoint Servisi

Pursaklar Hotpoint Servisi konusunda uzman personelleri ile yıllardır Etimesgut halkına hizmet vermektedir. Alanı ile ilgili müşterilerine her türlü desteği günün her saati sağlayan semtin en köklü firmasıdır.

Teknolojik gelişmeler ilerledikçe Hotpoint markası da buna paralel olarak kendisini geliştirmekte ve yenilemektedir. Hotpoint beyaz eşya cihazları günlük yaşantımızda ihtiyaçlarımızı karşılamak adına oldukça kullanışlı cihazlardır.

Çözüm odaklı olarak müşterilerimize yaklaşmakta ve sorunlarını bu bilinçle çözmeye çalışmaktayız. Gerek gezici servisimiz olsun gerekse de atölyemizde yapılan çalışmalar olsun her zaman bu bilinçle çalışmaktayız.

Pursaklar Hotpoint Servisi TSE Belgeli ve ISO9001 belgesi bulunan semtteki tek servistir. Sektörü ile ilgili konularda hassas davranan servisimiz. Pursaklar Hotpoint Servisi olarak İş Sağlığı ve Güvenliği konularına da azami özen göstermektedir.

Pursaklar semtinde bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, bir telefon ile gezici servisimiz en hızlı şekilde sizlere ulaşmakta ve sorununuzu yerinde çözmektedir. Hotpoint markasının kurumsal kimliği ile hareket eden Pursaklar Hotpoint Servisi, bu kurumsallığın vermiş olduğu disiplin ve bilinçle hareket etmektedir. Ayrıca servisimize gelen tüm cihazlara yapılan işlemler garantimiz altında ve ekonomik çözümler üretilerek yapılmaktadır.

Beyaz eşya cihazlarınızdaki arızalarınızın tam olarak anlaşılması ve nokta atışı arıza tespiti için konusu ile ilgili son model teknolojik cihazlar ile çalışma olan Pursaklar Hotpoint Servisi arızalı ürününüzdeki sorunu tespit ettikten sonra cihazınıza müdahalede bulunmaktadır.

Evlerimizde kullandığımız en önemli beyaz eşya cihazlarının başında Çamaşır makineleri gelmektedir. Zamanla bu cihazlar arıza yapabilmektedir. Bu arızaların başında kazan dönmeme problemi gelmektedir. Çamaşır makinenizde meydana gelen bu sorunun nedeni muhtemelen kazan ile motor arasındaki bağlantıyı sağlayan kayışın kopma ihtimali veya kazan ile motor arasına kayışa bir cisim sıkışmış olma ihtimalidir.

Pursaklar Hotpoint Servisi ile iletişime geçerek randevu almanız durumunda gezici servislerimiz konuya hemen müdahale ederek, sorununuzu ekonomik ve garantili olarak kökten çözecektir.

Bir diğer beyaz eşya sınıfından olan ve genelde güneşin çok etkili olmadığı karlı bölgelerde kullanılan cihaz ise Hotpoint marka kurutma makineleridir. Bu makinelerde bazen aniden durma problemi yaşayabilir. Bu durumlarda öncelikle enerjiyi kontrol etmek gerekir.

Cihaza elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Makinenin ön panelinde bulunan düğme ışıkları yanıyor ise muhtemelen sorun parça bazlı bir sorundur.

Bu durumda Pursaklar Hotpoint Servisi ekiplerimiz ile bağlantı kurmanız yeterlidir. Ekiplerimiz bulunduğunuz yere gelerek arıza durumunu kontrol edip, tamir ve onarım işlemlerine derhal başlayacaktır.

Beyaz eşya grubu sınıfından olan bulaşık makineleri de bazen su sızdırma problemi çıkarabilirler. Bu durumda suyun atılımını sağlayan tahliye hortumu tıkanmış olabilir veya hortumda bir delik, çatlak olma ihtimali var demektir.

Bütün bu sorunlarınızda Pursaklar Hotpoint Servisi bir telefon kadar sizlere yakın olup, çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz. 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!