Pursaklar Buderus Servisi

Pursaklar Buderus Servisi, ısıtma sistemleri konusunda lider firmalardan bir tanesi olan Buderus markasının her türlü cihazlarında sizler için garantili hizmet veren şehrin en köklü servisidir.

Pursaklar Buderus Servisi
Pursaklar Buderus Servisi

Firma olarak kombi, şofben ve kazan konusunda uzman teknisyenlerimiz ile günün 24 saati aralıksız hizmet vermekteyiz. Hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı günlük yaşantımızda büyük önem taşımaktadır.

Bu tip cihazlar ise hem ihtiyacımızı karşılamakta hem de ortama konfor sağlamaktadır. Ancak elbette Buderus her ne kadar kaliteli cihazlar ortaya çıkarmış olsa da rutin bakımları yapılmadığı takdirde pek çok sorunun ortaya çıkacağı da aşikârdır.

Bu sebeple müşterilerimiz herhangi bir mağduriyet yaşamaması açısından yıllık bakımları Pursaklar Buderus Servisi olarak itina ile zamanında gerçekleştiriyoruz.

Cihazlarınızda rutin bakımlar hem ileride çıkabilecek olası arızaları önlemek hem de maddi anlamda oluşabilecek zararları önleme açısından önemlidir. Bu sebeple he şofben, kombi ve kazan için Pursaklar Buderus Servisi olarak yıllık bakımların aksatılmamasının altını çizmekteyiz.  

Örnek vermek gerekirse özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullandığınız kombiniz eğer parça arızası nedeni ile sizi yarı yolda bırakmış ise rutin bakımlarda bu parçanın aşınmaya uğradığı ve zamanla büyük sorunlar çıkaracağı ortaya konmakta ve erkenden tedbir alınmaktadır.

Bunun gibi daha pek çok örnek verebileceğimizden Pursaklar Buderus Servisi teknik birimlerimizden düzenli bakım talep etmeyi unutmamalısınız.

Kombi Servisi

Kombilerinizde ortaya pek çok beklenmedik arıza çıkabilir. Ancak arıza durumunda cihazınızın ekranına arıza kodu olarak bu durum düştüğünden arızalar hakkında bilgili olursanız konuya biraz daha hakim olabilirsiniz.

Arızalar Hakkında Bilgiler

Mesela kombiniz ses yapıyor ise atık gazı tahliye etmekle görevli fan ya da suyu çeviren pompada bir arıza söz konusu olmuş demektir. Cihazınızın ekranında alacağınız arıza koduna karşılık gelmektedir. Pursaklar Buderus Servisi operasyon merkezimizi arayarak Buderus marka kombinizin arıza kodları ile ilgili aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Bacalı kombinizin olduğu odalarda taze hava girişi sağlanması açısından menfez kullanılmalıdır. Menfezleri kapatmamalı ya da kullanım dışı bırakmamalısınız. Şayet oda termostatı taktırmayı düşünüyorsanız cam ve kapıdan uzak odanın orta yerinde olmalıdır.

 Yoğuşmalı kombinizin tahliye hortumundan gelecek olan su ile hiçbir şekilde temasta bulunmamalısınız. Sağlığınız için son derece tehlikelidir. Cihazınızdan hem tam verim almak hem de kış aylarında sorun yaşamamak istiyorsanız kış bastırmadan önce mutlaka yıllık bakımları yaptırın.

 Ayrıca ileride ekonomik anlamda sıkıntıya düşmemek adına da erkenden bakımını yaptırmanız yararınıza olacaktır. Pursaklar Buderus Servisi olarak kombilerinizde olduğu gibi kazan ve şofbenlerinizde yaşayacağınız sorularda da bizimle iletişme geçebilirsiniz.