Pursaklar Beko Servisi

Pursaklar Beko servisi sayesinde evinizdeki beyaz eşyalar için kolaylıkla bakım, tamir, temizleme, parça değişimi gibi bir çok hizmeti kolaylıkla alabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinelerinin en çok yaşadığı problemlerden biri olan sıkma esnasında normalden fazla ses çıkarıp hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuştur. Amortisörlerin onarımı ya da değişimi için Pursaklar Beko servisi ile iletişime geçebilir ve uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Beko bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir. Aynı zamanda bulaşık makinesinde bazı bulaşıklarınız temizlenmiş çıkmıyor ise pervanelerin dönüşünü engelleyen bir durum söz konusu olabilir.

Yerleştirme düzenine dikkat ederek bu durumu kolaylıkla çözebilirsiniz. Ancak pervanelerin kontrolünü sağlamanıza rağmen bu durum devam ediyor ise Pursaklar Beko servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Beko markalı kombiler sıcak su ve evin ısınmasını sağladığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bacalı kombiler yerine yoğuşmalı ve hermetik cihazlar tercih edilmelidir. Ancak yoğuşmalı kombilerin kullanımı sırasında tahliye hortumunun doğru bir şekilde banyoya bağlandığından emin olunmalıdır. 

Ve Pursaklar Beko servisi ile tahliye hortumunun banyoya bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü bu hortumdan çıkan su zehirli olduğu için temas edilmesi sağlık için son derece zararlıdır.

Klimalar yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Soğuk hava üflemesi sayesinde hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı serinleten Beko klimalar aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadır. Bakım ve temizlik işlemleri gibi durumlarda Pursakları Beko servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ancak soğuk hava üfleyen klimanın önünde uzun süre kalmak yüz felci gibi ciddi problemlere yol açabilmektedir. Bu sebeple klimanın önünde uyumamaya ya da uzun süre boyunca soğuk havaya maruz kalmamalısınız.

Her evin zorunlu ihtiyaçlarından biri olan buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır. Buzdolabınızdaki iç fanların tamirini ya da orijinal parçalar yine değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Hemen Pursaklar Beko servisi ile iletişime geçerek sizler için orijinal yedek parça stoğunun fiyat bilgisini öğrenebilir ve hemen hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir. Alanında uzman servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz.

Ani su ısıtıcı olarak da bilinen şofbenlerin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ancak yine de televizyonunuz ya da şofbeniniz ile alakalı her türlü problemde Pursaklar Beko servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Beko televizyonunuzun bozulması durumunda da alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçerek hızlı ve hesaplı bir şekilde arıza durumunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!