Ostim Viessmann Servisi

Ostim Viessmann Servisi yaptığı her kombi tamirine tam 1 yıl garanti vererek yaptığı işe ve kendisine ne kadar güvendiğini ortaya koymaktadır. Firma olarak amacımız Viessmann kullanıcılarına güvenilir hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktaır. Bunun için de elimizden gelen her türlü imkanı seferber ettiğimizi belirtmek isteriz.

Viessmann kombi kullanıcıları markayı yakından tanır ve bu sebeple tercihlerini bu yönde kullanarak kombi satın alımı yaparlar. Ne kadar kaliteli olursa olsun her cihazda olduğu gibi, Viessmann kombi ürünleri de yılda en az bir defa bakım ihtiyacı duyarlar.

Bizde Ostim Viessmann Servisi çatısı altında görev yapan personellerimiz ile işimize dört elle sarılarak bakım ve bunun haricinde onarım işlerimle siz değerli ostim halkına yardımcı oluyoruz. Tüm müdahalelerimizi evinizde veya iş yerimizde yapıyoruz. İstisnai durumlarda Viessmann kombi cihazınızı atölyemize alarak burada onarım ve gerekli testlerden geçirebiliriz.

Bu işlem için de ilk önce sizin onayınıza ihtiyacımız vardır. Gerekli izniniz alındıktan sonra derhal onarıma geçilerek sorun çözülür ve teslim alınan yerdeki adreste montalama ve çalıştırma işlemine geçilir. Viessmann çatısı altında ve firmamız tarafından yapılan tüm işlemler tam 1 yıl garanti güvencemiz altındadır.

Ostim Viessmann Servisi bacalı kombi kullanımınızı can ve mal güvenliğiniz için sonlandırmanızı tavsiye etmektedir. Çünkü bu tip cihazlar teknoloik ömrünü tamamlamış, gerekli önlemlere ve güvencelere sahip olmayan cihazlardır.

Kombi cihazlarında güvenlik önlemi olmazsa olmazdır. Yeni nesil olarak tabir ettiğimiz hermetik veya yoğuşmalı kombi cihazları, eski tip bacalı cihazlara nazaran kat kat daha fazla emniyet tedbirlerine sahiptir.

Viessmann markalı kombi cihazlarınızı emniyetli bir şekilde kullanmak için mutlaka gaz kaçak alarm cihazı kullanmalısınız. Montaı ve çalıştırılması oldukca kolay ve basit olan bu ürünler, can güvenliğinizi sağlamanın en hızlı yoludur. Firmamız personellerinin de rahatlıkla uygulayacağı gaz alarm cihazları herhangi bir kaçak anında sizi uyararak önlem almanızı sağlar.

Ostim Viessmann Servisi ile iletişime geçerek bahsi geçen malzemeyi temin edebilir, montajını yaptırarak gönül rahatlığı ile Viessmann kombi ürününüzü kullanabilirsiniz. Ayrıca gaz kokusu duyulduğunda derhal ortam havalandırılmalı, pencere ve camlar açılarak mekana taze hava girişi sağlanmalı, kibrit, çakmak vs ürünlerle birlikte elektrik prizlerine dokunulmamalıdır.

En ufak bir kıvılcımın patlama riski oluşturacağını asla unutmayın. Ostim Viessmann Servisi bünyesinde tamirat ve bakım işlemleri garantili olarak yapılır ve işlem sonuçlarında sizlere işlem detaylarını anlatan belgeler verilir. Bu kağıtları özenle saklayınız. Garanti süresi içinde aynı arıza durumunun nüksetmesi neticesinde göstereceğiniz bu belgeler sayesinde bir kuruş ödemeden tamiratınızı tekrarlatabilirsiniz.

Ostim Viessmann Servisi randevu kaydı bırakabilmeniz ve servis talep etmeniz için mobil ve sabit numaralarını her an aktif olarak tutmaktadır. Saatin kaç olduğu hiç önemli değil, bize ihtiyaç duyduğunuz anda arayabilir, ilgili personellerimize şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!