Ostim Vaillant Servisi

Ostim Vaillant Servisi seçkin bir marka olan Vaillant ürünleri için kusursuz bir servis organizasyonu kurarak kombi klima ve şofben ürünlerinize hiç bir yerde bulamayacağınız kalitede bakım & onarım hizmeti sunmaktadır.

Firma olarak prensibimiz her bir müşterimizin sorunlarına eksiksiz olarak eğilmek, problemlerinden uzaklaştırmak ve garantili işlemlerimiz ile memnun bırakacak işlere imza atmaktır. Ostim Vaillant Servisi hizmet verdiği kombi şofben ve klima cihazlarınız için başka hiç bir yerde bulamayacağınız kaliteli ve uygun fiyatlı çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

Ostim Vaillant Servisi kombi arızalarınız için 24 saat görev yapan ekipleri ile sadece ostim bölgesinde değil, civar semtlerde de aralıksız olarak çalışmalar yürütmektedir. Mağduriyet yaşadığınız ilk anda hiç tereddüt etmeden bizi arayarak şofben, klima ve kombi ürünleriniz için çözümler üretmemizi sağlayabilirsiniz.

Vaillant kombi cihazları bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak üçe ayrılır. Eski tip bacalı kombi kullanımı neredeyse bitmiştir. Kullanımına kısıtlamalar getirilmiştir. Çünkü bu modeller yanma esnasında ortamdaki oksijeni tüketerek tehlikeli durumlar yaratmaktadır.

Aynı şekilde apartman bacasına bir boru ile bağlı oldukları için zaman zaman tıkanıklıklar neticesinde ciddi hayati sorunlara yol açmaktadır. Ostim Vaillant Servisi olarak bizler de bacalı kombi kullanımınızı tasvip etmemekteyiz.

Hermetik kombiler, bacalı cihazlara nazaran emniyet ve kullanım açısından daha da uygundur. İç içe geçen iki baca vasıtası ile yanma odasında oluşan atık gazı bir yandan tahliye ederken, diğer yandan da temiz havayı fan yardımı ile cihaza çekerek sorunsuz ve tehlikesiz kullanımı sağlar, ortamın temiz havasını tüketmez.

Ostim Vaillant Servisi olarak tavsiyemiz, eğer kullanım alanınız müsaitse kesinlikle yoğuşmalı cihaz kullanımıdır. Ortalama olarak 130 veya 140 mertekerenin üzerindeki mekanlar için kullanımı verimli olan yoğuşmalı kombiler her bakımdan emniyet ve tasarruf sağlar.

Bacalı cihazlardan daha az gaz tüketmesi, emniyet düzeneğinin kat be kat fazla olması, son teknoloiye sahip olması nedeni ile her yönden sizlere avantaj sağlar. Ostim Vaillant Servisi ustalarına danışarak size uygun olan kombi modelinin seçimi için yardım alabilirsiniz.

Ostim Vaillant Servisi şofben tamiratları konusunda da oldukca başarılı ve sizleri memnun edecek çalışmalar yapmaktadır. Şofben ürünleri sıcak su elde etmek ve lavabolarınız ile birlikte banyonuzda kullanım için üretilmişlerdir. Bu cihazlarda da oldukca fazla model ve seçenek bulunmaktadır. Vaillant şofbenler merkezi sistemle ısınan ev ve iş yerlerinin çoğunda kullanılmaktadır.

Şofben arızalarınızın giderilmesi ve parça değişimi için Ostim Vaillant Servisi ile iletişime geçmeniz sizlere her yönden pozitif fayda sağlayacaktır. Uygun fiyat politikamız ve işinde usta olan personellerimiz sizi kesinlikle memnun edecek çalışmalar yapacaktır.

Vaillant Klima sorunlarınızın çözümü de yine firmamız personellerinin hünerli ellerindedir. Sertifikalı ve eksiksiz donanıma sahip olan teknisyenlerimiz klima ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz desteği sizlere kısa süreler içinde ulaştıracaktır.

Servis merkezimiz Vaillant ürünlerinizi kesintisiz kullanmanız için devamlı açıktır. Yapmanız gereken tek şey arayarak sorununuzu iletmeniz ve müsait olduüunuz zaman dilimi için randevu almaktır. Ostim bölgesinde kesintisiz hizmet veren ekiplerimiz mobil araçları ile semtin her noktasına dakikalar içinde ulaşmakta ve Vaillant ürünlerinizin arıza çözümlerini sağlamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!