Ostim Protherm Servisi

Ostim Protherm Servisi hizmet sektörüne getirdiği yeniliklerle tamınmaktadır. Kombi tamiri konusunda her zaman öncü olan firmamız, teknoloik yenilikleri günü gününe takip ederek tüm tamiratlarında uygular.

Protherm markalı kombiler Ostim bölgesinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple servis ihtiyacı kendiliğinden doğmaktadır. Bizler de Ostim Protherm Servisi adı ile kaliteli çalışmalar yaparak Protherm kullanıcıları için ostim bölgesinde rakipsiz hizmetler sunan nitelikli ekipler oluşturduk.

Evimizi ısıtmak, sıcak su alarak banyo yapmak veya lavabolardaki bulaşıkları yıkamak için tek yapmamız gereken şey protherm kombi cihazımızı çalıştırmaktır. Ticari alanlarda veya iş yerlerimizde de durum bu şekildedir.

Fakat bazen kombi çalışmaz. Bunun bir kaç nedeni vardır. Birincisi bakımsızlık, ikincisi de parça deformasyonudur. Biz, Ostim Protherm Servisi çalışanları olarak parça değişimi, bakım, onarım veya monta işlerinizi uzman kadrolarımızla ve memnuniyet garantisi sunarak yapıyoruz.

Ostim bölgesinin neresinde olursanız olun, fark etmez, taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verecek bir ekibimiz her zaman size hizmet etmek için hazırdır.

Ostim Protherm Servisi çağrı merkezlerine gelen şikayetlerin başında ana kart arızası gelmektedir. Bu durum yüksek akımın ana karta girmesi ile içindeki devreleri veya röleleri patlatması ile oluşur. Bunu önlemenin gayet basit yolları vardır tabi ki.

Kaçak akım regülatörü kullanmak sizi bu masraflı durumdan kurtarır, kombinizi korur. Protherm kombi cihazlarına oldukca kolay uygulanan bu malzeme uygun fiyatları ile de her bütceye hitap etmektedir.

Ayrıca gaz kaçağından zarara görmemniz için siz değerli ostim bölgesi protherm kombi kullanıcılarına tavsiyemiz; gaz alarm cihazı kullanmanızdır. Yine bu cihazlar Ostim Protherm Servisi teknisyenleri tarafından uygulanmaktadır. Maliyeti de kaçak akım regülatöründe olduğu gibi gayet uygundur.

Protherm kombi cihazlarının bazı modellerinde ekran kartları vardır. Bu parçalar cihazın programlanmasında yardımcı olur. Bu malzeme de bazı durumlarda işlevini yitirir. Bizler, orjinal parça kullanarak ekran kartınızı da değiştiriyor, moğduriyetlerinizi sonlandırıyoruz.

Ostim Protherm Servisi su damlatan veya sıcak su üretmeyen kombi cihazlarınız için teknik destek vermenin yanı sıra kullanım bilgisi de vermektedir. Bazı durumlarda kombi kullanıcıları çok basit ayarları yapamadığı için ürünün bozulduğunu zannederler.

Telefon ile yardımcı olarak, izah edeceğimiz bir kaç husus sonrasında kombi cihazınızın düzelme olasılığı olmadığını unutmayınız. Gaz vanasının yanlışlıkla kapanması, elektrik fişinin çekili olması, kartlı sayaçlarda gazın bitmesinin farkına varılamaması, kombinin suyunun bitmesi aslında arıza sanılıp da arıza olmayan, çok kolay halledilecek durumlardır.

Servisimizden hemen yararlanabilirsiniz. bunun için yapmanız gereken işlem çok basit; ya telefon açacaksınız, ya da web sitemiz üzerinden bize ulaşarak şikayetinizi ileteceksiniz. Her iki durumda da Ostim Protherm Servisi sorununuzun çözümü için size yardımcı olacaktır. Arayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!