Ostim Profilo Servisi

Ostim Profilo servisi sayesinde buzdolabınızdaki aşırı dondurma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında aşırı dondurma problemi ısıtıcıların bozulması ile meydana gelmektedir. Ostim Profilos ervisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın onarılmasını ya da değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda buzdolapları güneş görmeyen yerlerde bulunmalıdır. Yakınında fırın ya da ocak gibi ısı yayan cihazların olması buzdolabı motorunun bozulmasına yol açabilir. Bu sebeple Ostim Profilo servisi ile iletişime geçerek buzdolabı kurulumu sırasında en doğru yeri ve en doğru kurulumu sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Profiloklimaların kullanımı oldukça basittir. Klimalarda sık yaşanan problemlerden biri olan kompresörümn aşırı ısınması durumunda klimanız çalışmayı otomatik olarak durduracaktır. Bu gibi durumlarda Ostim Profiloservisi ile iletişime geçerek kompresörün arızasının tespit edilip tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda klimanızdaki filtre temizliği de verimli ve sağlıklı bir kullanım için son derece önemlidir. Ostim Profilo servisi ile klimanızın filtre temizliğini yaptırarak çok daha uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda klimalarda rutin bakımlar klimanızın çok daha uzun süreli ve verimli çalışması açısından oldukça önemlidir. Klima cihazlarında bulunan filtrelerin rutin temizlik ve bakım işlemlerini Ostim Profilo servisi ile iletişime geçerek yaptırabilirsiniz. Filtreler klimalarda toz ve kiri tutan önemli parçalardandır. Toz ve kirin filtrelerden temizlenmesi klimanızın çok daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

Televizyonlarınızda; kumanda ile açılmaması, ya da açıkken kendi kendine kapanması gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda televizyonun elle açılması ya da bilinçsiz bir şekilde tamir edilmesi son derece yanlıştır. Ostim Profilo servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinelerinin açma kapama düğmelerinin bozulması ana karta bağlı olan potlarda yada bağlantıda kırılma olduğu anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda Ostim Profilo servisi ile hemen iletişime geçerek bağlantının onarılmasını sağlayabilirsiniz.

7-24 hizmet vermekte olan Ostim Profilo servisi ile çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz üzerinden rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Kadınların en sevdiği makinelerden olan bulaşık makineleri konusunda da Ostim Profilo servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz. Sizler için Profilo bulaşık makinesi alanında sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz aynı zamanda parça değişimi de sağlamaktadır. Parça değişimleri sırasında tamamıyla orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Ostim Profilo servisi parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin iş yerinde ya da evinizde kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Tamamıyla orijinal parçaları kullanan Ostim Profilo servisi sayesinde makineninizde gönül rahatlığı ile parça değişimi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!