Ostim Ferroli Servisi

Ostim Ferroli Servisi her an görev almaya hazır ve tam donanımlı ekipleri ile Ostim bölgesinde Ferroli amblemi taşıyan kombi klima ve şofben cihazlarınız için seçkin ve size özel hizmetler sunmaktadır.

Isıtma ve soğtma sistemlerinin dev markası Ferroli, hizmet ağını da her geçen gün geliştirerek Ostim bölgesinde kusursuz bir hizmet zinciri kurmuştur. Biz Ostim Ferroli Servisi adı ile her zaman en mükemmel işleri başarmak için çalışmaktave bu isteğimizide hep gerçekleştirmekteyiz.

Kombi ürünleri çeşit çeşittir. Piyasada bacalı, hermetik ve yoğuşmalı kombi modelleri vardır. Artık bacalı cihazların üretimi ve kullanımı yapılmasa da eskiden sahip olunan kombi cihazları için servis ağı gereksinimi her zaman vardır. Ostim Ferroli Servisi donanımlı ve kusursuz hizmet veren ekipleri ile Ferroli markalı kombi cihazlarınız için Ostim bölgesinde rakipsiz hizmetleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Ostim Ferroli Servisi peteklerinizin ısısnmaması nedeniyle yapacağınız şikayetleri hemen değerlendirmeye alarak bulunduğunuz noktaya acil müdahale ekiplerini yönlendirmektedir.

Eger lavabolardan sıcak su alabiliyor, ama peteklerinizin ısısnmadığını gözlemliyorsanız cihazınızın mekanik parçalarından olan üç yollu vana dediğimiz, suyu dağıtan ürünün arızalandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bazı durumlarda bu parça tamir edilerek tekrar işlevsellik kazandırılır. Fakat değişim, ve yeni parça takılması sözkonusu olabilir. Ostim Ferroli servisi olarak biz, orjinal malzemem uygulaması ile buu parçayı değiştirerek kombi cihazınızın peteklerinizi de ısıtmasını sağlayabiliriz.

Ferroli kombi cihazlarında sıklıkla karşılaştığımız bir diger sorun da sesli çalışmadır. B durumun genellikle iki sebebi vardır. Ya atık gazı tahliye eden baca fanınızda yatakların aşınması nedeni ile ses olur, ya da suyu sirküle eden sirkülasyon pompanızın iç mekaniğinde sorun vardır. Ostim Ferroli Servisi için bu parçaların değişimi oldukca basittir.

Adresinize gelerek değişimi yapacak olan stalarımız, müdahalede bulundukları parça için de tam 1 yıl firma garantisi vermektedir. Garanti süreleri içinde aynı sorunun nüksetmesi neticesinde işcilik ücreti bile alınmadan parça değişimi yapılır.

Ostim Ferroli Servisi klima arızalarınız için de her zaman görev almaya hazır ustaları ile iş başındadır. Taşınma nedeni ile nakledilmesi gereken, soğutma şikayeti yaşadığınız veya hiç çalışmayan klima ürünleriniz için profesyonel servis desteğini sadece bizim firmamızda bulabileceğinizi unutmayınız.

Tüm şikayetlerinizi detaylı olarak ve hiç bir detayı atlamadan incelemeye alarak çözüm üretmeyi hedefleyen Ostim Ferroli Servisi isimli firmamız enerjisini ve bilgi birikimini siz değerli müşterilerinin sorun çözümü için kullanmaktadır. Dilediğiniz gün ve saat için hizmet almak istiyorsanız hemen iletişime geçerek adres kaydınızı bırakınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!