Ostim Eca Servisi

Ostim Eca Servisi yenilikçi, sürekli kendisini geliştiren ve çağa ayak uyduran yapısı ile Ostim bölgesinde ECA kullanıcıları için kombi klima ve şofben tamiratlarında kalıcı çözümler üretmektedir.

Eca markasının ne denli büyük, ürünlerininde aynı doğrultuda ne denli işlevsel olduğunu bilen Ostim bölgesi sakinleri, terihini markamızdan yana kullanmışlardır. Ne denli isabetli bir karar aldıklarını da her zaman görmüşlerdir.

Kombi denilince akla ilk gelen marka olan Eca, ürün çeşitliliğinde rakipsizdir. İhtiyaç olan her ortama, kullanım gereken her mekana uygun modelleri ile öne çıkarak satış rakamlarını her zaman alt üst etmiştir. Ostim Eca Servisi de böylesine güçlü ve büyük markanın bahsi geçen bölgedeki en donanımlı servisi olmasının keyfini kurulduğu günden bu yana çıkartmaktadır.

Ostim Eca Servisi şikayet aldığı anda müşterilerine en kısa sürede ulaşma konusunda da rakipsizliğini her zaman ortaya koymaktadır. Su kaçıran, ateşlemeyi gerçekleştiremeyen veya sesli çalışan Eca markalı kombi ürünleriniz için en kaliteli çözümler, en etkili fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Eca markalı kombi cihazları ekonomik ve verimli çalışması ile tanınır, kolay kolay arıza açmaması ile de tercih edilir. Fakat her ne kadar sağlam yapıya sahip olsalar da her üründe olduğu gibi, Eca markalı kombi cihazlarında da bakım ihtiyacı oluşur.

Ostim Eca Servisi bakımı yapılan ürünlerinizin en sağlıklı şekilde çalışması için tüm ayarlamaları gerçekleştirirler. Gaz kaçağı kontrolü, su kaçağı olup olmadığının tespit edilmesi, genleşme tankının basınç ayarı, fan temizliği yapılarak kombiniz yoğun kış günlerinde sorunsuz çalışması için kullanımınıza sunulur.

Hizmet merkezimizin bir diğer çalışma yaptığı alan ise şofben bakım ve tamiratıdır. Ostim Eca Servisi sıcak su üreten şofben cihazlarınızın her stürlü sornu için kalıcı ve uygun fiyatlı müdahalelerle sizlere yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Şofben ürünleri pratik kullanımı dolayısı ve uygun fiyatları ile tercih edilerek her ev ve iş yerine girmeyi başarmıştır.

Kolay kullanımının yanı sıra basit monta işlemi ile de tercih edilen Eca şofben cihazları ürün çeşitliliği bakımından da rakipsizdir. Ortalama 25 yıllık ömürleri ile de vermiş olduğunuz ücretin kat be kat fazlasını sizlere hizmet olarak sunmaktadır. Ostim Eca Servisi şikayet ve temennileriniz için her zaman sizi dinlemeye hazırdır.

Ostim Eca Servisi klima tamiri ve bakımları ile ilgili de profesyonel kadrolar ile hizmet sunmaktadır. Yaz ayları geldiğinde klima ünitelerinizin ne denli ihtiyaç duyulan bir ürün olduğunun farkına varırız. Fakat ihtiyaç anında kesintisiz çalışması için de klima bakımlarının yapılması şarttır. Firmamız bu konuda tüm beklentilerinizi karşılayacak seviyede donanıma sahiptir.

Gaz dolumu da aynı şekilde ustalarımız tarafından gerçekleştirilmekte, sğutma verimi düşen klima ünitelerinizin en kaliteli çalışma şekline getirilmesi sağlanmaktadır. Ostim Eca Servisi nakil yapılması gereken klima ünitelerinizin iç ve dış motorlarını en ufak bir zarara uğramadan sökümünü gerçekleştirerek, takılması gereken yerde hiç bir sorunla karşılaşmamanızı, gereksiz yere masraf etmemenizi sağlar.

Hizmet merkezimiz 24 saat çalışmakta, adres kayıtlarınızı almak için görev yapmaktadır. Ostim Eca Servisi merkezlerine ulaşan her çağrı anında değerlendirilmeye alınarak işleme koyulmaktadır. Hafta içi veya hafta sonu ayrımı olmaksızın sürekli görev başında olan personellerimizn tek hedefi sizin memnuniyetinizin sağlanmasıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!