Ostim Demirdöküm Servisi

Ostim Demirdöküm Servisi konusunda en iyi olan, her türlü sertifikayı almaya hak kazanmış, bilgi ve tecrübe birikimine sahip personelleri ile Ostim bölgesinde siz değerli Demirdöküm kullanıcıları için rakipsiz hizmetler vermektedir.

Kombi, şofben, klima, kazan sistemleri, hidrofor ve diğer demirdöküm markalı ürünleriniz için etkili ve kalıcı bir servis hizmeti arıyorsanız doğru platformdasınız. Hemen Ostim Demirdöküm Servisi ile bağlantıya geçerek sorununuzu veya isteklerinizi belirtin.

Kombi ürünleri konusunda en çok şikayet aldığımız ve en çok mağduriyet gözlemlediğimiz mesele cihaza elektrik gitmemesi, göstergelerin çalışmamasıdır. Bunun bir çok sebebi vardır. İlk aklımıza gelen nedeni söylemek gerekirse, kısa devre sonucu oluşmasıdır.

Müşterilerimize tavsiyemiz bu durumu yaşamamaları için kaçak akım koruyucu regülatörlerinden temin ederek kullanmalarıdır. Bu cihaz yüksek gelen ve cihaza ulaşması ile elektronik paralara hasar veren elektrik enerjisini dengeleyerek koruma gerçekleştirecek, arıza oluşumunun önüne geçecektir. Ostim Demirdöküm Servisi bahsi geçen ürünün temin etmeniz ve kombi cihazınıza uygulama konusunda da destek vermektedir.

Ostim Demirdöküm Servisi iş yerlerinde veya evlerde sıcak su elde etmek için kullanılan şofben cihazlarınız için de memnuniyet garantili müdahalelerde bulunmaktadır. Banyolarımızda veya lavabolarımızda ihtiyaç duyduğumuz sıcak suyun en kolay elde edilme metodu şofben kullanımıdır.

Ostim bölgesinde Demirdöküm markalı şofben cihazlarının ne denli fazla kullanıldığı göz ardı edilemez. Bunun sebebi her bütceye ve her ihtiyaca uyan modellerinin çokluğudur. Ostim Demirdöküm Servisi arıza giderimi, parça değişimi ve bakım gibi uzmanlık gerektiren şofben işleriniz için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Demirdöküm markasının bir diğer başarılı ve tercih edilen ürünü olan klima cihazları da hizmet merkezimizde çalışan personellerimiz tarafından başarılı bir şekilde onarım ve bakımdan geçirilmektedir. Ostim Demirdöküm Servisi uzmanlık alanı olan klima bakım ve onarımının yanı sıra monta işleri ile de Ostim halkına hizmet vermektedir.

Klima ürününe ihtiyaç duyduğunuz ve mağdur olduğunuz zamanlarda çalışmayarak sizi üzen cihazlarınızı usta personellerimize teslim ediniz. Göreceksiniz ki hiç bir problemi kalmadan, kısa süreler içinde sizlere teslim edilerek kullanımınızın devamı sağlanacaktır.

Ostim Demirdöküm Servisi tamirat esnasında parça değişimi gereken kombi, klima, şofben ve diğer ürünleriniz için zengin yedek parça deposu ile siz değerli Ostim halkının hizmetindedir. Çağrı merkezimiz 2 saat açıktır. Dilediğiniz an arayarak veya web sitemiz yolu ile mesaj atarak iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz.

Parantez içinde belirtmek gerekirse, kullandığımız ve tamirat esnasında değişimini yaptığımız tüm parçalar demirdöküm markalı ve orjinal ürünlerdir. Bu konuda asla endişe duymayınız. Yan sanayi, muadil, çıkma veya adı her ne olursa olsun orinal olmayan malzemeler asla tamiratlarımızda cihazlarınıza uygulanmaz. Ostim Demirdöküm Servisi bu konuda asla taviz vermeden çalışmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!