Ostim Buderus Servisi

Ostim Buderus Servisi bölgenin en eski ve ekip sayısı bakımından en en donanımlı servisi olarak başta kombi olmak üzere klima ve şofben cihazlarınıza garantili ve orjinal parça kullanılarak müdahale etmektedir.

Ostim bölgesinin en aktif personelleri ile görev yapan firmamız her türlü işlemi en hızlı ve en güvenilir şekilde sonlandırmaktadır. Buderus ürünlerinizin bakım ve onarım işlemleri için firmamızdan ekip talebinde bulunabilmeniz için çağrı numaralarımız 24 saat aktiftir.

Servis hizmetinde hız ve tecrübe ön plana çıkmaktadır. Bizler bunun bilincinde olduğumuz için ve size hızlı ulaşabilmek için ekip sayımızı azami sayıda tutarak taleplerinize zaman kaybı yaşamadan cevap verebilmeyi her zaman başardık. Ostim Buderus Servisi mobil ekipleri ile Ostim bölgesinin her noktasını karış karış tarayacak seviyededir.

Kombi arızalarında kim olduğunu bilmediğiniz ve nereden geldiği belli olmayan, usta olduğunu iddia eden ama bunu sergileyemeyen kişilere kombi cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Bu yanlış hareket hem size hem Buderus kombi cihazınıza telafisi mümkün olmayan ağır sonuçlar doğuracak sorunlar açabilir.

Ostim Buderus Servisi hizmet kalite çıtasını her zaman en üst noktada tutarak arıza açan veya bakım gerektiren kombileriniz için en mükemmel servis hizmetini sunar.

Buderus markalı şofben ürünleriniz için de firmamızdan teknik destek alabilir, onarımlarınızı garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz. Sıcak su üretemeyen Buderus markalı şofbeniniz için firmamızdan ekip talep edip, gönül rahatlığı içinde cihazınızı ustalarımıza teslim ederek onarımını bir köşeye oturup keyifle seyredebilirsiniz.

Aynı şekilde Ostim Buderus Servisi klima ürünlerinizn de bakımını gerçekleştirir, montajını yapar, parça değişimi konusunda elinden gelen tüm imkanı seferber eder. Unutmayınız ki klima cihazlarında gaz olmazsa soğuk hava alamazsınız.

Bizler bakım için çağırdığınız esnada klima cihazınızın temizliğini yapmanın yanı sıra gaz kontrollerini de yaparak arıza oluşumunun önüne geçeriz. Ostim Buderus Servisi gaz eksikliklerinde kesinlikle orjinal gaz kullanmaktadır. Ucuz gaz kullanımı klima cihazınıza tahmin edemeyeceğiniz büyüklükte zarar vererek belki de çalışmaz duruma getirecektir.

Yazın kullanmakla birlikte kış günlerinde de ısınma amaçlı kullanılan klima ürünlerinin her modeli, belli bir soğuk havanın haricinde çalışmazlar. Bunun için satın alımlarınızda İnverter klima cihazı seçmelisiniz. Bu konuda Ostim Buderus Servisi ekipleri ile iletişime geçerek destek alabilir, en uygun kullanımla birlikte size maximum fayda sağlayacak ürünü seçebilirsiniz.

Ostim Buderus Servisi sahip olduğunuz ve severek kullandığınız kombi, klima ve şofben cihazlarınıza hiç bir yerde bulamayacağınız bir servis hizmeti sunmaktadır. Hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için operasyon merkezimizi arayabilir, ilgili personellerimizden destek alabilirsiniz.

Hafta içi veya hafta sonu, sabah veya akşam, hangi satte olursa olsun bizi hiç çekinmeden arayınız. Amacımız çalışmayan ve sizi zor durumda bırakan kombi klima veya şofben cihazınızın tekrar sağlıklı yapısına kavuşturularak size en iyi şekilde hizmet etmesidir. Ostim Buderus Servisi tüm çalışmalarında odak noktasında bu konuyu bulundurmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!