Ostim Ariston Servisi

Ostim Ariston servisi alanında uzman profesyonel servis çalışanları ile Ostim ilçesinde tüm Ariston marka kombi klima şofben ve beyaz eşya ürünlerinizin tamir bakım ve onarım hizmetlerini 7/24 yerine getirmekteyiz.

Her biri sertifikalı personelimiz Ariston cihazlarınızın her türlü sorununu yerinde tespit ediyor ve yine sorunun çözümünü yerinde hallediyor.

Ariston kombi servisi Ariston marka kombi cihazlarınızın birçok sorununda yerinde tespit edip ve yerinde çözüm önerileri sunmaktadır. Ariston kombi cihazınızı işinin uzmanı olmayan servis personeline emanet etmeyiniz.

Mutlaka Ostim Ariston Servisi gibi alanında uzman çalışanlarla arıza sorunlarınızı çözmeniz sizin lehinize olacaktır. Ariston marka kombilerde çok çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz.  Nadiren de olsa kombiler su olmadığı zaman içerisindeki basınçlarını düşürürler. 

Bu sorunun birçok sebebi vardır.  Örneğin kaloriferde devreye girmesi gereken su basıncı normalin altındaysa bu yüzden kombiye daha düşük basınçlarda su gelgelmektedir . Normalde kombi basıncının optimumayarı bir buçuk bardır.

Bunun altındaki basınçlarda kombiniz çalışmaz veya su devri daim olmadığı için çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz.  Kombiniz çalışıyor fakat herhangi bir ısıtma emaresi göstermiyorsa kombinizin termostat derecesi düşük ısıda kalmış olabilir.

  Öncelikli olarak kombi termostat ayarını kontrol ediniz. Ostim Ariston Servisi olarak belirtmek isteriz ki bir diğer sorun ise kalorifer petek hattındaki boruların tıkanmış olması ihtimalidir.  Bu durumda tesisatçı getirerek peteklerinizi kontrol ettirebilirsiniz. Eğer kombinin ısıtmama sorunu devam ediyorsa mutlaka Ostim Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan sorununuzun çözümü için yardım isteyiniz.

Ariston marka çamaşır makinesi ürünlerinizde çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu problemlerden bazıları şunlardır; Ariston çamaşır makinesi deterjan alma problemi yaşıyorsa cihazınıza gelen su basıncı normalden daha düşük olabilir.

Ariston çamaşır makinesi cihazınıza normalde en az 1 bar basıncında su gelmelidir. Eğer düşük basınç geliyorsa çeşmeyi açarak suyun basıncını 1 civarında tutabilirsiniz.

Çamaşır makinenizin çekmecesinden köpükler taşıyorsa yüksek ihtimalle deterjanı fazla koymuşsunuzdur veya otomatik çamaşır makineleri için uygun olmayan deterjanlar kullanmışsınız demektir.  Eğer Ariston çamaşır makinesi ürünlerinde üstesinden gelemeyeceğiniz bir problem yaşıyorsanız Ostim Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan arızanız hakkında bilgi alabilir gerektiği takdirde tamiratı için randevu alabilirsiniz.

Ariston marka klima ürünlerinizi kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Öncelikli olarak klima ürünlerinin senede en az 2 defa bakımının yapılması gerekmektedir.  Klimalar yapısı itibariyle uzun ömürlü cihazlardır.

Klimalarınızın ortalama ömründen daha uzun kullanabilmek için öncelikli olarak filtre temizliğine çok dikkat etmelisiniz. Dikkatli yapılmayan filtre temizliği çeşitli hastalıklara sebep olacaktır.  Filtrelerden etrafa yayılan pislikler insan vücudunda üst solunum yolu ve  alt solunum yolu enfeksiyonlarına sebep olacaktır. 

Ostim Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize klima seçimi konusunda ve montajında yardımcı olmaktayız. Ankara merkezinde ve Ostim ilçesinde Ariston kullanıcılarının her türlü sorununda onlara destek olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. 

Ariston servisi olarak çalışanlarımızı tecrübe ettiğinizde Ankara içinde veya Çankaya ilçesinde herhangi bir servise ihtiyacınız kalmayacak ve Ostim Ariston servisi olarak Ariston marka ürünleriniz bizim garantörlüğümüzde olacaktır.