Ostim Arçelik Servisi

Ostim Arçelik servisi olarak Arçelik ürünlerinde her türlü bakım onarım ve arıza durumlarınızı kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman profesyonel çalışanlarımız ile cihazlarınızın montajını ve kurulumunu da yapmaktayız.

Ostim Arçelik Servisi
Ostim Arçelik Servisi

Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizin arızalarını dikkatli bir şekilde dinlemekte ve Ostim Arçelik servisi saha çalışanlarımıza iletmektedir. Saha çalışanlarımız evlerinize kadar gelip arızalarınızı kontrol etmekte ve gerekeni anında yapmaktadır.

Ostim Arçelik servisi ekip arkadaşlarımıza arıza bildirim yaptığınız takdirde arızalarınız 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmaktadır. Yaptığımız her işte sizin desteklerinizle daha ileri doğru yol almaktayız.

Ostim Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima cihazlarınızın iç ünitesinden su geliyorsa büyük ihtimalle yaşadığınız problem tahliye borusu tıkanıklığı olmasından kaynaklanır. Tahliye borusunun tıkanıklığı klima cihazınızın bakımının satıldığını gösterir bakımına kesinlikle aksatmayın.

Senede en az 2 defa Ostim Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan klima bakımı konusunda yardım isteyin. Klimalarınıza kesinlikle kalitesiz Çin malı gaz kullanmayın cihazınızda motor ve kompresörün bozulmasına neden olur ve geri dönülmesi mümkün olmayan arızalar yol açabilir.

Arçelik klima cihazlarının optimum sıcaklıkta çalıştırın. 22 derece optimum bir sıcaklıktır. Daha soğuk sıcaklıklarda çalıştırmanız ortamda bulunan kişilerin sağlıklarını tehlikeye atmaktadır.

Ostim Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik televizyon ürünlerinden zamanımızın büyük bir çoğunluğu geçmektedir. Zamanımızın büyük bir kısmını alan televizyon cihazları arıza yaptığında zaman zaman canımız sıkılır.Bu can sıkıntısının önüne geçmek için Ostim Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan arıza hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Arçelik televizyon ürünlerinde müşterilerimizin en sık başvurduğu şikayet cihazın çalışmamasıdır. Eğer televizyonunuz çalışmıyorsa cihaza gelen elektrik akımını kontrol etmeniz gerekir.

Elektrik akımında herhangi bir problem yoksa bu durumda cihazın iç bölmesinde yada motorunda bir problem olabileceği düşüncesi ile Ostim Arçelik servisi ne başvurmanız sizin yararınıza olacaktır.

Ostim Arçelik Şofben Servisi

Arçelik şofben cihazları sıcak su elde etmek amacıyla kullandığımız ürünlerdir.Sıcak su derecesi düşük olabilir.Bu şofben arızalandığını gösterir. Şofbenin arızalarında herhangi bir tamir işlemi kesinlikle gerçekleştirmeyin. En kısa sürede Ostim Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyin.

Ostim Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ostim Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı cihazlarınızdan yiyeceklerimizin bozulmaması için faydalanırız. Aslında hayatımızda büyük bir yer eden edinen buzdolapları herhangi bir arıza yaptığında yiyeceklerimiz bozulur ve bu durumda sağlığımız tehlikeye girer.

Cihazların arızaları giderilebilir türdendir.Kullanıcı kaynaklı arızalarda genellikle cihazın kapağının sürekli aç kapa yapılmasından dolayı contası gevşemekte ve içerisindeki yiyecekler kokuşmaktadır.

Sürekli açkapa işlemi cihazın motorunu zor duruma sokar. Bu gibi durumları yaşadığınızda acil bir şekilde Ostim Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Ostim Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinesi ürünleriniz fonksiyonlu zamanla yitirebilir. Cihazların kullanım ömrünü daha uzatmak için mutlaka Ostim Arçelik servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım istemeniz gerekmektedir.

Kullanım kılavuzuna riayet ederek kullandığınız cihazlarda hala bir arıza durumu yaşıyorsanız yine Ostim Arçelik Servisi sizlere yardımcı olacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!