Ostim Alarko Servisi

Ostim Alarko Servisi tamir hizmetlerindeki üstün başarısını her türlü bakım ve onarım işinde sergilemektedir. Alarko amblemli kombi klima ve şofben ürünleriniz için kaliteli, hızlı ve düzgün servis hizmetini Ostim blgesinde sadece firmamızdan alabilirsiniz.

Kombi bakımı ve tamiri incelik, beceri ve bilgi isteyen bir iştir. Teknik donamım olmazsa olmazdır. Biz Ostim Alarko servisi olarak bu saydığımız tüm maddelere haiziz. Kombi sorunnuzla ilgili kalıcı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakım işlemi kombi cihazlarının en çok gereksinzm duyduğu uygulamadır. Her sene sonbaharda yapılacak müdahalelerle cihazınızın yoğun kış dönemine hazırlanması gerekir. Az yakıt, çok tasarruf denkleminin oluşması için kombi ve petek bakımı yapılması şarttır.

Ostim Alarko Servisi her yıl kombi bakımı yapılması gerektiği gibi, ortalama beş yılda bir de petek ve tesisat temizliği yaptırmanız gerektiğini hatırlatır. Sıcak suyun sistemde rahat ve problemsiz sirküle edilmesi için petek temizliği baş vurulacak ilk husustur.

Sirkülasyon pompasının da ara sıra gözden geçirilmesi ve ilaçlı s ile temizlenmesi yüksek verim almak için yapılması gereken bir işlemdir. Aynı şekilde ana eşanjör ve plakalı eşanjör de bir kaç yılda bir kimyasal bakıma alınarak, pas, kir ve tortdan arındırılmalıdır. Ostim Alarko Servisi bu konuda da başarılı çalışmalar yapmaktadır.

Alarko markasının bir diğer ürünü de şofben cihazlarıdır. sıcak suya en çabuk ve en kolay ulaşmanın yolu olan şofben cihazları da zaman zaman problem yaratabilir. Hiç dert etmeyin, Ostim Alarko Servisi yılın her günü, günün her saati iş başındadır.

Sıcak su alamamanızın en bilindik sebebi diyafram hasarlarıdır. Zamanla yırtılabilen veya çürüyen Şofben diyaframları işlevini yitirir ve suyunuzn souk gelmesine neden olur. Siz en yüksek seviyede de yaksanız, şofbeninizden ılık su almanız kaçınılmazdır.

Ostim Alarko servisi adı altında hizmet veren personellerimiz diyafram değişiminizi kolaylıkla yaparak sizi üzen bu durumdan hızlıca uzaklaşmanızı sağlamaktadır.

Alarko markalı klimalar da firmanın sevilen, tutulan ve aranan ürünlerindendir. Alarko fabrikalarında her eve ve her bütceye uygun modellerde üretimler yapılmaktadır. Burada size düşen iş ihtiyacınız olan ürünü seçmektir.

Ostim Alarko Servisi ihtiyacınızı karşılayacak klima seçimi için de yardımcı olmaktadır. Projelendirme ve keşif biriminde çalışan arkadaşlarımız, teknik detayları not alarak sizlere en uygun ürünü satın almanız konusunda yol gösterecektir.

Teknik birimimiz montaj işlemi için de hızlı bir çalışma içindedir. Ürüne sahip olduktan sonra montaj bölümü ile iletişime geçerek en ivedi şekilde işleminizi yaptırtabilirsiniz. Şunu da belirtmeden geçmeyelim, Alarko markalı hangi ürünü alırsanız alın mutlaka Ostim Alarko Yetkili Servisi ile iletişime geçerek garanti başlangıç işleminizi yaptırmalısınız.

Garanti başlangıcı yaptırmak sizi ve ürünü her türlü güvence altına alır. Alarko markalı kazan sistemleri için de hizmet veren Ostim Alarko Servisi isimli işletmemiz baca gaz analizi, kazan dilim değişimi, brulör onarımı gibi ustalık isteyen işlerinizi en kaliteli şekilde gerçekleştirir.

Ostim Alarko Servisi hizmet merkezi olarak görev yapan firmamız haftanın 7 günü, günün 24 saati görev başındadır. Dilediğiniz anda arayarak servis personeli çağırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey telefon açmak veya internet sitemiz üzerinden form doldurmaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!