Odunpazarı Protherm Servisi

Odunpazarı Protherm Servisi, Odunpazarı’nın neresinde olursanız olun cihazınızın markası Protherm ise sizlere profesyonel teknisyenlerini gönderiyor ve cihazınıza gerekli tüm bakımları yaptırıyor. 25 yıllık kombi ve şofben servisi olarak Eskişehir Odunpazarı’nda verdiğimiz hizmetler ile farkımızı ortaya koymaktayız.

Günlük olarak sık bir şekilde kullanılan kombi ve şofbenler doğru şekilde bir bakımdan geçmez ise yıl içerisinde pek çok arıza çıkarabilirler. Bu nedenle Protherm markasının cihazlarına tam anlamıyla hâkim bir servisten destek almalısınız.

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarının karşılandığı bu ürünler sorunsuz bir şekilde çalıştığı takdirde günlük işlerimiz de aksamadan sürecektir. Ancak ev ve işletmelerde bu ihtiyaçlar karşılanmadığı zaman büyük sorunlar çıkabilmektedir. Biz Odunpazarı Protherm Servisi olarak cihazlarınıza yılda en az bir kez bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Cihaz bakımı servisimiz teknisyenleri sizler için hızlı ve garantili bir şekilde yapmaktadırlar.

Kombilerin görevi sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını aralıksız bir şekilde karşılamasıdır. Ancak bazı durumlarda kombiler hiç beklenmeyen bir anda arızaya geçebilirler. Kombileri pek çok nedenden dolayı arızaya geçebilirler. Nihayetinde elektronik devreleri olan ve gazla çalışan bir sistemden bahsediyoruz. Kombinin ısıtmaması ise bu devrelerle alakalı bir sorundur. Odunpazarı Protherm Servisi bu olumsuz durumdan hemen kurtulmanız için iş başındadır.

Kombiniz ısıtmıyorsa ilk önce termostat derecesini kontrol etmenizi öneririz. Termostat derecesi düşük ise standart ayarlarına getirilmelidir. Kalorifer dönüş hattında bulunan filtreler düzenli bir şekilde temizlenmelidir. Temizlenmeyen filtrelerde tıkanma görülebilir. Ayrıca petek giriş ve çıkışlarının da temizlenmesi son derece önemlidir.

Giriş ve çıkış vanalarının açık olduğundan emin olmak gerekir. Vanalar açık olduğu halde ısı alamıyorsanız parça bazlı bir takım kontroller gerekecektir. Odunpazarı Protherm Servisi çalışanı teknisyenlerimiz petek ve boru hattını güzel bir şekilde temizleyerek ısı verimini normal haline getireceklerdir.

Şofbeninizden verimli sıcak su alamıyorsanız ise konu termostat ile alakalı olabilir. Termostat suyun sıcaklığını değiştiren temel elemandır. Bu parça verimli bir şekilde çalışmaz ise sıcak su almanız da imkansızlaşacaktır. Teknisyenlerimiz termostat kontrolünü sizler için yapmakta ve herhangi bir sorunda müdahale etmektedir.

Ayrıca şofbenlerinizde bir ateşleme sorunu var ise pillerin kontrol edilmesi gerekli olacaktır. Pillerin değişmesi gerekiyorsa yine teknisyenlerimiz bunu yerine getireceklerdir. Protherm marka kombi ve şofbenlerinizde bu ve bunun gibi karşılaştığınız her sorunda Odunpazarı Protherm Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Odunpazarı’nın her bölgesi için numaramız aynıdır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!