Odunpazarı Profilo Servisi

Odunpazarı Profilo Servisi, beyaz eşya konusunda yıllardır Türkiye’nin en sık tercih ettiği markalardan birisi olan Profilo’nun Odunpazarı bölgesindeki en kapsamlı servisidir. Profilo markası beyaz eşyatelevizyonklima ve şofben çeşitleri ile insanların gündelik ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayan oldukça faydalı cihazlardır.

Bu tip cihazların Profilo markası konusunda uzman teknisyenler tarafından kontrol edilmesi ve bir arıza durumunda yine profesyonel bir şekilde onarılması gerekir. 25 yılı aşkın bir süredir Eskişehir’de Profilo’nun her tür cihazının tamirini yapan firmamız sizlere en hızlı ve garantili hizmet sunmaktadır.

Profilo’nun mutfaklarda sık tercih edilen cihazlarından birisi hiç şüphesiz fırınlardır. Yemek pişirmek için kullandığımız fırınlar hiç beklemediğimiz bir anda bozulabilirler. Fırınlarda aldığımız şikâyetlerden birisi alt ve üst rafların eşit pişirmemesi diğeri ocak gözünün alev almaması gibi sorunlardır. Raf konumlarının doğru ayarlandığından emin olmak için mutlaka Profilo fırın kılavuzundan yararlanmalısınız. Eger gerek olursa Odunpazarı Profilo servisi ile iletişime geçerek danışacaklarınızla ilgili konuşabilirsiniz.

Fırınlarda ocak gözünün alev almaması durumu cihazın gaz ve basınç ayarları ile ilgili olabilmektedir. Cihaza göre gaz ve basınç ayarları değişeceğinden Profilo fırınınızın gaz ve basınç ayarlarını teknisyenlerimiz sizler için ayarlayacaklardır.

Mutfaklarda sık kullanılan cihazlardan birisi de gıdaları sakladığımız buzdolaplarıdır. Buzdolaplarınızda dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi sıvı dökülmesidir. İster dondurucuda olsun ister alt katmanlarda olsun su sızması meydana gelmiş ise cihazınızın bozulma olasılığı yüksektir. Su sızdırma gibi durumlarda cihazınızın fişini çekerek bizlerle irtibata geçmenizi öneririz. Odunpazarı Profilo Servisi ihtiyaç duyarsanız telefonla destek almanızı da sağlamak üzere hazırdır.

Profilo televizyonlar farklı boyut ve özelliklerle insanlara sunulmaktadır. Büyük küçük demeden alınan Profilo marka televizyonlar normal şartlarda hayli kullanışlı ve sorun çıkarmayan cihazlardır. Ancak bazı durumlarda televizyon ekranı karlı gösterebilmekte ya da hiç göstermemektedir. Karlı görüntü uydu ve alıcılarla alakalı olabildiği gibi kablolu televizyon ayarları ile ilgili de olabilir. Bu konuda Odunpazarı Profilo Servisi ekiplerimize danışmanızı öneririz.

Klimalar ise sıcak yaz günlerinin en büyük kurtarıcılarıdır. Klimalarda gördüğümüz arızalardan birisi elektrik kaçağıdır. Kablolarla ilgili olabilecek bu durum ciddi sonuçlar ortaya çıkarabildiğinden klimanızı özellikle bahar aylarından önce mutlaka servis tarafından kontrol edilmelidir. Profilo kombi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi gibi hemen her gün kullandığınız cihazlarda ortaya çıkabilecek arıza durumlarında da ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Odunpazarı Profilo Servisi teknolojinin imkânlarından yararlanarak sizlere en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Telefonla bizlere ulaşabileceğiniz gibi GSM Whatsapp yardım hattı ya da web sitemizden arıza kaydı ile bizlerden destek alabilirsiniz. Günün 24 saati hizmet verdiğimizden gece gündüz demeden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!