Odunpazarı Lambert Servisi

Odunpazarı Lambert Servisi Lambert marka kombilerde kapsamlı tüm bakım ve onarım işlemlerini yapan şehrin köklü ve donanımlı teknik birimidir. Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler düzenli bakımları dahilinde sorun çıkarmadan çalışırlar. Ancak bazen gerekli bakımlar yapılsa dahi parça bazlı ya da elektronik aksamlardan kaynaklı beklenmedik arızalar da ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda profesyonel bir müdahale gerekecektir.

25 yıldır kombiler konusunda çalışan profesyonel bir kadroya sahibiz. Bu anlamda sizlere yerinde, ekonomik, garantili ve sonuç odaklı işlemler sunmaya devam etmekteyiz. Kombilerde önemli olan şey arızanın doğru bir şekilde tespit edilmesidir. Doğru müdahale ile kesin sonuç sunan Odunpazarı Lambert Servisi operasyon merkezimize günün dilediğiniz saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kombiler konusunda farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela kombi ateşleme yapmıyor tarzında bir şikâyet gelebiliyor. Böyle bir durumda öncelikle gaz ile alakalı bir sorunun olup olmadığını kontrol etmek gerekecektir. Evinize gaz geliyor mu gelmiyor mu bakılmalıdır. Kontrol için fırınınızdaki ocak alevini açmanız yeterlidir. Ana vana da kontrol edilmeli kapalı ise açılmalıdır.

Vana ve gaz ile ilgili bir sorun yok ise Lambert marka kombinizi birkaç kez üst üste kapatıp açın. Ancak sorun devam eder ise Odunpazarı Lambert Servisi teknik birimimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Böylelikle operasyon birimimiz size en yakın Lambert gezici servis aracımızı size yönlendirecektir.

Kombilerde karşılaştığımız arıza tiplerinden bir tanesi de ana kart bozulmalarıdır. Bu bozulmalar genellikle voltaj ile alakalıdır. Voltaj dalgalanmalarına maruz kalan kartlar yanabiliyor. Kart bakımı ve gerektiği takdirde değişimi Odunpazarı Lambert Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kombilerin en önemli parçalarından ana kartının belirli bir ömrü olduğu da unutulmamalıdır. Zaman içerisinde kart yıpranabilir ve çalışmaz hale gelebilir. Eğer Lambert marka kombinizin kartı onarılamayacak düzeye gelmiş ise orijinal Lambert parça ile değişimi başarılı bir şekilde yapılacaktır. Odunpazarı Lambert Servisi teknisyenlerimiz doğru yöntemle montajını anında gerçekleştirecektir.

Lambert kombinizin önemli parçalarından bir tanesi de kombi fanıdır. Kombi fanı dışarıdan temiz havayı alarak brülörün yanmasına katkı sağlar. Eğer fanda bir arıza çıkarsa brülörün ateşlenmesi mümkün olmayacaktır. Odunpazarı Lambert Servisi olarak yıllık bakımlar dahilinde fan bakım, temizlik ve onarımını yapmaktayız. Ayrıca gerektiği takdirde orijinal Lambert fan da takmaktayız. Bizleri her tür parça arızasında arayabilirsiniz.

İso 9001 belgeli firmamız günün 24 saati aktif olarak teknisyenleri ile hizmet vermektedir. Odunpazarı merkez ve ilçelerden bizlere tek numaramız dahilinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Odunpazarı Lambert Servisi online ve telefonla destek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!