Odunpazarı Hotpoint Servisi

Odunpazarı Hotpoint Servisi, beyaz eşya tercihini Hotpoint markasından kullanan Odunpazarılılara dün olduğu gibi bugün ve gelecekte daima teknik anlamda garantili hizmet vermeye devam edecektir.

Yılların verdiği deneyimle Hotpoint marka cihazlar üzerindeki uzmanlığını herkese kanıtlamış olan servisimiz sadece Odunpazarı merkezde değil, tüm ilçe ve semtlerde bakım ve onarım hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Beyaz eşyalar hem mutfakta hem de banyoda büyük kolaylık sağlayan cihazlardır. Yıllık bakımları dahilinde sene içerisinde sizlere hiçbir sorun çıkarmayacak olan beyaz eşyalarınız ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları firmamız teknisyenleri sizler için cevaplamaktadır.

Hotpoint markasının en çok tercih edilen cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Birbirinden farklı model ve özellikte olan Hotpoint marka çamaşır makinelerinizde bir arıza durumunda ilk müdahaleyi anında yapmaktayız.

Çamaşır makinelerinde gördüğümüz arızalardan birisi çamaşır makinesi program takılıyor sorunudur. Eğer program takılıyor ise muhtemelen ısıtıcı ya da elektronik kart arıza yapmış demektir. Odunpazarı Hotpoint Servisi ekiplerimizden yardım talebinde bulunduğunuzda sorununuz hızlı bir şekilde çözülecektir.

Çamaşır makinelerinde aldığımız bir diğer arıza kaydı ise çamaşır makinesi yumuşatıcıyı almıyor şikâyetidir. Böyle bir durumda genellikle deterjan bölümü aşırı kirlenmiş, lekelenmiş demektir.

Deterjan kutunuzu söküp temizliğini yapıp yeniden takın ve cihazınızı çalıştırın. Eğer sorun devam ederse teknisyenlerimizden destek almayı ihmal etmeyin.

Hotpoint kurutma makinelerinde aldığımız arızalardan bir tanesi program nedensiz bir şekilde yarıda kesildi sorunudur. Eğer kurduğunuz program yarıda kesilmiş ise yükleme kapağı tam kapanmamış olabilir, kapandığından emin olmalısınız.

Ayrıca elektrik kesintisi yaşanmış ise program yarıda kesilmiş olabilir, kontrol edilmelidir. Odunpazarı Hotpoint Servisi teknisyenlerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Buzdolaplarında karşımıza en çok çıkan sorun ise buzdolabı soğutmuyor durumudur. Buzdolabınız soğutmuyor ise buzdolabınızda gaz kaçağı olabilir, kontrol edilmelidir. Buzdolabınızın kapısı düzgün kapanmamış ise aynı şekilde sorun yaşanabilir.

Soğutucu bölmesinin sıcaklığı düşük olabilir, ayarlamayı deneyiniz. Su tahliye kanallarında bir tıkanıklık söz konusu ise buzdolabınız soğutmayabilir, tıkanıklık açılmalıdır. Odunpazarı Hotpoint Servisi sizler için buzdolabı kontrol ve bakımını yapacaktır.

Bulaşık makinelerinde karşılaştığımız bir durum ise bulaşık makinesi suyu düzgün bir şekilde boşaltmıyor sorunudur. Bulaşık makinenizin kurulumu sırasında boşaltma hortumunun sıkışmadığından emin olunmalıdır.

Su boşaltım hortumu başlığı çıkarılması unutulmuş olabilir veya su tesisatındaki su çıkışı tıkanma yapmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Hotpoint marka beyaz eşyalarınızda bu ve bunun gibi sorunlar yaşadığınızda vakit kaybetmeden Odunpazarı Hotpoint Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşın, anında çözüm ile tanışın.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!