Odunpazarı Ferroli Servisi

Odunpazarı Ferroli Servisi, Avrupa’nın kombi ve şofbende en sık tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Ferroli’nin Odunpazarı’da tüm bakım ve onarım işlemlerini sizler için yapmaktadır. Kombi ve şofbenler yoğun bir şekilde kullanılan ve hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır.

Bu cihazların yıllık bakımları firmamız tarafından yapılmaktadır. Odunpazarı’nın her ilçe ve semtine götürdüğümüz Ferroli servis hizmeti ile müşterilerimizi büyük sıkıntılardan kurtarmaktayız. Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıl önce çıktığımız bu yolda müşteri odaklı garantili hizmet anlayışımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Kombi ve şofbenlerinizde meydana gelebilecek en ufak arızalarda bile bizlere danışabilirsiniz. Markası Ferroli olan tüm cihazlarda uzmanlığımızı göstermekteyiz. Bu konuda ne kadar uzman olduğumuzu öğrenmek ve arızalarınızı gidermemizi sağlaka için Odunpazarı Ferroli Servisi olarak bizi arayıp adres kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Kombilerde karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi de Ferroli kombi genleşme tankı arızasıdır. Kombi içerisinde bulunan suyun basıncını dengeleyen içinde hava ve su bulunan cihazın en önemli parçası genleşme tankıdır. Eğer bu genleşme tankının içerisinde hava biterse, patlama ya da delik ortaya çıkarmış ise cihaz arızaya geçecektir. Kombi genleşme tankı arızası vakit kaybetmeden onarılmalıdır.

Eğer kombinizde genleşme tankı arızası varsa muhtemelen su basıncı çok yükselecektir. Ayrıca kombinizin alt kısmından su akıtıyor ise tankın delik olduğu varsayılmalıdır. Delik tanklar nedeniyle su basıncı artar ve 3 barı geçtiğinde de su akıtmaya başlar. Böyle bir durumda hava olmadığı için su kaçağı görülecektir. Odunpazarı Ferroli Servisi olarak kombi genleşme tankındaki arızayı hızlı bir şekilde bulup onarımını yapmaktayız.

Ferroli şofbenlerde de pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Şofbenin belirli parçaları bozulduğunda ya da aksadığında şofbeninizden verim almanıza imkân yoktur. Sıcak su çıkış sensörü, sensör kabloları ya da sensör bağlantılarında sorun oluşmuş ise şofbeniniz çalışmayacaktır, gerekli kontrollerin sağlanması önerilir.

Ferroli şofbeninizin yoğuşma tahliyesi tıkanırsa cihaz arızaya geçecek ve çalışmayacaktır. Yoğuşma tahliyesinin tıkanması teknisyenlerimiz tarafından giderilecek ve şofbeniniz eski veriminde çalışmaya devam edecektir. Odunpazarı Ferroli Servisi uzman kadromuzdan Ferroli kombi ve Ferroli şofbenler konusunda aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve Odunpazarı’nın hangi bölgesinde olursanız olun teknik destek alabilirsiniz.

Ferroli cihazlar konusunda müşterilerimize kapsamlı bir hizmet veren firmamız gezici servis araçları ile her ilçe ve semtte yaygın olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Ferroli orijinal yedek parça temini de firmamız tarafından sağlanmaktadır. İso 9001 belgeli firmamız personellerinin her biri Ferroli kombi ve şofbenler konusunda gerekli eğitimi almış uzman kişilerdir. Bizlere Odunpazarı Ferroli Servisi tek numaramızdan dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!