Odunpazarı ECA Servisi

Bir kombi ve şofben markası olan ECA, uzun yıllar bir geçmişe dayalı bir firmadır. Her ne kadar, ürünler markalı, garantili ve kullanışlı olsalar da, zamanla bozulmalara neden olabiliyor.

Kombilerinizin bozulmalara neden olduğu ve arızalandığı durumlarda, Odunpazarı ECA servisi, 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun yıllar kullanılmış olan makineleriniz, yıllar geçtikçe arızalanma olasılıkları fazlalaşıyor.

Bu nedenle, arıza durumlarını çok sık yaşamamanız için, yıllık olarak gerekli periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Eğer yıllık periyodik bakımlarını yaptırdığınız anda, arızalanma ve bozulma riskine çok fazla rastlamazsınız.

Odunpazarı ECA Kombi servisi, arıza onarımları yanında periyodik bakımlarını da yapmaktadır. Kombi v şofbenlerinizin bakımları, baca temizliği, filtre temizliği, ekran göstergesi, sıcaklık düğmesi ayarı gibi bakımları kapsamaktadır. Aynı zamanda, değiştirilmesi gereken bir parça olması halinde, parçalar değiştirilerek, 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınmaktadır.

Eğer, değiştirilen parça da, 1 yıl içerisinde herhangi bir arıza oluşumu durumunda, hiçbir ücret talebinde bulunulmadan parça tekrar değiştirilmektedir. Bakım, onarım ve tamir işlerinizi yaptırmak için, teknik servis numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Evlerin temel ihtiyacı olan kombi cihazı için tüm gereksinimleri biz karşılıyoruz. Hizmet kalitemiz ve profesyonel anlayışımızla Odunpazarı Eca Servisi hizmetlerini büyük bir özenle sağlıyoruz. Uzmanlık alanımız kombi ve klimadır.

Kombi montaj aşamasından başlayarak bakım ve arızalarına kadar tüm süreçlerde uzman yaklaşımlarla kalıcı çözümler sunan bir firmayız. Sektörde lider ve rakipsiz bir pozisyondayız. En iyi hizmeti sağlamak temel amacımızdır. Bu anlamda kombi için en temel aşama montaj kısmıdır. Kombinin iyi monte edilmemesi ve kurallara uygun olmaması çok tehlikelidir.

Bu anlamda tüm deneyim ve tecrübemizi kullanıyor ve en iyi montaj işlemlerini yapıyoruz. Bakımsız bir kombi hasta bir kombidir. Verimsiz çalışır ve her an büyük arıza ve tehlikeler çıkartabilir. Bu nedenle Odunpazarı Eca Servisi bünyesinde düzenli bakım hizmetleri sağlıyoruz.

Yanlış kullanımlar veya zamanla kombi arızaları meydana gelebilmektedir. Hiç dert etmenize gerek yoktur. Bizi arayın ve orjinal yedek parça ve garantili işçilik hizmeti sağlayalım.

Odunpazarı Eca Klima Servisi

Bir diğer uzmanlık alanımız klimadır. Klimada aynı şekilde hassas bir cihazdır. Uzman ve deneyimli ellerin klimaya bakması gerekir. Tüm klima sorunlarınız için Odunpazarı Eca Servisi olarak kaliteli, güvenilir ve ucuz hizmet veriyoruz. Servis ücretlerimiz çok uygundur.

Ödeme seçeneklerimiz alternatiflidir. Dileyen müşterilerimiz kredi kartıyla ödeme yapabilirler. Bizi aramanız ve servis kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!